1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU12

U12

U-12 (2007 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(გარი სორდიას სახელობის თასი)


,,ზედა ჯგუფი"

I წრე II წრე
I ტური - 13 სექტემბერი, პარასკევი

1.„ტორპედო-1" ქუთაისი - „შუქურა" ქობულეთი 1-2
2.„სამტრედია" სამტრედია - „ტორპედო-3" ქუთაისი 2-3
3.„ჩიხურა" საჩხერე - „მართვე" ქუთაისი 0-1
VI ტური - 19 ოქტომბერი, შაბათი

1.„შუქურა" - „ტორპედო-1" 0-1
2.„ტორპედო-3" - „სამტრედია" 1-0
3.„მართვე" - „ჩიხურა" 0-0
II ტური – 20 სექტემბერი, პარასკევი

1.„შუქურა" – „მართვე" 0-4
2.„ტორპედო-3" – „ჩიხურა"
2-0
3.„ტორპედო-1" – „სამტრედია" 1-1
VII ტური – 26 ოქტომბერი, შაბათი

1.„მართვე" - „შუქურა" 2-0
2.„ჩიხურა" - „ტორპედო-3" 2-2
3.„სამტრედია" - „ტორპედო-1" 2-5
III ტური – 28 სექტემბერი, შაბათი

1.„სამტრედია" – „შუქურა" 3-0
2.„ჩიხურა" – „ტორპედო-1" 0-1
3.„მართვე" – „ტორპედო-3" 0-0
VIII ტური – 2 ნოემბერი, შაბათი

1.„შუქურა" - „სამტრედია" 1-5
2.„ტორპედო-1" - „ჩიხურა" 2-1
3.„ტორპედო-3" - „მართვე" 3-6
IV ტური – 5 ოქტომბერი, შაბათი

1.„შუქურა" – „ტორპედო-3" 4-1
2.„ტორპედო-1" – „მართვე" 1-1
3.„სამტრედია" – „ჩიხურა" 1-1
IX ტური – 9 ნოემბერი, შაბათი

1.„ტორპედო-3" - „შუქურა" 2–1
2.„მართვე" - „ტორპედო-1" 2–1
3.„ჩიხურა" - „სამტრედია" 3-2
V ტური – 12 ოქტომბერი, შაბათი

1.„ჩიხურა" – „შუქურა" 3-0
2.„მართვე" – „სამტრედია" 3-1
3.„ტორპედო-3" - „ტორპედო-1" 1-3
X ტური – 16 ნოემბერი, შაბათი

1.„შუქურა" - „ჩიხურა" 1-2
2.„სამტრედია" - „მართვე" 5-1
3.„ტორპედო-1" - „ტორპედო-3" 1-0

ტურნირის ცხრილი
----------------------------------------------------------

N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „მართვე" ქუთაისი 10 6 3 1 20 11 +9 21
2 „ტორპედო-1-ქუთაისი 10 6 2 2 17 10 +7 20
3 „ტორპედო-3" ქუთაისი 10 4 2 4 15 19 -4 14
4 „ჩიხურა" საჩხერე 10 3 3 4 12 12 0 12
5 „სამტრედია" სამტრედია 10 3 2 5 22 19 +3 11
6 „შუქურა" ქობულეთი 10 2 0
8 9 24 -15 6

,,შუა ჯგუფი"

I წრე II წრე
I ტური - 14 სექტემბერი, შაბათი

1.„ბაკური" ბათუმი - „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 5-0
2.„ივერია" ხაშური - „სამგურალი" წყალტუბო 5-1
3.„სულორი" ვანი - „სპ.სკოლა" ჭიათურა 3-0
VI ტური - 19 ოქტომბერი, შაბათი

1.„მარგვეთი 2006" – „ბაკური" 0-6
2.„სამგურალი" – „ივერია" 0-4
3.„სპ.სკ." ჭიათურა - „სულორი" 0-2
II ტური – 21 სექტემბერი, შაბათი

1.„მარგვეთი 2006" – „სპ.სკ." ჭიათურა 3-0
2.„სამგურალი" – „სულორი" 2-4
3.„ბაკური" – „ივერია" 1-2
VII ტური – 26 ოქტომბერი, შაბათი

1.„სპ.სკ." ჭიათურა - „მარგვეთი 2006" 4-1
2.„სულორი" - „სამგურალი" 1-0
3.„ივერია" - „ბაკური" 1-2
III ტური – 28 სექტემბერი, შაბათი

1.„ივერია" – „მარგვეთი 2006" 6-1
2.„სულორი" – „ბაკური" 0-0
3.„სპ.სკ."ჭიათურა - „სამგურალი 0-3
VIII ტური – 2 ნოემბერი, შაბათი

