1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

Homeსიახლეები„გურამ ნიშნიანიძის'' სახელობის ტურნირი 2019

„გურამ ნიშნიანიძის'' სახელობის ტურნირი 2019

76686440 937043739997049 238779552929677312 n 74888340 519266485324498 3782161098644389888 n
15 ნოემბერს, ქუთაისსა და წყალტუბოში სტარტი აიღო „გურამ ნიშნიანიძის" სახელობის ტურნირმა U-13 (2006 წ.დ.) შორის, რომელსაც ორგანიზება გაუკეთა იმერეთის რეგიონალურმა ფეხბურთის ფედერაციამ, საქართველოს ფეხბურთის ფედერაციის და ქართული ფეხბურთის განვითარების ფონდის სრული დაფინანსებით.
ტურნირში მონაწილეობს 8 გუნდი, რომლებიც გაყოფილნი არიან ორ ჯგუფად (4-4 გუნდი თითოეულ ჯგუფში)

I ჯგუფი „ტორპედოს" ბაზა

I ტური: 15 ნოემბერი, პარასკევი

1.„ზესტაფონი" ზესტაფონი - „მეშახტე" ტყიბული 2-0 (1-0)
„ზესტაფონი" -
სარალიძე, ქურცაძე (გ. კვეტენაძე 54'), ფუტკარაძე, ლ.კვეტენაძე, ტ. ცხადაძე, აბრამიშვილი (დ. ცხადაძე 59'), ს.კვანტიძე (კვინიკაძე 31'), მღარიშვილი, ჭულუხაძე, ლაბაძე, კაპანაძე (რ.კვანტიძე 47').
სათადარიგო შემადგენლობა: ვარდოსანიძე, ნ. ცხადაძე, ფერაძე.
მთავარი მწვრთნელი: მალხაზი ღონღაძე.

„მეშახტე" - კოროშინაძე, შარვაძე, ბოჭორიშვილი, გიგი გაბრიაძე, არაბიძე, ერაძე, გოგა გაბრიაძე, (ჭიჭინაძე 54'), ძაგნიძე (ჭელიშვილი 31'), ცნობილაძე (მარუაშვილი 52'), ა. სოფრომაძე (ქათამაძე 53'), ჯ. სოფრომაძე (დიხამინჯია 55')
მთავარი მწვრთნელი: გიორგი ბოჭორიშვილი
მწვრთნელი: ირაკლი გვენეტაძე

მსაჯები: ბ. ქევანიშვილი, ა. გაგუა, ნ. ლომთაძე.
გაფრთხილება: (51') გოგა გაბრიაძე
გოლები: 1-0 ფუტკარაძე (12'), 2-0 ფუტკარაძე (44')

2.„ტორპედო" ქუთაისი - „იმერეთი" ხონი 3-0 (1-0)
„ტორპედო" - აფრიდონიძე (დვალი 26'), ჯავახაძე, ბერძენაძე, ყურაშვილი, (ბილისეიშვილი 44'), ცეცხლაძე, გოგსაძე (იობიძე 40'), ცუხიშვილი, გურეშიძე (ხათრიძე 40'), ქიმუცაძე, სალდაძე, გრძელიძე.
სათადარიგო შემადგენლობა:
კუპრაშვილი, პაიკიძე, ჯიხვაშვილი.
მთავარი მწვრთნელი: კახა ლიპარტიანი.

„იმერეთი“ - კიკალიშვილი, ქობალია (კაკაბაძე 42'), მელაძე, ტოფოძე, ფუტკარაძე, ხაჭაპურიძე, მეძველია, მანდარია, რუხაძე, გოგინავა, ავალიანი (სახტაძე 51')
სათადარიგო შემადგენლობა:ონიანი, კოპალიანი, წულაია, დავითულიანი.
მთავარი მწვრთნელი: გიორგი ხაზარაძე

მსაჯები:
ბ. ქევანიშვილი, ა. გაგუა, ნ. ლომთაძე.
გოლები:1-0 გოგსაძე (15'), 2-0 ცუხიშვილი (41'), 3-0 ცუხიშვილი (52').

