საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3

U-14 (2007 წ.დ) იმერეთის 2021 წ. ღია ჩემპიონატი
(როინ კვასხვაძის სახელობის თასი)
ზედა" ჯგუფი

I წრე
I ტური - 8 სექტემბერი, ოთხშაბათი
1.„მართვე" ქუთაისი - „შუქურა" ქობულეთი
2.„ტორპედო 2" - ქუთაისი - „ჩიხურა" საჩხერე
3.„ივერია"ხაშური - „რაჭა" ამბროლაური

II ტური - 16 სექტემბერი, ხუთშაბათი VII ტური -
1.„შუქურა" - „რაჭა"
2.„ჩიხურა" - „ივერია"
3.„მართვე"ქთ. - „ტორპედო 2"
1.„რაჭა" - „შუქურა"
2.„ივერია" - „ჩიხურა"
3.„ტორპედო 2" - „მართვე"ქთ.
III ტური - 21 სექტემბერი, სამშაბათი VIII ტური -
1.„ტორპედო 2" - „შუქურა"
2.„ივერია" - „მართვე"ქთ.
3.„რაჭა" - „ჩიხურა"
1.„შუქურა" - „ტორპედო 2"
2.„მართვე"ქთ. - „ივერია"
3.„ჩიხურა" - „რაჭა"
IV ტური - 27 სექტემბერი, ორშაბათი IX ტური -
1.„შუქურა" - „ჩიხურა"
2.„მართვე"ქთ. - „რაჭა"
3.„ტორპედო 2"- „ივერია"
1.„ჩიხურა" - „შუქურა"
2.„რაჭა" - „მართვე"ქთ.
3.„ივერია" - „ტორპედო 2"
V ტური - 1 ოქტომბერი, პარასკევი X ტური -
1.„ივერია" - „შუქურა"
2.„რაჭა" - „ტორპედო 2"
3.„ჩიხურა" -„მართვე"ქთ.
1.„შუქურა" - „ივერია"
2.„ტორპედო 2" - „რაჭა"
3.„მართვე"ქთ. - „ჩიხურა"
II წრე  
VI ტური -  
1.„შუქურა" - „მართვე"ქთ.
2.„ჩიხურა" - „ტორპედო 2"
3.„რაჭა" - „ივერია"
 

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------

N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „მართვე"ქუთაისი 0 0 0 0 0 0 0 0
2. „ტორპედო 2" ქუთაისი 0 0 0 0 0 0 0 0
3. „ივერია" ხაშური 0 0 0 0 0 0 0 0
4. „რაჭა" ამბროლაური 0 0 0 0 0 0 0 0
5. „ჩიხურა"საჩხერე 0 0 0 0 0 0 0 0
6. „შუქურა" ქობულეთი 0 0 0 0 0 0 0 0


შუა" ჯგუფი

I წრე
I ტური - 9 სექტემბერი, ხუთშაბათი
1.„საპოვნელა" თერჯოლა - „სპორტ.სკოლა" ჭიათურა
2.„სამტრედია" სამტრედია - „მეშახტე" ტყიბული
3.„დინამო"ბათუმი - „ბორჯომი 2013" ბორჯომი

II ტური - 16 სექტემბერი, ხუთშაბათი VII ტური -
1.„ჭიათურა" - „ბორჯომი 2013"
2.„მეშახტე" - „დინამო"ბთ.
3.„საპოვნელა" - „სამტრედია"
1.„ბორჯომი 2013" - „ჭიათურა"
2.„დინამო"ბთ. - „მეშახტე"
3.„სამტრედია" - „საპოვნელა"
III ტური - 22 სექტემბერი, ოთხშაბათი VIII ტური -
1.„სამტრედია" - „ჭიათურა"
2.„დინამო"ბთ. - „საპოვნელა"
3.„ბორჯომი 2013" - „მეშახტე"
1.„ჭიათურა" - „სამტრედია"
2.„საპოვნელა" - „დინამო"ბთ.
3.„მეშახტე" - „ბორჯომი 2013"
IV ტური - 28 სექტემბერი, სამშაბათი IX ტური -
1.„ჭიათურა" - „მეშახტე"
2.„საპოვნელა" - „ბორჯომი 2013"
3.„სამტრედია"- „დინამო"ბთ.
1.„მეშახტე" - „ჭიათურა"
2.„ბორჯომი 2013" - „საპოვნელა"
3.„დინამო"ბთ. - „სამტრედია"
V ტური - 2 ოქტომბერი, შაბათი X ტური -
1.„დინამო"ბთ. - „ჭიათურა"
2.„ბორჯომი 2013" - „სამტრედია"
3.„მეშახტე" -„საპოვნელა"
1.„ჭიათურა" - „დინამო"ბთ.
2.„სამტრედია" - „ბორჯომი 2013"
3.„საპოვნელა" - „მეშახტე"
II წრე  
VI ტური -  
1.„ჭიათურა" - „საპოვნელა"
2.„მეშახტე" - „სამტრედია"
3.„ბორჯომი 2013" - „დინამო"ბთ.