1.„მარგვეთი 2006" - „ივერია" 3-2
2.„ბაკური" - „სულორი" 2-0
3.„სამგურალი - „სპ.სკ."ჭიათურა 4-1
IV ტური – 5 ოქტომბერი, შაბათი

1.„მარგვეთი 2006" – „სამგურალი" 3-0
2.„ბაკური" – „სპ.სკ." ჭიათურა 4-0
3.„ივერია" – „სულორი" 2-1
IX ტური – 9 ნოემბერი, შაბათი

1.„სამგურალი" - „მარგვეთი 2006" 0–2
2.„სპ.სკ." ჭიათურა - „ბაკური" 1–3
3.„სულორი" - „ივერია" 0–2
V ტური – 12 ოქტომბერი, შაბათი

1.„სულორი" – „მარგვეთი 2006" 1-2
2.„სპ.სკ." ჭიათურა - „ივერია" 2-2
3.„სამგურალი" – „ბაკური" 2-4
X ტური – 16 ნოემბერი, შაბათი

1.„მარგვეთი 2006" – „სულორი" 4-3
2.„ივერია" - „სპ.სკ." ჭიათურა 4-0
3.„ბაკური" - „სამგურალი" 0-0

ტურნირის ცხრილი
-------------------------------------------------------------

N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ბაკური“ ბათუმი 10 7 2 1 27 6 +21 23
2 „ივერია" ხაშური 10 7 1 2 30 11 +19 22
3 „მარგვეთი-2006" ზესტაფონი 10 6 0 4 19 27 –8 18
4 „სულორი" ვანი 10 4 1 5 15 14 +1 13
5 „სამგურალი" წყალტუბო 10 2 1 7 12 24 -12 7
6 „სპ.სკოლა" ჭიათურა 10 1 1 8 8 29 -21 4


„ქვედა ჯგუფი“

I წრე II წრე
Iტური - 14 სექტემბერი, შაბათი

1.„საირმე" ბაღდათი - „ბორჯომი 2013" ბორჯომი 1-4
2.„ტორპედო-2" ქუთაისი - „მეშახტე" ტყიბული 0-6
3.„დინამო" ბათუმი - „იმერეთი" ხონი 1-4
VI ტური – 20 ოქტომბერი, კვირა

1.„ბორჯომი 2013" - „საირმე" 4-0

2.„მეშახტე" - „ტორპედო-2" 2-2
3.„იმერეთი" - „დინამო" 1-1
II ტური – 21 სექტემბერი, შაბათი

1.„ბორჯომი 2013" – „იმერეთი" 3-0
2.„მეშახტე" – „დინამო" 1-1
3.„საირმე" – „ტორპედო-2" 3-3
VII ტური – 27 ოქტომბერი, კვირა

1.„იმერეთი" - „ბორჯომი 2013" 2-0
2.„დინამო" - „მეშახტე" 3-1
3.„ტორპედო-2" - „საირმე" 0-1
III ტური – 29 სექტემბერი, კვირა

1.„ტორპედო-2" – „ბორჯომი-2013" 1-4
2.„დინამო" – „საირმე" 7-0
3.„იმერეთი"– „მეშახტე" 3-0
VIII ტური – 3 ნოემბერი, კვირა

1.„ბორჯომი-2013" - „ტორპედო-2" 5-1
2.„საირმე" - „დინამო" 5-2
3.„მეშახტე" - „იმერეთი" 3-1
IV ტური – 6 ოქტომბერი, კვირა

1.„ბორჯომი 2013" – „მეშახტე" 4-0
2.„საირმე" – „იმერეთი" 4-1
3.„ტორპედო-2" – „დინამო" 1-5

IX ტური – 9 ნოემბერი, შაბათი

1.,,მეშახტე" - ,,ბორჯომი 2013" 4-2
2.,,იმერეთი" - ,,საირმე" 2-2
3.,,დინამო" - ,,ტორპედო-2" 5-6

V ტური – 13 ოქტომბერი, კვირა

1.„დინამო" – „ბორჯომი 2013" 1-6
2.„იმერეთი" – „ტორპედო-2" 2-0
3.„მეშახტე"- „საირმე" 1-2
X ტური – 16 ნოემბერი, შაბათი

1.„ბორჯომი 2013" - „დინამო" 2-1
2.„ტორპედო-2" - „იმერეთი" 3-3
3.„საირმე" - „მეშახტე" 1-3

