საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3

U-17 (2004 წ.დ) იმერეთის 2021წ. ღია ჩემპიონატი
(რამაზ შენგელიას სახელობის თასი)
გათამაშების კალენდარი


III წრე
XV ტური - 8 სექტემბერი, ოთხშაბათი
1.„მარგვეთი 2006" ზესტაფონი - „ბახმარო" ჩოხატაური
2.„ივერია" ხაშური - „კოლხეთი" ხობი
3.„რაჭა"ამბროლაური - „ეგრისი" სენაკი

XVI ტური - 13 სექტემბერი, ორშაბათი XXI ტური - 18 ოქტომბერი, ორშაბათი
1.„ბახმარო" - „ეგრისი"
2.„კოლხეთი" - „რაჭა"
3.„მარგვეთი 2006" - „ივერია"
1.„ეგრისი" - „ბახმარო"
2.„რაჭა" - „კოლხეთი"
3.„ივერია'' - „მარგვეთი 2006"
XVII ტური - 20 სექტემბერი, ორშაბათი XXII ტური - 25 ოქტომბერი, ორშაბათი
1.„ივერია" - „ბახმარო"
2.„რაჭა" - „მარგვეთი 2006"
3.„ეგრისი" - „კოლხეთი"
1.„ბახმარო" - „ივერია"
2.„მარგვეთი 2006" - „რაჭა"
3.„კოლხეთი" - „ეგრისი"
XVIII ტური - 27 სექტემბერი, ორშაბათი XXIII ტური - 5 ნოემბერი, პარასკევი

1.„ბახმარო" - „კოლხეთი"
2.„მარგვეთი 2006" - „ეგრისი"
3.„ივერია"- რაჭა"

1.„კოლხეთი" - „ბახმარო"
2.„ეგრისი" - „მარგვეთი 2006"
3.„რაჭა" - „ივერია"
XIX ტური - 4 ოქტომბერი, ორშაბათი XXIV ტური - 12 ნოემბერი, პარასკევი
1.„რაჭა" - „ბახმარო"
2.„ეგრისი" - „ივერია"
3.„კოლხეთი" -„მარგვეთი 2006"
1.„ბახმარო" - „რაჭა"
2.„ივერია" - „ეგრისი"
3.„მარგვეთი 2006" - „კოლხეთი"
IV წრე  
XX ტური - 11 ოქტომბერი, ორშაბათი  
1.„ბახმარო" - „მარგვეთი 2006"
2.„კოლხეთი" - „ივერია"
3.„ეგრისი" - „რაჭა"


ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------------------

N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 9 7 1 1 25 7 18 22
2. „ივერია" ხაშური 10 5 2 3 18 12 6 17
3. „კოლხეთი" ხობი 10 4 1 5 17 18 -1 13
4. „რაჭა" ამბროლაური 9 4 0 5 12 14 -2 12
5. „ეგრისი" სენაკი 10 4 0 6 11 19 -8 12
6. „ბახმარო" ჩოხატაური 10 3 0 7 13 26 -13 9

 

I წრე
I ტური -20 აპრილი, სამშაბათი
1.„საირმე"ბაღდათი - „ბახმარო" ჩოხატაური 0-3 ტ.შ
2.„მარგვეთი 2006" ზესტაფონი - „რაჭა" ამბროლაური
21 აპრილი, ოთხშაბათი
3.„ეგრისი" სენაკი - „კოლხეთი" ხობი 0-1
4.„ივერია" ხაშური - ისვენებს
II ტური - 27 აპრილი, სამშაბათი   IX ტური - 15 ივნისი, სამშაბათი
1.„ივერია" - „კოლხეთი" 2-1
2.„რაჭა" - „ეგრისი" 0-2
28 აპრილი, ოთხშაბათი
3.„ბახმარო" - „მარგვეთი 2006" 2-1
4.„საირმე" - ისვენებს

  1.„კოლხეთი" - - „ივერია" 1-1
2.„ეგრისი" - „რაჭა" 3-0
16 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„მარგვეთი 2006" - „ბახმარო"4-2
4.„საირმე" - ისვენებს
     