I
Iტური: 16 ნოემბერი, შაბათი
1.„ტორპედო" ქუთაისი - „ზესტაფონი" ზესტაფონი 1-1 (1-1)
„ტორპედო“ -
კოპალიანი, ჯავახაძე, ბერძენაძე, ყურაშვილი, ცეცხლაძე, გოგსაძე, ცუხიშვილი, ქიმუცაძე, გურეშიძე, სალდაძე, გრძელიძე.
სათადარიგო შემადგენლობა: კუპრაშვილი, მირცხულავა, მუმლაძე, ჯიხვაშვილი, ბილისეიშვილი, იობიძე, დვალი.
მთავარი მწვრთნელი: კახა ლიპარტიანი.

„ზესტაფონი“ - სარალიძე, ქურცაძე, ფუტკარაძე, ლ. კვეტენაძე, ტ. ცხადაძე, ს. კვანტიძე, აბრამიშვილი, მღარიშვილი, კაპანაძე, კვინიკაძე, ლაბაძე (ჭულუხაძე 50')
სათადარიგო შემადგენლობა: გ. კვეტენაძე, მჭედლიძე, ჭულუხაძე, კახნიაშვილი, ვარდოსანიძე, რ. კვანტიძე, ნ. ცხადაძე
მთავარი მწვრთნელი: მალხაზი ღონღაძე.

მსაჯები:
მ. გოგიშვილი, ა. გაგუა, ნ. ლომთაძე.
გოლები: 1-0 სალდაძე (11'), 1-1 აბრამიშვილი (22')

2.„იმერეთი" ხონი - „მეშახტე" ტყიბული 2-1 (0-0)
„იმერეთი“ -
კიკალიშვილი, ქობალია, მელაძე, გოფოძე, ხაჭაპურიძე (კოპალიანი 43'), მეძველია, ფუტკარაძე, მანდარია (კაკაბაძე 39'), რუხაძე, გოგინავა (ონიანი 45'), ავალიანი.
სათადარიგო შემადგენლობა: ბახტაძე, ლეთოდიანი, წულაია, ჩარგეიშვილი.
მთავარი მწვრთნელი:
რომანი კაკაურიძე.


„მეშახტე“ -
გოგა გაბრიაძე, შარვაძე, გიგი გაბრიაძე, არაბიძე, ცნობილაძე, ძაგნიძე, ერაძე, ა. სოფრომაძე, ჯ. სოფრომაძე, დიხამინჯია, ჭიჭინაძე.
სათადარიგო შემადგენლობა:
ჭელიშვილი, ენუქიძე, კოროშინაძე, ბოჭორიშვილი, ობოლაძე.

მთავარი მწვრთნელი: გია ქარქაშაძე

მსაჯები:
მ. გოგიშვილი, ნ. ლომთაძე, ა. გაგუა
გაფრთხილება:
კოპალიანი (50')
გოლები:
1-0 ავალიანი (38'), 2-0 მეძველია (45'), 2-1 ა. სოფრომაძე (48').

III ტური: 17 ნოემბერი, კვირა
1.„მეშახტე" ტყიბული - „ტორპედო" ქუთაისი 1-3 (1-0)
„მეშახტე" -
ობოლაძე, შარვაძე, გაბრიაძე, არაბიძე (ჭელიშვილი 31'), ცნობილაძე, ძაგნიძე, ბოჭორიშვილი (კოროშინაძე 31'), ერაძე, ა სოფრომაძე, ჯ. სოფრომაძე, დიხამინჯია.
სათადარიგო შემადგენლობა:
ჭიჭინაძე, ენუქიძე.
მთავარი მწვრთნელი:
გია ქარქაშაძე.

„ტორპედო" -
კოპალიანი, მირცხულავა, ბერძენაძე, ყურაშვილი (სალდაძე 36'), გურეშიძე, მუმლაძე (გოგსაძე 31'), ხათრიძე (ცეცხლაძე 52'), იობიძე, მაღლაკელიძე, კუპრაშვილი, ჯიხვაშვილი.
სათადარიგო შემადგენლობა:
ბილისეიშვილი, გრძელიძე, ჯავახაძე, ცუხიშვილი.
მთავარი მწვრთნელი:
კახა ლიპარტიანი.
მწვრთნელი:
თამაზი ლიპარტიანი

მსაჯები:
ბ. ბრეგაძე, ი. კაკაბაძე, მ. კუპატაძე.
გოლები:
1-0 ერაძე (23'), 1-1 სალდაძე (44'), 1-2 გურეშიძე (51'), 1-3 გოგსაძე (53')


2.„ზესტაფონი" ზესტაფონი - „იმერეთი" ხონი 4-0 (1-0)
„ზესტაფონი" - სარალიძე, ქურცაძე, ფუტკარაძე, ლ. კვეტენაძე (ცხადაძე 31'), ცხადაძე, აბრამიშვილი, ს.კვანტიძე (კახნიაშვილი 31'), მღარიშვილი, ჭულუხაძე (ვარდოსანიძე 52'), ლაბაძე, კაპანაძე.
სათადარიგო შემადგენლობა: გ. კვეტენაძე, რ. კვანტიძე, კვინიკაძე, მჭედლიძე.
მთავარი მწვრთნელი: მალხაზი ღონღაძე.