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------

N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ბორჯომი-2013" ბორჯომი 10 8 0 2 34 11 +23 24
2 „იმერეთი" ხონი 10 4 3 3 19 17 +2 15
3 „მეშახტე" ტყიბული
10 4 2 4 21 19 +2 14
4 „საირმე“ ბაღდათი 10 4 2 4 19 27 -8 14
5 „დინამო" ბათუმი 10 3 2 5 27 27 0 11
6 „ტორპედო-2" ქუთაისი 10 1 3 6 17 36 -19 6


U-12 (2007 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(გარი სორდიას სახელობის თასი)


,,ა" ჯგუფი

I წრე II წრე

I ტური - 6 აპრილი, შაბათი

1.მართვე" ქუთაისი - „ბაკური" ბათუმი 4-2
2.„ჩიხურა" საჩხერე - „საირმე" ბაღდათი 9-0
3.„ივერია" ხაშური - „ტორპედო-2" ქუთაისი 3-0

VI ტური - 19 მაისი, კვირა

1.„ბაკური" - „მართვე" 0-0
2.„საირმე" - „ჩიხურა" 0-1
3.„ტორპედო-2" - „ივერია" 0-4

II ტური – 13 აპრილი, შაბათი

1.„ბაკური" – „ტორპედო-2" 4-1
2.„საირმე" – „ივერია" 3-2
3.„მართვე" – „ჩიხურა" 0-1
VII ტური – 26 მაისი, კვირა

1.„ტორპედო-2" – „ბაკური" 1-4
2.„ივერია" – „საირმე" 10-0
3.„ჩიხურა" – „მართვე" 2-3
III ტური – 20 აპრილი, შაბათი

1.„ჩიხურა" – „ბაკური" 4-2
2.„ივერია"–„მართვე" 0-1
3.„ტორპედო-2" – „საირმე" 2-0
VIII ტური – 1 ივნისი, შაბათი

1.„ბაკური" – „ჩიხურა" 3-3
2.„მართვე" – „ივერია" 1-1
3.„საირმე" – „ტორპედო-2" 2-1
IV ტური – 3 მაისი, პარასკევი

1.„ბაკური" – „საირმე" 7-2
2.„მართვე" – „ტორპედო-2" 4-0
3.„ჩიხურა" – „ივერია" 2-0
IX ტური – 8 ივნისი, შაბათი

1.„საირმე" – „ბაკური" 0-0
2.„ტორპედო-2" – „მართვე" 1-5
3.„ივერია" – „ჩიხურა" 0-3
V ტური – 11 მაისი, შაბათი

1.„ივერია" – „ბაკური" 3-2
2.„ტორპედო-2" – „ჩიხურა" 0-2
3.„საირმე" - „მართვე" 0-4
X ტური – 15 ივნისი, შაბათი

1.„ბაკური" – „ივერია" 0-3
2.„ჩიხურა" – „ტორპედო-2" 6-1
3.„მართვე"– „საირმე" 7-0
ტურნირის ცხრილი
-------------------------------------------------------
N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ჩიხურა" საჩხერე 10 8 1 1 33 9 +24 25
2 „მართვე" ქუთაისი 10 7 2 1 29 7 +22 23
3 „ივერია" ხაშური 10 5 1 4 26 12 +14 16
4 „ბაკური" ბათუმი 10 3 3 4 24 21 +3 12
5 „საირმე" ბაღდათი 10 2 1 7 7 43 -36 7
6 „ტორპედო-2" ქუთაისი 10 1 0 9 7 34 -27 3


,,ბ" ჯგუფი


I წრე II წრე
Iტური - 7 აპრილი, კვირა

1.„ტორპედო-1" ქუთაისი - „სპ.სკოლა" ჭიათურა 9-0
2.„დინამო" ბათუმი - „იმერეთი" ხონი 5-3
3.„შუქურა" ქობულეთი- „სულორი" ვანი 4-1
VI ტური – 18 მაისი, შაბათი

1.„სპ.სკ." ჭიათურა - „ტორპედო-1" 1-5
2.„იმერეთი"- „დინამო" 5-3
3.„სულორი" - „შუქურა" 2-2
II ტური – 14 აპრილი, კვირა VII ტური – 26 მაისი, კვირა

1.„სპ.სკ." ჭიათურა – „სულორი" 2-4
2.„იმერეთი" – „შუქურა" 1-4
3.„ტორპედო-1" – „დინამო" 8-0

1.„სულორი" – „სპ.სკ." ჭიათურა 2-3
2.„შუქურა"–„იმერეთი" 3-1
3.„დინამო" – „ტორპედო-1" 1-6
III ტური – 21 აპრილი, კვირა VIII ტური – 2 ივნისი, კვირა

1.„დინამო" – „სპ.სკ." ჭიათურა
4-4
2.„შუქურა"–„ტორპედო-1" 1-2
3.„სულორი"– "იმერეთი" 2-0

