1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU15

U15

U-15(2004 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(ჯუმბერ ხაჟალიას სახელობის თასი)


II წრე

XII ტური - 9 სექტემბერი, ორშაბათი

1.„ტორპედო" ქუთაისი - „ბორჯომი"-2013 ბორჯომი 3-2
2.„ხვამლი" ცაგერი - „მართვე" ქუთაისი 1-4
3.„ბახმარო აკადემია" ჩოხატაური - „მარგვეთი–2006" ზესტაფონი 1-4
4.„რაჭა" ამბროლაური - „საირმე" ბაღდათი 6-2
5.„ივერია" ხაშური - „სპორტ.სკოლა" ონი 3-0 ტ.შ
6.„სამგურალი" წყალტუბო - ისვენებს

XIII ტური – 14 სექტემბერი, შაბათი

1.„სპ.სკოლა" ონი - „რაჭა" 0-3 ტ.შ
2.„საირმე" -„ბახმარო" 3-0
3.„მარგვეთი 2006" - „ხვამლი" გად.
4.„მართვე" - „ტორპედო" 0-2
5.„ბორჯომი-2013" - „სამგურალი" 0-3
6.„ივერია" – ისვენებს
XVIII ტური – 14 ოქტომბერი, ორშაბათი

1.„მართვე" - „საირმე" 1-1
2.„ბორჯომი-2013" - „სპ.სკოლა" ონი 3-0 ტ.შ
3.„სამგურალი" - „ივერია" 5-2
4.„ტორპედო" - „რაჭა" 3-1
5.„ხვამლი" - „ბახმარო" 2-0
6.„მარგვეთი 2006"– ისვენებს
XIV ტური – 19 სექტემბერი, ხუთშაბათი

1.„სამგურალი" - „მართვე" 3-0
2.„ტორპედო" „მარგვეთი 2006" 1-1
3.„ხვამლი" - „საირმე" 4-0
4.„ბახმარო" - „სპ.სკოლა" ონი 3-0 ტ.შ
5.„რაჭა" - „ივერია" 1-2
6.„ბორჯომი-2013"– ისვენებს
XIX ტური – 21 ოქტომბერი, ორშაბათი

1.„ბახმარო" - „ტორპედო" გად.
2.„რაჭა" - „სამგურალი" გად.
3.„ივერია" - „ბორჯომი-2013" 5-2
4.„სპ.სკოლა" ონი - „მართვე" 0-3 ტ.შ
5.„საირმე" - „მარგვეთი 2006" 2-3
6.„ხვამლი" – ისვენებს

XV ტური – 25 სექტემბერი, ოთხშაბათი

1.„ივერია" - „ბახმარო" 2-1
2.„სპ.სკოლა" ონი - „ხვამლი" 0-3 ტ.შ
3.„საირმე" - „ტორპედო" 0-3
4.„მარგვეთი 2006" - „სამგურალი" 1-1
5.„მართვე" - „ბორჯომი-2013" 3-0
6. „რაჭა"–ისვენებს
XX ტური – 29 ოქტომბერი, სამშაბათი

1.„მარგვეთი 2006" - „სპ.სკოლა"ონი
2.„მართვე" - „ივერია"
3.„ბორჯომი-2013" - „რაჭა"
4.„სამგურალი" - „ბახმარო"
5.„ტორპედო" - „ხვამლი"
6.„საირმე" – ისვენებს
XVI ტური – 30 სექტემბერი, ორშაბათი

1.„ბორჯომი-2013" - „მარგვეთი 2006" 0-3
2.„სამგურალი" - „საირმე" 5-1
3.„ტორპედო" - „სპ.სკოლა" ონი 3-0 ტ.შ
4.„ხვამლი" - „ივერია" გად.
5.„ბახმარო" - „რაჭა" 2-0
6.„მართვე" – ისვენებს
XXI ტური - 7 ნოემბერი, ხუთშაბათი

1.„ხვამლი" - „სამგურალი"
2.„ბახმარო" - „ბორჯომი-2013"
3.„რაჭა" - „მართვე"
4.„ივერია" - „მარგვეთი 2006"
5.„სპ.სკოლა" ონი - „საირმე"
6.„ტორპედო" – ისვენებს
XVII ტური – 6 ოქტომბერი, კვირა

1.„რაჭა" - „ხვამლი" 3-0
2.„ივერია" - „ტორპედო" 4-1
3.„სპ.სკოლა" ონი - „სამგურალი" 0-3 ტ.შ
4.„საირმე" - „ბორჯომი-2013" 4-3
5.„მარგვეთი 2006" - „მართვე" 3-1
6.„ბახმარო" – ისვენებს
XXII - ტური - 12 ნოემბერი, სამშაბათი

1.„საირმე" - „ივერია"
2.„მარგვეთი 2006" - „რაჭა"
3.„მართვე" - „ბახმარო"
4.„ბორჯომი-2013" - „ხვამლი"
5.„სამგურალი" - „ტორპედო"
6.„სპ.სკოლა" ონი– ისვენებს
ტურნირის ცხრილი
------------------------------------------------------------------

