საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3

U-13 (2008 წ.დ) იმერეთის 2021 წ. ღია ჩემპიონატი
(გივი ნოდიას სახელობის თასი)
გათამაშების კალენდარი
„ა" ჯგუფი

I წრე
I ტური -8 მაისი, შაბათი
1.„სამტრედია 1" სამტრედია - „სამგურალი" წყალტუბო 2-0
2.„იმერი 2" ქუთაისი - „ქუთაისი" ქუთაისი 0-5
3.„ჩიხურა" საჩხერე - „ივერია" ხაშური 2-1
4.„მაჭახელა" ხელვაჩაური - ისვენებს

II ტური - 13 მაისი, ხუთშაბათი
1.„ქუთაისი" - „ჩიხურა" 2-0
2.„სამგურალი" - „იმერი 2'' 1-0
3.„მაჭახელა" - „სამტრედია 1" 1-9
4.„ივერია" - ისვენებს
IX ტური -18 ივნისი, პარასკევი
1.„ჩიხურა" - „ქუთაისი'' 0-2
2.„იმერი 2" - „სამგურალი" 3-1
3.„სამტრედია 1'' - „მაჭახელა" 2-1
4.„ივერია" - ისვენებს
III ტური - 17 მაისი, ორშაბათი X ტური -24 ივნისი,ხუთშაბათი
1.„იმერი 2" - „მაჭახელა" 0-3 ტ.შ.
2.„ჩიხურა" - „სამგურალი" 3-0
3.„ივერია" - „ქუთაისი" 0-3
4.„სამტრედია 1" - ისვენებს
1.„მაჭახელა" - „იმერი 2" 0-3 ტ.შ
2.„სამგურალი" - „ჩიხურა" 1-1
3.„ქუთაისი" - „ივერია" 7-0
4.„სამტრედია 1" - ისვენებს
IV ტური - 22 მაისი, შაბათი XI ტური - 28 ივნისი,ორშაბათი
1.„სამგურალი" - „ივერია" 0-2
2.„მაჭახელა" - „ჩიხურა" 3-5
3.„სამტრედია 1" - „იმერი 2" 4-0
4.„ქუთაისი" - ისვენებს
1.„ივერია" - „სამგურალი" 2-0
2.„ჩიხურა" - „მაჭახელა" 6-2
3.„იმერი 2" - „სამტრედია 1" 0-1
4.„ქუთაისი" - ისვენებს
V ტური - 27 მაისი, ხუთშაბათი XII ტური -3 ივლისი, შაბათი
1.„ჩიხურა" - „სამტრედია 1" 2-0
2.„ივერია" - „მაჭახელა" 3-0 ტ.შ
3.„ქუთაისი" - „სამგურალი" 1-0
4.„იმერი 2" - ისვენებს
1.„სამტრედია 1" - „ჩიხურა" 3-0
2.„მაჭახელა" - „ივერია" 2-1
3.„სამგურალი" - „ქუთაისი" 0-2
4.„იმერი 2" - ისვენებს
VI ტური - 31 მაისი, ორშაბათი XIII ტური - 5 სექტემბერი, კვირა
1.„მაჭახელა" - „ქუთაისი" 0-8
2.„სამტრედია 1" - „ივერია" 3-0
3.„იმერი 2" - „ჩიხურა" 0-3
4.„სამგურალი" - ისვენებს
1.„ქუთაისი" - „მაჭახელა"
2.„ივერია" - „სამტრედია 1"
3.„ჩიხურა" - „იმერი 2"
4.„სამგურალი" - ისვენებს
VII ტური - 5 ივნისი, შაბათი XIV ტური - 10 სექტემბერი, პარასკევი
1.„ივერია" - „იმერი 2" 3-1
2.„ქუთაისი" - „სამტრედია 1" 4-0
3.„სამგურალი" - „მაჭახელა" 5-1
4.„ჩიხურა" - ისვენებს
1.„იმერი 2" - „ივერია"
2.„სამტრედია 1" - „ქუთაისი"
3.„მაჭახელა" - „სამგურალი"
4.„ჩიხურა" - ისვენებს
II წრე  
VIII ტური -11 ივნისი, პარასკევი  
1.„სამგურალი" - „სამტრედია 1" 0-2
2.„ქუთაისი" - „იმერი 2" 3-0 ტ.შ
3.„ივერია" - „ჩიხურა" 3-6
4.„მაჭახელა" - ისვენებს
 
რნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------

N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „ქუთაისი" ქუთაისი
10 10 0 0 37 0 37 30
2. „სამტრედია 1" სამტრედია
10 8 0 2 26 8 18 24
3. „ჩიხურა" საჩხერე 11 7 1 3 28 17 11 22
4. „ივერია" ხაშური 10 4 0 6 15 24 -9 12
5. „სამგურალი" წყალტუბო 11 2 1 8 8 19 -11 7
6. „იმერი 2" ქუთაისი 10 2 0 8 7 24 -17 6
7. „მაჭახელა" ხელვაჩაური 10 2 0 8 13 42 -29 6