„იმერეთი" - კიკალიშვილი, ქობალია, მელაძე (ლეთოდიანი 31'), გოფოძე, ხაჭაპურიძე (ჩარგეიშვილი 31'), მეძველია, ფუტკარაძე (ბახტაძე 43'), მანდარია, რუხაძე, გოგინავა, ავალიანი.
სათადარიგო შემადგენლობა: კაკაბაძე, კოპალიანი, ონიანი, წულაია.
მთავარი მწვრთნელი: რომანი კაკაურიძე.

მსაჯები: ბ. ბრეგაძე, ი. კაკაბაძე, მ. კუპატაძე.
გაფრთხილება: მეძველია (40'), გოფოძე (47')
გოლები: 1-0 კახნიაშვილი (40'), 2-0 აბრამიშვილი (28'), 3-0 აბრამიშვილი (40'), 4-0 აბრამიშვილი (47').

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------

N გუნდი გ.მ. +
1 „ზესტაფონი“ ზესტაფონი 3 2 1 0 7-1 +6 7
2 „ტორპედო“ ქუთაისი 3 2 1 0 7-2 +5 7
3 „იმერეთი“ ხონი 3 1 0 2 2-8 -6 3
4 „მეშახტე“ ტყიბული 3 0 0 3 2-7 -5 0

II ჯგუფი ქ. წყალტუბო
I ტური: 15 ნოემბერი, პარასკევი

1.„ქუთაისი" ქუთაისი - „სამტრედია" სამტრედია 3-1 (2-0)
„ქუთაისი" - სულაქველიძე, გიორგაძე, სილაგაძე, ტყეშელაშვილი, კაპანაძე, მეშველიანი (ც. ცნობილაძე 31'), რუხაძე, დათიაშვილი, ცეცხლაძე, ჯიშკარიანი, მესხი (ჩეჩელაშვილი 31').
სათადარიგო შემადგენლობა: წკაპლაძე, ჟორჟოლიანი, დეისაძე, ქვარიანი, ი. ცნობილაძე.
მთავარი მწვრთნელი: გიორგი ცუცქირიძე

„სამტრედია" - მეფარიშვილი, მხეიძე, ზაქარიაძე (ბ. ნიკოლეიშვილი 22'), შარაშენიძე, გაგუა (ხოტივარი 31'), თევზაძე, დიასამიძე (დ. ნიკოლეიშვილი 31'), კუჭავა, ბაკურაძე, გოგელია, ბელთაძე.
სათადარიგო შემადგენლობა: ვაშალომიძე, მიქელთაძე, შუბლაძე, კოხრეიძე.
მთავარი მწვრთნელი: ნიკოლოზ ჭიქაშუა.
მწვრთნელი: ვლადიმერ ქანთარია

მსაჯები: კ. ჭაჭუა, ნ. ფურცხვანიძე, ლ. ჩორგოლაშვილი.
გაფრთხილება: (45') დათიაშვილი
გოლები: 1-0 რუხაძე (22'), 2-0 ტყეშელაშვილი (29'), 3-0 დათიაშვილი (45'), 3-1 ბელთაძე (56').

2.„მართვე" ქუთაისი - „ტორპედო 2" ქუთაისი 3-0 (1-0)
„მართვე"
- ბოჭორიშვილი (კოპალიანი 35'), ხეცურიანი, გაგოშიძე (სურამელი 31'), ბრეგვაძე, ნიშნიანიძე (მეტონიძე 35'), სიორდია, ბარდაველიძე, გუჯაბიძე, ბზიკაძე, ჯუგუტია, ქობელოვი.
სათადარიგო შემადგენლობა: ბეშკენაძე, ჯანხოთელი, ლეკვეიშვილი, ახვლედიანი.
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა ჯავახაძე.