III ტური - 5 მაისი, ოთხშაბათი   X ტური - 22 ივნისი, სამშაბათი
1.„საირმე" - „ივერია" 0-3 ტ.შ
2.„ეგრისი" - „ბახმარო"1-3
6 მაისი, ხუთშაბათი
3.„კოლხეთი" - „რაჭა" 2-1
4„მარგვეთი 2006" - ისვენებს
  1.„ივერია" - „საირმე" 4-1
2.„ბახმარო" - „ეგრისი" 1-2
23 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„რაჭა" - „კოლხეთი" 3-2
4.„მარგვეთი 2006" - ისვენებს
IV ტური - 11 მაისი, სამშაბათი   XI ტური - 29 ივნისი, სამშაბათი
1.„ივერია" - „რაჭა" 4-1
2.„ბახმარო" - „კოლხეთი" 3-2
12 მაისი, ოთხშაბათი
3.„საირმე" - „მარგვეთი 2006" 1-5
4.„ეგრისი" - ისვენებს
 

1.„რაჭა" - „ივერია" 1-2
2.„კოლხეთი"- „ბახმარო" 5-1
30 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„მარგვეთი 2006"- „საირმე" 3-0 ტ.შ
4.„ეგრისი" - ისვენებს

V ტური -18 მაისი, სამშაბათი   XII ტური - 3 ივლისი, შაბათი
1.„მარგვეთი 2006" - „ივერია" 2-0
2.„ეგრისი" - „საირმე" 3-0 ტ.შ
19 მაისი, ოთხშაბათი
3.„რაჭა" - „ბახმარო" 2-0
4.„კოლხეთი" - ისვენებს
 

1.„ივერია" - „მარგვეთი 2006" 1-1
2.„საირმე"- „ეგრისი" 0-3 ტ.შ
3.„ბახმარო" - „რაჭა" 0-2
4.„კოლხეთი" - ისვენებს

VI ტური -25 მაისი, სამშაბათი
1.„ივერია" - „ბხამარო" 3-0
2.„საირმე" - „კოლხეთი" 3-3
26 მაისი, ოთხშაბათი
3.„მარგვეთი 2006" - „ეგრისი" 7-0
4.„რაჭა" - ისვენებს







XIII ტური - 6 ივლისი, სამშაბათი
1.„ბახმარო" - „ივერია" 1-4
2.„კოლხეთი" - „საირმე" 3-0 ტ.შ
3.„ეგრისი" - „მარგვეთი 2006" 1-2
4.„რაჭა" - ისვენებს

VII ტური - 1 ივნისი, სამშაბათი   XIV ტური - 9 ივლისი, პარასკევი
1.„ეგრისი" - „ივერია" 2-0
2.„კოლხეთი" - „მარგვეთი 2006" 1-3
2 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„რაჭა" - „საირმე" 2-2
4.„ბახმარო" - ისვენებს
  1.„ივერია" - „ეგრისი" 3-0 ტ.შ
2.„მარგვეთი 2006"- „კოლხეთი" 4-0
3.„საირმე" - „რაჭა" 0-3 ტ.შ
4.„ბახმარო" - ისვენებს
II წრე    
VIII ტური - 8 ივნისი, სამშაბათი    
1.„ბახმარო" - „საირმე" 3-2
2.„რაჭა" - „მარგვეთი 2006" 0-1
9 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„კოლხეთი"- „ეგრისი" 2-0
4.„ივერია"- ისვენებს
   

 

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------
N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 11 9 1 1 33 8 25 28
2. „ივერია" ხაშური 12 8 2 2 27 11 16 26
3. „ეგრისი" სენაკი 12 6 0 6 17 19 -2 18
4. „კოლხეთი" ხობი 12 5 2 5 23 21 2 17
5. „ბახმარო" ჩოხატაური 12 5 0 7 19 28 -9 15
6. „რაჭა" ამბროლაური 11 4 1 6 15 18 -3 13
7. „საირმე" ბაღდათი 12 0 2 10 9 38 -29 2

„საირმე" ბაღდათი გათამაშებას გაეთიშა