1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

Home

ქობულეთის ,,შუქურა” U-12-ის ჩემპიონია

18 ნოემბერს ქ. ქუთაისში ,,კოლხიდას" სტადიონზე გაიმართა U-12 (2006 წ.დ. შორის) ,,გარი სორდიას" სახელობის თასის გათამაშების ბოლო ტურის შეხვედრა, სადაც მარტვილის ,,მერანი" მასპინძლობდა ქობულეთის ,,შუქურას", თამაში დასრულდა მასპინძელთა გამარჯვებით 1-0. მიუხედავათ ამ მარცხისა ქობულეთის ,,შუქურა" ამ გათამაშების ჩემპიონი გახდა, შესაბამისად ირფფ-ს პრეზიდენტმა დავით რუხაძემ და საშეჯიბრო განყოფილების უფროსმა ნუგზარ რუსიშვილმა ჩემპიონები დააჯილდოვეს შესაბამისი თასით, I - ლი ხარისხის მედლებითა და დიპლომებით.

მურად წივწივაძის სახელობის ტურნირი 2018

დღეს წყალტუბოში ,,26 მაისის" სახელობის სტადიონზე გაიმართა მურად წივწივაძის სახელობის ტურნირის U-11 (2007 წ.დ. შორის) შეხვედრა მესამე ადგილისათვის:
,,საპოვნელა" თერჯოლა - ,,მართვე" ქუთაისი 0-0 (პენ 2-3) რის შემდეგაც ,,მართვე" ქუთაისი გახდა მესამე პრიზიორი

ფინალი: 24 ნოემბერი
,,ტორპედო" ქუთაისი - "სამტრედია" სამტრედია 15 სთ

მურად წივწივაძის სახელობის ტურნირი 2018

17 ნოემბერს წყალტუბოში "26 მაისის" სახელობის სტადიონზე გაიმართა ორი ნახევარფინალური შეხვედრა:
1."ტორპედო" ქუთაისი - "მართვე" ქუთაისი 4-0
2."სამტრედია" სამტრედია - "საპოვნელა" თერჯოლა 4-0

ხვალ 18 ნოემბერს 11:30 სთ. წყალტუბოში "26 მაისის" სახელობის სტადიონზე ერთმანეთს შეხვდებიან მესამე ადგილისათვის

"საპოვნელა" თერჯოლა - "მართვე" ქუთაისი


ხოლო 24 ნოემბერს გაიმართება ფინალური შეხვედრა

"ტორპედო" ქუთაისი - "სამტრედია" სამტრედია 15:00 სთ

საქართველო-ყაზახეთი

ძვირფასო ფეხბურთის გულშემატკივრებო ! ქ. ქუთაისში 19 ნოემბერს 20:00 სთ-დან "მონ-პლაზირის" ტერიტორიაზე (თოჯინების თეატრთან) დაიდგმება დიდი ეკრანი, გთხოვთ მობრძანდეთ და ერთად ვუქომაგოთ საქართველოს ეროვნულ ნაკრებს ერთა ლიგის დასკვნით მატჩში ყაზახეთის ნაკრებთან.

ირფფ-ში გამორჩეული ფეხბურთელების დაჯილდოვება

16 ნოემბერს, იმერეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაციაში დაჯილდოვდნენ U-10 (2008 წ.დ) "ჯემალ ხერხაძის" სახელობის თასის გათამაშების გამორჩეული ფეხბურთელები

1. საუკეთესო მეკარე - საბა ამაღლობელი ("სამტრედია", მწვრთნელი. ო. ზაქარეიშვილი)
2. საუკეთესო მცველი - მათე გაბრიაძე ("მართვე" ქთ, მწვრთნელი. გ.კუხიანიძე)
3. საუკეთესო ნახევარმცველი - საბა ჩხეტიანი ("ტორპედო", მწვრთნელი. რ. ჩიხლაძე)
4. საუკეთესო თავდამსხმელი - ცოტნე თოდაძე ("ჩიხურა", მწვრთნელი. ნ.გოგოლაძე)
5. საუკეთესო ფეხბურთელი - თემური ცეცხლაძე ("ქუთაისი", მწვრთნელი. გ.ცუცქირიძე)

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Free business joomla templates