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------

N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „საპოვნელა"თერჯოლა 0 0 0 0 0 0 0 0
2. „სამტრედია" სამტრედია 0 0 0 0 0 0 0 0
3. „დინამო" ბათუმი 0 0 0 0 0 0 0 0
4. „ბორჯომი 2013" ბორჯომი 0 0 0 0 0 0 0 0
5. „მეშახტე"ტყიბული 0 0 0 0 0 0 0 0
6. „სპორტ.სკოლა" ჭიათურა 0 0 0 0 0 0 0 0


„ქვედა" ჯგუფი

I წრე
I ტური - 9 სექტემბერი, ხუთშაბათი
1.„ტორპედო 1"ქუთაისი - „სულორი" ვანი
2.„ბახმარო" ჩოხატაური - „მართვე" საჩხერე
3.„მარგვეთი 2006"ზესტაფონი - „იმერეთი" ხონი

II ტური - 17 სექტემბერი, პარასკევი VII ტური -
1.„სულორი" - „იმერეთი"
2.„მართვე"სჩ. - „მარგვეთი 2006"
3.„ტორპედო 1" - „ბახმარო"
1.„იმერეთი" - „სულორი"
2.„მარგვეთი 2006" - „მართვე"სჩ.
3.„ბახმარო" - „ტორპედო 1"
III ტური - 23 სექტემბერი, ხუთშაბათი VIII ტური -
1.„ბახმარო" - „სულორი"
2.„მარგვეთი 2006" - „ტორპედო 1"
3.„იმერეთი" - „მართვე"სჩ.
1.„სულორი" - „ბახმარო"
2.„ტორპედო 1" - „მარგვეთი 2006"
3.„მართვე"სჩ. - „იმერეთი"
IV ტური - 29 სექტემბერი, ოთხშაბათი IX ტური -
1.„სულორი" - „მართვე"სჩ.
2.„ტორპედო 1" - „იმერეთი"
3.„ბახმარო"- „მარგვეთი 2006"
1.„მართვე"სჩ. - „სულორი"
2.„იმერეთი" - „ტორპედო 1"
3.„მარგვეთი 2006" - „ბახმარო"
V ტური - 4 ოქტომბერი, ორშაბათი X ტური -
1.„მარგვეთი 2006" - „სულორი"
2.„იმერეთი" - „ბახმარო"
3.„მართვე"სჩ. -„ტორპედო 1"
1.„სულორი" - „მარგვეთი 2006"
2.„ბახმარო" - „იმერეთი"
3.„ტორპედო 1" - „მართვე"სჩ.
II წრე  
VI ტური -  
1.„სულორი" - „ტორპედო 1"
2.„მართვე"სჩ. - „ბახმარო"
3.„იმერეთი" - „მარგვეთი 2006"

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------

N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „ტორპედო 1"ქუთაისი 0 0 0 0 0 0 0 0
2. „ბახმარო" ჩოხატაური 0 0 0 0 0 0 0 0
3. „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 0 0 0 0 0 0 0 0
4. „იმერეთი" ხონი 0 0 0 0 0 0 0 0
5. „მართვე"საჩხერე 0 0 0 0 0 0 0 0
6. „სულორი" ვანი 0 0 0 0 0 0 0 0

გუ