1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

Homeსიახლეებიმეორე ლიგის კალენდარი

მეორე ლიგის კალენდარი

საქართველოს 2016 წლის XXVIII ეროვნული ჩემპიონატის

მეორე ლიგის გათამაშების (დასავლეთის "ა" ზონა) კალენდარი

პირველი წრე

I ტური – 1 სექტემბერი, ხუთშაბათი
1. "მეშახტე - 2" (ტყიბული) – "იმერეთი - 2" (ხონი) 2-3
2. "მარგვეთი - 2006" (ზესტაფონი) – "რაჭა" (ამბროლაური) 5-1
2 სექტემბერი, პარასკევი
3. "ტორპედო - 2" (ქუთაისი) - "სამგურალი - 2" (წყალტუბო) 3-0
4. "საირმე" (ბაღდათი) - ისვენებს

II ტური – 6 სექტემბერი, სამშბათი
1. "იმერეთი - 2" - "ტორპედო - 2" 0-1
2. "რაჭა" - "მეშახტე - 2" 4-1
7 სექტემბერი, ოთშაბათი
3. "საირმე" - "მარგვეთი - 2006" 1-1
4. "სამგურალი - 2" – ისვენებს
V ტური - 23 სექტემბერი, პარასკევი
1. "სამგურალი - 2" - "საირმე" 0-4
24 სექტემბერი, შაბათი
2. "ტორპედო–2" – "მარგვეთი–2006" 1-2
3. "იმერეთი - 2" – "რაჭა" 1-1
4. "მეშახტე - 2" - ისვენებს
III ტური – 13 სექტემბერი, სამშაბათი
1. "საირმე" -"მეშახტე - 2" 5-1
2. "ტორპედო - 2" - "რაჭა" 1-2
14 სექტემბერი, ოთხშაბათი
3. "სამგურალი - 2" - "იმერეთი - 2" 1-1
4. "მარგვეთი - 2006" - ისვენებს
VI ტური - 28 სექტემბერი, ოთხშაბათი
1. "საირმე" – "იმერეთი - 2" 3-1
2. "სამგურალი" – "მარგვეთი - 2006" 2-2
29 სექტემბერი, ხუთშაბათი
3. "ტორპედო - 2" – "მეშახტე - 2" 6-1
4. "რაჭა" - ისვენებს
IV ტური – 19 სექტემბერი, ორშაბათი
1. "რაჭა" - "სამგურალი - 2" 2-0
2. "საირმე" - "ტორპედო - 2" 4-1
20 სექტემბერი, სამშაბათი
3. "მარგვეთი - 2006" – "მეშახტე - 2" 5-0
4. "იმერეთი - 2" - ისვენებს
VII ტური - 2 ოქტომბერი, კვირა
1. "სამგურალი - 2" – "მეშახტე - 2" 6-0
2. "იმერეთი - 2" – "მარგვეთი - 2006" 0-3
3 ოქტომბერი, ორშაბათი
3. "რაჭა" – "საირმე"2-2
4. "ტორპედო - 2" - ისვენებს

მეორე წრე
VIII ტური – 7 ოქტომბერი, პარასკევი
1. "რაჭა" - "მარგვეთი - 2006" 0-2
2. "იმერეთი - 2" - "მეშახტე - 2" 0-1
3. "სამგურალი - 2" - "ტორპედო - 2" 1-3
4. "საირმე" - ისვენებს

IX ტური – 12 ოქტომბერი, ოთხშაბათი
1. "ტორპედო - 2" - "იმერეთი - 2" 8-0
2. "მეშახტე - 2" - "რაჭა" 2-4
13 ოქტომბერი, ხუთშაბათი
3. "მარგვეთი - 2006" - "საირმე" 0-0
4. "სამგურალი - 2" – ისვენებს
XII ტური - 6 ნოემბერი, კვირა
1. "მარგვეთი - 2006" - "ტორპედო - 2" 1-0
7 ნოემბერი, ორშაბათი
2. "საირმე" - "სამგურალი - 2" 2-0
3. "რაჭა" - "იმერეთი - 2" 2-1
4. "მეშახტე - 2" - ისვენებს
X ტური – 19 ოქტომბერი, ოთხშაბათი
1. "მეშახტე - 2" -"საირმე" 0-6
2. "რაჭა" - "ტორპედო - 2" 1-2
20 ოქტომბერი, ხუთშაბათი
3. "იმერეთი - 2" - "სამგურალი - 2" 2-2
4. "მარგვეთი–2006" - ისვენებს
XIII ტური - 15 ნოემბერი, სამშაბათი
1. "იმერეთი - 2" - "საირმე" 1-0
16 ნოემბერი, ოთხშაბათი
2. "მარგვეთი - 2006" -"სამგურალი - 2" 0-0
3. "მეშახტე - 2" -"ტორპედო - 2" 0-4
4. "რაჭა" - ისვენებს
XI ტური – 27 ოქტომბერი, ხუთშაბათი
1. "სამგურალი - 2" - "რაჭა" 2-1
2. "ტორპედო - 2" - "საირმე" 0-1
28 ოქტომბერი, პარასკევი
3. "მეშახტე - 2" - "მარგვეთი - 2006" 0-2
4. "იმერეთი - 2" - ისვენებს
XIV ტური - 20 ნოემბერი, კვირა
1. "მეშახტე - 2" - "სამგურალი - 2" 0-2
2. "მარგვეთი - 2006" - "იმერეთი - 2" 5-0
3. "საირმე" - "რაჭა" 2-0
4. "ტორპედო - 2" - ისვენებს

Free business joomla templates