1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

Homeსიახლეებიმეორე ლიგის კალენდარი, პირველი წრე

მეორე ლიგის კალენდარი, პირველი წრე

საქართველოს 2015–2016 წწ. XXVII ეროვნული ჩემპიონატის მეორე ლიგის (დასავლეთის ზონა)
გათამაშების კალენდარი
I წრე

I ტური – 3 სექტემბერი, ხუთშაბათი
1. "მეშახტე-2" (ტყიბული) – "ხიხანი" (ხულო)
2. "რაჭა" (ამბროლაური) – "მერცხალი-2" (ოზურგეთი)
3. "სულორი" (ვანი) - "იმერეთი-2" (ხონი)
4 სექტემბერი, პარასკევი
4. "ბახმარო" (ჩოხატაური) – "სამგურალი-2" (წყალტუბო)
5. "საირმე" (ბაღდათი) - "სამეგრელო-2" (ჩხოროწყუ)
6. "ეგრისი" (სენაკი) – "კოლხეთი-2" (ხობი)
7. "მარგვეთი - 2006" (ზესტაფონი) – "ზანა" (აბაშა)

 

II ტური – 8 სექტემბერი, სამშაბათი
1.„ზანა“ - „კოლხეთი-2“
2.„სამეგრელო-2“ - „ეგრისი“
3.„სამგურალი–2“ - „საირმე“
4.„იმერეთი“ – „ბახმარო“
9 სექტემბერი, ოთხშაბათი
5."მერცხალი-2- „სულორი“
6."ხიხანი" - „რაჭა“
7.„მარგვეთი-2006“ – „მეშახტე-2“
VIII ტური – 20 ოქტომბერი, სამშაბათი
1."ზანა"-"იმერეთი-2"
2.“მერცხალი-2“ – „სამგურალი-2"
3. „ხიხანი“ – „სამეგრელო-2“
4.„მარგვეთი-2006“ – „კოლხეთი-2“
21 ოქტომბერი, ოთხშაბათი
5.„მეშახტე-2“ – „ეგრისი“
6.„რაჭა“ – „საირმე“
7.„სულორი“ – „ბახმარო“
III ტური– 14 სექტემბერი, ორშაბათი
1.„მეშახტე-2“ „ზანა“
2„რაჭა“ - „მარგვეთი-2006“
3.„სულორი“ - „ხიხანი“
4."ბახმარო"-„მერცხალი-2“
15 სექტემბერი, სამშაბათი
5."საირმე"-"იმერეთი-2"
6.„ეგრისი“ - „სამგურალი-2“
7.„კოლხეთი-2“ – „სამეგრელო-2“
IX ტური - 26 ოქტომბერი, ორშაბათი
1.„ბახმარო“ – „ზანა“
2.„საირმე“ – „სულორი“
3.„ეგრისი“ – „რაჭა“
4.„კოლხეთი-2“ – „მეშახტე-2“
27 ოქტომბერი, სამშაბათი
5.„სამეგრელო-2 – „მარგვეთი-2006“
6.„სამგურალი-2“ – „ხიხანი“
7.„იმერეთი-2“ – „მერცხალი-2“
IV ტური –22 სექტემბერი, სამშაბათი
1."ზანა"- „სამეგრელო-2“
2.„სამგურალი-2“ - „კოლხეთი-2“
3.„იმერეთი-2“ - „ეგრისი“
4."მერცხალი-2" - „საირმე“
5.„მარგვეთი-2006“ - „სულორი“
23 სექტემბერი,ოთხშაბათი
6.„ხიხანი“ - „ბახმარო“
7.„მეშახტე-2“ – „რაჭა“
X ტური - 3 ნოემბერი, სამშაბათი
1.„ზანა“ – „მერცხალი-2“
2.„ხიხანი“ – „იმერეთი-2“
3.„მარგვეთი-2006“ – „სამგურალი-2“
4.„მეშახტე-2“ – „სამეგრელო-2“
4 ნოემბერი, ოთხშაბათი
5.„რაჭა“ – „კოლხეთი-2“
6."სულორი“ – „ეგრისი“
7.„ბახმარო“ – „საირმე“
V ტური 28 სექტემბერი ორშაბათი
1.„რაჭა“ - „ზანა“
2.„სულორი“ - „მეშახტე-2“
3. „ბახმარო“ - „მარგვეთი-2006“
4„საირმე“ – „ხიხანი“
29 სექტემბერი, სამშაბათი
5.„ეგრისი“ - „მერცხალი-2“
6.„კოლხეთი-2“ - „იმერეთი-2“
7.„სამეგრელო-2“ – „სამგურალი-2“
XI ტური– 10 ნოემბერი,სამშაბათი
1.„საირმე“ - „ზანა“
2„ეგრისი“ - „ბახმარო“
3„კოლხეთი-2“ - „სულორი“
4„სამეგრელო-2“ - „რაჭა“
11ნოემბერი, ოთხშაბათი
5.„სამგურალი-2“ - „მეშახტე-2“
6„იმერეთი-2“ - „მარგვეთი-2006“
7.„მერცხალი-2“ – „ხიხანი“
VI ტური –6 ოქტომბერი, სამშაბათი
1.„ზანა“ - „სამგურალი-2“
2.„იმერეთი-2“ - „სამეგრელო-2“
3.,„მერცხალი-2“ - „კოლხეთი-2“
4.„ხიხანი“ –„ეგრისი“
7 ოქტომბერი,ოთხშაბათი
5."მარგვეთი2006"-"საირმე"
6.."მეშახტე-2"-"ბახმარო"
7."რაჭა"-"სულორი"
XII ტური– 18 ნოემბერი, ოთხშაბათი
1.„ზანა“ – „ხიხანი“
2.„მეშახტე-2“ – „იმერეთი-2“
3„რაჭა“ - „სამგურალი-2“
19 ნოემბერი, ხუთშაბათი
4,„სულორი“- „სამეგრელო-2“
5.„ბახმარო“ – „კოლხეთი-2“
6„მარგვეთი-2006“ - „მერცხალი-2"
7."საირმე"-"ეგრისი"
VII ტური – 12 ოქტომბერი, ორშაბათი
1."სულორი" - „ზანა“
2.„ბახმარო“ - „რაჭა“
3.„საირმე“ - „მეშახტე-2“
4."ეგრისი" - „მარგვეთი-2006“
13 ოქტომბერი, სამშაბათი
5.„კოლხეთი-2“ - „ხიხანი“
6.„სამეგრელო-2“ - „მერცხალი–2“
7.„ სამგურალი-2“ – „იმერეთი-2“
XIII ტური -25 ნოემბერი, ოთხშაბათი
1,„ეგრისი"-"ზანა"
2,„კოლხეთი-2"-"საირმე"
3,„სამეგრელო-2“–„ბახმარო"
4,„სამგურალი-2"–„სულორი"
5 „ხიხანი“- „მარგვეთი-2006"
26 ნოემბერი,ხუთშაბათი
6,„მერცხალი - 2“ – „მეშახტე-2“
7,„იმერეთი-2“ – „რაჭა“
Free business joomla templates