N გუნდი


გატ.
მიღ.
+

1 „სამგურალი" წყალტუბო 16 13 2 1 52 14 +38 41
2 „მარგვეთი-2006" ზესტაფონი 16 12 4 0 59 17 +42 40
3 „მართვე" ქუთაისი 17 11 3 3 46 19 +27 36
4 „ივერია" ხაშური 16
12
0 4 47 26 +21 36
5 „ტორპედო" ქუთაისი 17 9 3 5 36 27 +9 30
6 „ხვამლი" ცაგერი 15 7 0 8 28 24 +4 21
7 „რაჭა" ამბროლაური 16 6 1 9 30 33 -3 19
8 „ბახმარო აკადემია" ჩოხატაური 16 5 0 11 18 38 -20 15
9 „ბორჯომი-2013" ბორჯომი 17 4 2 11 33 44 -11 14
10 „საირმე" ბაღდათი 18 3 1 14 22 57 -35 10
11 „სპორტ. სკოლა" ონი 18 1 0 17 16 88 -72 3



U-15(2004 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(ჯუმბერ ხაჟალიას სახელობის თასი)


I წრე

I ტური - 2 აპრილი, სამშაბათი

1.„ბორჯომი-2013'' ბორჯომი - „ტორპედო" ქუთაისი 2-2
2.„მართვე" ქუთაისი - „ხვამლი" ცაგერი 2-0
3.აპრილი, ოთხშაბათი
3.„მარგვეთი–2006" ზესტაფონი - „ბახმარო აკადემია" ჩოხატაური 6-0
4.„საირმე" ბაღდათი - „რაჭა" ამბროლაური 2-3
5.„სპორტ.სკოლა" ონი - „ივერია" ხაშური 1-8
6.„სამგურალი" წყალტუბო - ისვენებს
II ტური – 10 აპრილი, ოთხშაბათი

1.„რაჭა"– „სპ.სკოლა" ონი 5-6

2.„ბახმარო" – „საირმე" 1-0
3.„ხვამლი" – „მარგვეთი 2006" 0-1
4.„ტორპედო" – „მართვე" 0-3
5.„სამგურალი"– „ბორჯომი-2013" 6-0
6.„ივერია" – ისვენებს
. VII ტური – 23 მაისი, ხუთშაბათი

1.„საირმე" – „მართვე" 1-4
2.„სპ.სკოლა" ონი– „ბორჯომი-2013" 3-7
3.„ივერია" – „სამგურალი" 0-2
4.„რაჭა" – „ტორპედო" 1-1
5.„ბახმარო" – „ხვამლი" 3-2
6.„მარგვეთი 2006"– ისვენებს
III ტური – 17 აპრილი, ოთხშაბათი

1.„მართვე" – „სამგურალი" 4-3
2.„მარგვეთი 2006" – „ტორპედო" 7-1
3.„საირმე" – „ხვამლი" 0-2
4.„სპ.სკოლა" ონი – „ბახმარო" 2-4
5.„ივერია" – „რაჭა" 2-0
6.„ბორჯომი-2013"– ისვენებს


VIII ტური – 30 მაისი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" – „ბახმარო" 2-1
2.„სამგურალი" – „რაჭა" 1-0
3.„ბორჯომი-2013"– „ივერია" 2-3
4.„მართვე" – „სპ.სკოლა" ონი 10-0
5.„მარგვეთი 2006" – „საირმე" 7-1
6.„ხვამლი" – ისვენებს


IV ტური – 25 აპრილი, ხუთშაბათი

1.„ბახმარო" – „ივერია" 0-2
2.„ხვამლი" – „სპ.სკოლა" ონი 7-0
3.„ტორპედო" – „საირმე" 4-0
4.„სამგურალი" – „მარგვეთი 2006" 2-2
5.„ბორჯომი-2013"– „მართვე" 2-2
6.„რაჭა"–ისვენებს

IX ტური – 4 ივნისი, სამშაბათი

1.„სპ.სკოლა"ონი – „მარგვეთი 2006" 1-7
2.„ივერია" – „მართვე" 1-2
3.„რაჭა"– „ბორჯომი-2013" 2-1
4.„ბახმარო" – „სამგურალი" 0-2
5.„ხვამლი" – „ტორპედო" 0-2
6.„საირმე" – ისვენებს

V ტური – 6 მაისი, ორშაბათი

1.„მარგვეთი 2006"–„ბორჯომი-2013" 4-1
2.„საირმე" – „სამგურალი" 0-3
3.„სპ.სკოლა" ონი- „ტორპედო" 0-5
4.„ივერია" – „ხვამლი" 5-3
5.„რაჭა"– „ბახმარო" 3-2
6.„მართვე" – ისვენებს

X ტური – 10 ივნისი, ორშაბათი


1.„სამგურალი" – „ხვამლი" 4-2
2.„ბორჯომი-2013" – „ბახმარო" 6-0
3.„მართვე" – „რაჭა" 3-0
4.„მარგვეთი 2006" – „ივერია" 3-1
5.„საირმე" – „სპ.სკოლა" ონი 4-2
6.„ტორპედო" – ისვენებს

VI ტური – 14 მაისი, სამშაბათი

1.„ხვამლი" – „რაჭა" 1-0
2.„ტორპედო" – „ივერია" 2-3
3.„სამგურალი" – „სპ.სკოლა" ონი 7-1
4.„ბორჯომი-2013"– „საირმე" 2-0
5.„მართვე" – „მარგვეთი 2006" 2-2
6.„ბახმარო" – ისვენებს
..
XI ტური – 16 ივნისი, კვირა

1.„ივერია" – „საირმე" 4-1
2.„რაჭა"– „მარგვეთი 2006" 2-5
3.„ბახმარო" – „მართვე" 0-2
4.„ხვამლი" – „ბორჯომი-2013" 1-0
5.„ტორპედო" – „სამგურალი" 1-2
6.„სპ.სკოლა" ონი– ისვენებს

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Free business joomla templates