„ბ" ჯგუფი
I წრე
I ტური -9 მაისი, შაბათი
1.„სამტრედია 2" სამტრედია - „მართვე" ქუთაისი 0-3

2.„იმერი 1" ქუთაისი - „ქუთაისი 2011" ქუთაისი 7-2
3.„სპორტ.სკოლა" ჭიათურა - „რაჭა" ამბროლაური 5-0
4.„სპორტ.სკოლა" ხელვაჩაური - ისვენებს

II ტური - 13 მაისი, ხუთშაბათი
1.„ქუთაისი 2011" - „ჭიათურა" 0-0
2.„მართვე" - „იმერი 1'' 0-3
3.„ხელვაჩაური" - „სამტრედია 2" 0-7
4.„რაჭა" - ისვენებს
IX ტური -19 ივნისი, შაბათი
1.„ჭიათურა" - „ქუთაისი 2011" 0-2
2.„იმერი 1" - „მართვე" 3-0
3.„სამტრედია 2'' - „ხელვაჩაური" 3-0ტ.შ
4.„რაჭა" - ისვენებს
III ტური - 18 მაისი, სამშაბათი X ტური -24 ივნისი,ხუთშაბათი
1.„იმერი 1" - „ხელვაჩაური" 14-0
2.„ჭიათურა" - „მართვე" 0-5
3.„რაჭა" - „ქუთაისი 2011"1-3
4.„სამტრედია 2" - ისვენებს
1.„ხელვაჩაური" - „იმერი 1" 0-3 ტ.შ
2.„მართვე" - „ჭიათურა" 3-0 ტ.შ
3.„ქუთაისი 2011" - „რაჭა" 7-1
4.„სამტრედია 2" - ისვენებს
IV ტური - 22 მაისი, შაბათი XI ტური - 28 ივნისი,ორშაბათი
1.„მართვე" - „რაჭა" 5-1
2.„ხელვაჩაური" - „ჭიათურა" 0-4
3.„სამტრედია 2" - „იმერი 1" 1-5
4.„ქუთაისი 2011" - ისვენებს
1.„რაჭა" - „მართვე" 2-4
2.„ჭიათურა" - „ხელვაჩაური" 3-0 ტ.შ
3.„იმერი 1" - „სამტრედია 2" 8-0
4.„ქუთაისი 2011" - ისვენებს
V ტური - 28 მაისი, პარასკევი XII ტური - 4 ივლისი, კვირა
1.„ჭიათურა" - „სამტრედია 2" 3-1
2.„რაჭა" - „ხელვაჩაური" 3-0
3.„ქუთაისი 2011" - „მართვე" 0-0
4.„იმერი 1" - ისვენებს
1.„სამტრედია 2" - „ჭიათურა" 1-0
2.„ხელვაჩაური" - „რაჭა" 0-3 ტ.შ
3.„მართვე" - „ქუთაისი 2011" 1-0
4.„იმერი 1" - ისვენებს
VI ტური - 1 ივნისი, სამშაბათი XIII ტური -6 სექტემბერი, ორშაბათი
1.„ხელვაჩაური" - „ქუთაისი 2011" 0-6
2.„სამტრედია 2" - „რაჭა" 6-1
3.„იმერი 1" - „ჭიათურა" 9-0
4.„მართვე" - ისვენებს
1.„ქუთაისი 2011" - „ხელვაჩაური"
2.„რაჭა" - „სამტრედია 2"
3.„ჭიათურა" - „იმერი 1"
4.„მართვე" - ისვენებს
VII ტური - 6 ივნისი, კვირა XIV ტური - 11 სექტემბერი, შაბათი

1.„რაჭა" - „იმერი 1" 0-4
2.„ქუთაისი 2011" - „სამტრედია 2" 6-1
3.„მართვე" - „ხელვაჩაური" 4-0
4.„ჭიათურა" - ისვენებს

1.„იმერი 1" - „რაჭა"
2.„სამტრედია 2" - „ქუთაისი 2011"
3.„ხელვაჩაური" - „მართვე"
4.„ჭიათურა" - ისვენებს
II წრე  
VIII ტური -12 ივნისი, შაბათი  
1.„მართვე" - „სამტრედია 2" 2-1
2.„ქუთაისი 2011" - „იმერი 1" 0-1
3.„რაჭა" - „ჭიათურა" 0-6
4.„ხელვაჩაური" - ისვენებს

რნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------
N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „იმერი 1" ქუთაისი 10 10 0 0 57 3 54 30
2. „მართვე" ქუთაისი 11 8 1 2 27 10 17 25
3. „ქუთაისი 2011" ქუთაისი 10 5 2 3 26 12 14 17
4. „სპორტ.სკოლა" ჭიათურა 11 5 1 5 21 21 0 16
5. „სამტრედია 2" სამტრედია 10 4 0 6 21 28 -7 12
6. „რაჭა" ამბროლაური 10 2 0 8 12 40 -28 6
7. „სპორტ.სკოლა" ხელვაჩაური 10 0 0 10 0 50 -50 0