„ტორპედო 2" - კინწურაშვილი, დევიძე (კლდიაშვილი 38'), ტვილდიანი, ტოფაძე, ბერძენაძე (თუთბერიძე 42'), ბენდელიანი, ჯიშკარიანი, პატარიძე (ვაშაკიძე 35'), ხვადაგიანი (თევდორაძე 27') ფესტვენიძე (ფხაკაძე 35'), რეხვიაშვილი.
სათადარიგო შემადგენლობა: ვეკუა, ქებულაძე.
მთავარი მწვრთნელი:
ალექსანდრე კვერნაძე.


მსაჯები: კ. ჭაჭუა, ნ. ფურცხვანიძე, ლ. ჩორგოლაშვილი.
გოლები:1-0 ბზიკაძე (14'), 2-0 სურამელი (34'), 3-0 ტვილდიანი (საკ. კარი 43'),

II ტური: 16 ნოემბერი, შაბათი
1.„ქუთაისი" ქუთაისი - „მართვე" ქუთაისი 1-1 (1-1)
„ქუთაისი“
- სულაქველიძე, კაპანაძე, ტყეშელაშვილი, სილაგაძე, გიორგაძე (წკეპლაძე31'), მეშველიანი, ჯიშკარიანი, (ქვარიანი31'), რუხაძე, დათიაშვილი (ჟორჟოლიანი 40'), ცეცხლაძე, მესხი.
სათადარიგო შემადგენლობა: ი. ცნობილაძე, ც. ცნობილაძე, ჩეჩელაშვილი, დეისაძე.
მთავარი მწვრთნელი: გიორგი ცუცქირიძე.

„მართვე“ - ბოჭორიშვილი, ბზიკაძე, ხურციძე, გაგოშიძე, ნიშნიანიძე, ჯუმუტია, ბარდაველიძე, სიორდია, გოლეთიანი, ქობელოვი, ახვლედიანი,.
სათადარიგო შემადგენლობა: კოპალიანი, ბეშკენაძე, ბრეგვაძე, ხეცურიანი, სურამელი, მეტონიძე, ლეკვეიშვილი.
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა ჯავახაძე.

მსაჯები: კ. ჭაჭუა, ბ. ახვლედიანი, ლ. ჩორგოლაშვილი.
გოლები: 0-1 ქობულოვი (1'). 1-1 ტყეშელაშვილი (15')

2.„სამტრედია" სამტრედია - „ტორპედო2" ქუთაისი1-1 (1-0)
„სამტრედია“ -
მეფარიშვილი, მხეიძე, ზაქრაძე, შარაშენიძე (კოხრეიძე 50'), გაგუა, თევზაძე (ხოტივარი 44'), დიასამიძე, კუჭავა (მიქელთაძე 31'), ბაკურაძე, გოგელია (ნიკოლეიშვილი 31') ბელთაძე.
სათადარიგო შემადგენლობა:
ვაშალომიძე, შუბლაძე, შენგელია.
მთავარი მწვრთნელი: ვლადიმერ ქანთარია.

„ტორპედო2“ -
კინწურაშვილი, კლდიაშვილი, ტვილდიანი (ახრახაძე 22'), ბენდელიანი, ტოფაძე (თევდორაძე 31'),ჯიშკარიანი, რეხვიაშვილი, ფხაკაძე, პატარიძე (ხვადაგიანი 31'), ფესტვენიძე, ქებულაძე.
სათადარიგო შემადგენლობა:
დევიძე, ვეკუა, ვაშაკიძე.
მთავარი მწვრთნელი:
ალეკო კვერნაძე.

მსაჯები:
კ. ჭაჭუა, ბ. ახვლედიანი, ლ.ჩორგოლაშვილი.
გოლები:
1-0 ბელთაძე (25') 1-1 რეხვიაშვილი (44').

III ტური: 17 ნოემბერი, კვირა

1.„მართვე" ქუთაისი - „სამტრედია" სამტრედია
5-1 (2-0)
„მართვე" - ბოჭორიშვილი (კოპალიანი 48'), ბზიკაძე, ხურციძე, გაგოშიძე (ბრეგაძე 38'), ნიშნიანიძე, სიორდია, ბარდაველიძე (მეტონიძე 45'), ჯუმუტია, ახვლედიანი (ხეცურიანი 35'), გოლეთიანი (სურამელი 42'), ქობულოვი.
სათადარიგო შემადგენლობა: ბეშკენაძე, გუჯაბიძე.
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა ჯავახაძე.

