მეორე ლიგის კალენდარი, მეორე წრე

საქართველოს 2015–2016 წწ. XXVII ეროვნული ჩემპიონატის დასავლეთის ზონის მეორე ლიგის
გათამაშების კალენდარი
II წრე

XIV ტური – 11 მარტი, პარასკევი
1. "ხიხანი" (ხულო) – "მეშახტე-2" (ტყიბული)
2. "მერცხალი-2" (ოზურგეთი) – "რაჭა" (ამბროლაური)
3. "იმერეთი-2" (ხონი) - "სულორი" (ვანი)
4. "სამგურალი-2" (წყალტუბო) – "ბახმარო" (ჩოხატაური)
5. "სამეგრელო-2" (ჩხოროწყუ) - "საირმე" (ბაღდათი)
12 მარტი, შაბათი
6. "კოლხეთი-2" (ხობი) – "ეგრისი" (სენაკი)
7. "ზანა" (აბაშა) – "მარგვეთი-2006" (ზესტაფონი)

XV ტური – 16 მარტი, ოთხშაბათი
1. "კოლხეთი–2" - "ზანა"
2. "ეგრისი" - "სამეგრელო–2"
3. "საირმე" - "სამგურალი–2"
4. "ბახმარო" – "იმერეთი–2"
5. "სულორი" - "მერცხალი–2"
6. "რაჭა" - "ხიხანი"
7. "მეშახტე–2" – "მარგვეთი-2006"

XIX ტური – 9 აპრილი, შაბათი
1. "სამგურალი–2" - "ზანა"
2. "სამეგრელო-2" - "იმერეთი-2"
3. "კოლხეთი-2" - "მერცხალი-2"
4. "ეგრისი" – "ხიხანი"
10 აპრილი, კვირა
5. "საირმე" - "მარგვეთი–2006"
6. "ბახმარო" – "მეშახტე–2"
7. "სულორი" – "რაჭა" 

XVI ტური – 21 მარტი, ორშაბათი
1. "ზანა" - "მეშახტე–2"
2. "მარგვეთი–2006" - "რაჭა"
3. "ხიხანი" - "სულორი"
22 მარტი, სამშაბათი
4. "მერცხალი–2" - "ბახმარო"
5. "იმერეთი–2" – "საირმე"
6. "სამგურალი–2" - "ეგრისი"
7. "სამეგრელო–2" – "კოლხეთი-2"
XX ტური – 15 აპრილი, პარასკევი
1. "ზანა" - "სულორი"
2. "რაჭა" - "ბახმარო"
3. "მეშახტე–2" - "საირმე"
4. "მარგვეთი–2006" - "ეგრისი"
5. "ხიხანი" - "კოლხეთი–2"
6. "მერცხალი-2" - "სამეგრელო–2"
7. "იმერეთი-2" – "სამგურალი-2"
XVII ტური – 29 მარტი, სამშაბათი
1. "სამეგრელო–2" - "ზანა"
2. "კოლხეთი-2" - "სამგურალი-2"
3. "ეგრისი" - "იმერეთი–2"
30 მარტი, ოთხშაბათი
4. "საირმე" - "მერცხალი–2"
5. "სულორი" - "მარგვეთი–2006"
6. "ბახმარო" - "ხიხანი"
7. "რაჭა" – "მეშახტე–2"
XXI ტური – 20 აპრილი, ოთხშაბათი
1. "იმერეთი–2" – "ზანა"
2. "სამგურალი-2" – "მერცხალი-2"
3. "სამეგრელო–2" – "ხიხანი"
4. "კოლხეთი–2" – "მარგვეთი-2006"
21 აპრილი, ხუთშაბათი
5. "ეგრისი" – "მეშახტე–2"
6. "საირმე" – "რაჭა"
7. "ბახმარო" – "სულორი"
XVIII ტური - 5 აპრილი, სამშაბათი
1. "ზანა" - "რაჭა"
2. "მეშახტე–2" - "სულორი"
3. "მარგვეთი–2006" - "ბახმარო"
4. "ხიხანი" – "საირმე"
5. "მერცხალი–2" - "ეგრისი"
6. "იმერეთი-2" - "კოლხეთი-2"
7. "სამგურალი-2" – "სამეგრელო-2"
XXII ტური - 26 აპრილი, სამშაბათი
1. "ზანა" – "ბახმარო"
2. "სულორი" – "საირმე"
3. "რაჭა" – "ეგრისი"
4. "მეშახტე-2" – "კოლხეთი-2"
27 აპრილი, ოთხშაბათი
5. "მარგვეთი–2006" – "სამეგრელო–2"
6. "ხიხანი" – "სამგურალი–2"
7. "მერცხალი-2" – "იმერეთი-2"
XXIII ტური - 4 მაისი, ოთხშაბათი
1. "მერცხალი–2" – "ზანა"
2. "იმერეთი–2" – "ხიხანი"
3. "სამგურალი–2" – "მარგვეთი–2006"
4. "სამეგრელო–2" – "მეშახტე-2"
5. "ეგრისი" – "სულორი"
5 მაისი, ხუთშაბათი
6. "კოლხეთი–2" – "რაჭა"
7. "საირმე" – "ბახმარო"
XXV ტური – 17 მაისი, სამშაბათი
1. "ხიხანი" – "ზანა"
2. "იმერეთი-2" – "მეშახტე-2"
3. "სამგურალი–2" - "რაჭა"
4. "სამეგრელო–2" - "სულორი"
5. "კოლხეთი–2" – "ბახმარო"
6. "მერცხალი–2" - "მარგვეთი-2006"
7. "ეგრისი" – "საირმე"
XXIV ტური – 11 მაისი, ოთხშაბათი
1. "ზანა" - "საირმე"
2. "ბახმარო" - "ეგრისი"
3. "სულორი" - "კოლხეთი–2"
4. "რაჭა" - "სამეგრელო–2"
5. "მეშახტე-2" - "სამგურალი-2"
6. "მარგვეთი–2006" - "იმერეთი–2"
7. "ხიხანი" – "მერცხალი–2"
XXVI ტური - 25 მაისი, ოთხშაბათი
1. "ზანა" – "ეგრისი"
2. "საირმე" – "კოლხეთი–2"
3. "ბახმარო" – "სამეგრელო–2"
4. "სულორი" – "სამგურალი–2"
5. "მარგვეთი–2006" – "ხიხანი"
6. "მეშახტე-2" – "მერცხალი-2"
7. "რაჭა" – "იმერეთი–2"