„სამტრედია" - მეფარიშვილი (მოწყობილი 57'), ზაქარიაძე, შარაშენიძე, გაგუა, თევზაძე. დიასამიძე, კუჭავა (შუბლაძე 42'), ბაკურაძე (ნიკოლეიშვილი 42'), ვაშალომიძე (ხოტივარი 31'), ბელთაძე (კოხრეიძე 45'), მიქელთაძე.
სათადარიგო შემადგენლობა: ნიკოლეიშვილი, შენგელია.
მთავარი მწვრთნელი: ნიკოლოზ ჭიქაშუა.

მსაჯები: ბ. ქევანიშვილი, გ. რუსიშვილი, ნ. ფურცხვანიძე.
გოლები: 1-0 გოლეთიანი (25'), 2-0 ბარდაველიძე (30'), 3-0 ქობულოვი (39'), 4-0 ბზიკაძე (42'), 4-1 გაგუა (54'), 5-1 ჯუმუტია (59')

2.„ტორპედო 2" ქუთაისი - „ქუთაისი" ქუთაისი 0-2 (0-1)
„ტორპედო 2" - კინწურაშვილი, დევიძე, ხვადაგიანი, ბედნელიანი, ჯიშკარიანი (ქებულაძე 35'), რეხვიაშვილი, ფესტვენიძე (ვაშაკიძე (31'), ბერძენაძე (ვეკუა 41'), თევდორაძე, ტოფაძე, ფხაკაძე.
სათადარიგო შემადგენლობა: პატარიძე, ტვილდიანი.
მთავარი მწვრთნელი: ალეკო კვერნაძე.

„ქუთაისი" - სულაქველიძე, კაპანაძე (ჟორჟოლიანი 37'), ტყეშელაშვილი, სილაგაძე, გიორგაძე, მეშველიანი (დეისაძე 34'), რუხაძე, წკეპლაძე (ი. ცნობილაძე 45'), დათიაშვილი, ჯიშკარიანი, ჩეჩელაშვილი (ქვარიანი 32')
სათადარიგო შემადგენლობა: ც. ცნობილაძე.
მთავარი მწვრთნელი: გიორგი ცუცქირიძე.

მსაჯები: ბ. ქევანიშვილი, გ. რუსიშვილი, ნ. ლომთაძე.
გოლები: 0-1 რუხაძე (27'), 0-2 რუხაძე (36')

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------

N გუნდი გ.მ. +
1 „მართვე“ ქუთაისი
3 2 1 0 9-2 +7 7
2 „ქუთაისი“ ქუთაისი 3 2 1 0 6-2 +4 7
3 ,,ტორპედო" ქუთაისი
3 0 1 2 1-6 -5 1
4 „სამტრედია“ სამტრედია 3 0 1 2 3-9 -6 1

19 ნოემბერი, სამშაბათი
1/2 ფინალი:

1.„ზესტაფონი" ზესტაფონი - „ქუთაისი" ქუთაისი 2-0 (1-0)
„ზესტაფონი" - სარალიძე, ქურცაძე (გ. კვენეტაძე 58'), ფუტკარაძე, ლ.კვეტენაძე, ტ. ცხადაძე, აბრამიშვილი (ჭულუხაძე 52'),ს. კვანტიძე, მღარიშვილი, კვინიკაძე, კაპანაძე (ვარდოსანიძე 60'),რ. კვანტიძე (ცხადაძე 59'),
სათადარიგო შემადგენლობა: მჭედლიძე, დ. ცხადაძე, კახნიაშვილი.
მთავარი მწვრთნელი: მალხაზი ღონღაძე

„ქუთაისი" - სულაქველიძე, კაპანაძე (ქვარიანი 42'), ტყეშელაშვილი, სილაგაძე (დეისაძე 49'),გიორგაძე, მეშველიანი
(ც. ცნობილაძე 49'), რუხაძე, ცეცხლაძე (ი. ცნობილაძე), დათიაშვილი, ჯიშკარიანი (ჟორჟოლიანი 49'), ჩეჩელაშვილი (წკეპლაძე 30').

სათადარიგო შემადგენლობა: მესხი.
მთავარი მწვრთნელი: გიორგი ცუცქირიძე

მსაჯები: კ. სადილიანი, მ. კუპატაძე, ა. თავაძე.
გოლები: 1-0 აბრამიშვილი (1'), 2-0 ტყეშელაშვილი (საკ. კარი 40')

2.„მართვე" ქუთაისი - „ტორპედო" ქუთაისი 0-0 (0-0) პენ 4-5
„მართვე" - ბოჭორიშვილი, ბზიკაძე (ხეცურიანი 55'), ხურციძე, გაგოშიძე, ნიშნიანიძე, ჯუმუტია, ბარდაველიძე, სიორდია, გოლეთიანი, ქობულოვი (ბრეგაძე 46'), ახვლედიანი.
სათადარიგო შემადგენლობა: კოპალიანი, თედორაძე, მეტონიძე, სურამელი, ლეკვეიშვილი.
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა ჯავახაძე.

„ტორპედო" - კოპალიანი, ჯავახაძე, ბერძენაძე, ყურაშვილი, ცეცხლაძე, გოგსაძე, ცუხიშვილი, ქიმუცაძე, გურეშიძე, სალდაძე, გრძელიძე.
სათადარიგო შემადგენლობა: კუპრაშვილი, მირცხულავა, მუმლაძე, ბილისეიშვილი, მაღლაკელიძე, ბობოხიძე, პაიკიძე.
მთავარი მწვრთნელი: კახა ლიპარტიანი

მსაჯები: კ. სადილიანი, მ. კუპატაძე, ა. თავაძე.

20 ნოემბერი, ოთხშაბათი
მე-3 ადგილი:
„ქუთაისი" ქუთაისი - „მართვე" ქუთაისი 2-0 (0-0)
„ქუთაისი" -
სულაქველიძე, კაპანაძე, ტყეშელაშვილი, სილაგაძე, გიორგაძე, მეშველიანი, რუხაძე, წკეპლაძე (ჩეჩელაშვილი 44'), დათიაშვილი, ჯიშკარიანი, მესხი.
სათადარიგო შემადგენლობა: ქვარიანი, ი. ცნობილაძე, დეისაძე, ც. ცნობილაძე, ჟორჟოლიანი, ცეცხლაძე.
მთავარი მწვრთნელი:
გიორგი ცუცქირიძე.

„მართვე" -
ბოჭორიშვილი, ბზიკაძე, ხურციძე, გაგოშიძე (თედორაძე 36'), ნიშნიანიძე (ბრეგვაძე 31') ჯუმუტია, ბარდაველიძე, სიორდია, გოლეთიანი (ბეშკენაძე 45'), ახვლედიანი, ქობულოვი (ხეცურიანი 31').
სათადარიგო შემადგენლობა:
კოპალიანი, სურამელი, მეტონიძე.
მთავარი მწვრთნელი:
მამუკა ჯავახაძე.

მსაჯები:
ბ. ბრეგაძე, კ. სადილიანი, მ. კუპატაძე.
გაფრთხილება: ბოჭორიშვილი (25')
გოლები:
1-0 რუხაძე (40'), 2-0 ტყეშელაშვილი (56')

30 ნოემბერი, შაბათი
ფინალი:„ზესტაფონი" ზესტაფონი - „ტორპედო" ქუთაისი 0-2 (0-1)
„ზესტაფონი" - სარალიძე, ქურცაძე, ფუტკარაძე, ლ. კვეტენაძე, ტ.ცხადაძე (ჭულუხაძე 35'), აბრამიშვილი, კვანტიძე, მღარიშვილი, კაპანაძე (კახნიაშვილი 18'), კვინიკაძე (ნ. ცხადაძე 30'), რ. კვანტიძე.
სათადარიგო შემადგენლობა: გ. კვენეტაძე, მჭედლიძე, დ. ცხადაძე, ვარდოსანიძე. :
მთავარი მწვრთნელი: მალხაზი ღონღაძე.
მწვრთნელი: მათე მუმლაძე.

„ტორპედო" - კოპალიანი, ჯავახაძე, ბერძენაძე, ყურაშვილი (მირცხულავა 25'), ცეცხლაძე (კუპრაშვილიი 36'), გოგსაძე, ცუხიშვილი, ქიმუცაძე (მაღლაკელიძე 55'), გურეშიძე (ბილისეიშვილი 31'), სალდაძე, გრძელიძე.
სათადარიგო შემადგენლობა: პაიკიძე, ბობოხიძე, აფრიდონიძე.
მთავარი მწვრთნელი: კახა ლიპარტიანი.

მსაჯები: ბ. ბრეგაძე, ნ. ფურცხვანიძე, გ. რუსიშვილი.
გოლები: 0-1 გოგსაძე (3'), 0-2 გოგსაძე (30')

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Free business joomla templates