1.„სპ.სკ." ჭიათურა – „დინამო" 5-2
2.„ტორპედო-1" –„შუქურა" 4-0
3.„იმერეთი" – „სულორი" 1-2
IV ტური – 4 მაისი, შაბათი IX ტური – 9 ივნისი, კვირა

1.„სპ.სკ." ჭიათურა – „იმერეთი" 4-2
2.„ტორპედო-1" – „სულორი" 4-1
3.„დინამო" – „შუქურა" 2-5

1.„იმერეთი" – „სპ.სკ." ჭიათურა 2-2
2.„სულორი" – „ტორპედო-1" 0-4
3.„შუქურა"– „დინამო" 4-1
V ტური – 12 მაისი, კვირა X ტური – 14 ივნისი, პარასკევი

1.„შუქურა" – „სპ.სკ." ჭიათურა 3-0
2.„სულორი" – „დინამო" 2-2
3.„იმერეთი"- „ტორპედო-1" 0-4

1.„სპ.სკ." ჭიათურა – „შუქურა" 2-6
2.„დინამო" – „სულორი" 4-2
3.„ტორპედო-1" –„იმერეთი" 10-2
ტურნირის ცხრილი
---------------------------------------------------------
N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ტორპედო-1" ქუთაისი 10 10 0 0 56 6 +50 30
2 „შუქურა" ქობულეთი 10 7 1 2 32 16 +16 22
3 „სულორი" ვანი 10 3 2 5 18 26 -8 11
4 „სპ.სკოლა" ჭიათურა 10 3 2 5 23 39 -16 11
5 „დინამო" ბათუმი 10 2 2 6 24 44 -20 8
6 „იმერეთი" ხონი 10 1 1 8 17 39 -22 4

,,გ" ჯგუფი


I წრე II წრე
I ტური - 6 აპრილი, შაბათი

1.„სამტრედია" სამტრედია - „ტორპედო-3" ქუთაისი 2-1
2.„მარგვეთი2006"ზესტაფონი - „საფეხბ.ცენტრი"ტყიბული 1-0
3.„სამგურალი" წყალტუბო - „ბორჯომი-2013" ბორჯომი 4-1
VI ტური - 20 მაისი, ორშაბათი

1.„ტორპედო-3" - „სამტრედია" 1-2
2.„საფეხბ.ცენტრი" - „მარგვეთი-2006" 2-1
3.„ბორჯომი-2013" - „სამგურალი" 2-3
II ტური – 15 აპრილი, ორშაბათი

1.„ტორპედო-3" – „ბორჯომი-2013" 6-1
2.„საფეხბ.ცენტრი" – „სამგურალი" 0-0
3.„სამტრედია" – „მარგვეთი2006" 3-1
VII ტური – 27 მაისი, ორშაბათი

1.„ბორჯომი-2013" – „ტორპედო-3" 0-2
2.„სამგურალი" – „საფეხბ.ცენტრი" 1-0
3.„მარგვეთი-2006" – „სამტრედია" 2-2
III ტური – 20 აპრილი, შაბათი

1.„მარგვეთი2006" – „ტორპედო-3" 2-5
2.„სამგურალი"–„სამტრედია" 0-1
3.„ბორჯომი-2013" – „საფეხბ.ცენტრი" 3-2
VIII ტური – 3 ივნისი, ორშაბათი

1.„ტორპედო-3" – „მარგვეთი-2006" 3-1
2.„სამტრედია" – „სამგურალი" 2-0
3.„საფეხბ.ცენტრი" – „ბორჯომი-2013" 2-0
IV ტური – 5 მაისი, კვირა

1.„ტორპედო-3" – „საფეხბ.ცენტრი" 3-1
2.„სამტრედია" – „ბორჯომი-2013" 5-1
3.„მარგვეთი-2006" – „სამგურალი" 2-1
IX ტური – 9 ივნისი, კვირა

1.„საფეხბ.ცენტრი" – „ტორპედო-3" 1-4
2.„ბორჯომი-2013" – „სამტრედია" 0-4
3.„სამგურალი" – „მარგვეთი-2006" 0-0
V ტური – 11 მაისი, შაბათი

1.„სამგურალი" – „ტორპედო-3" 1-4
2.„ბორჯომი-2013" – „მარგვეთი2006" 2-4
3.„საფეხბ.ცენტრი" - „სამტრედია" 0-2
X ტური – 16 ივნისი, კვირა

1.„ტორპედო-3" – „სამგურალი" 1-1
2.„მარგვეთი-2006" – „ბორჯომი-2013" 1-0
3.„სამტრედია"– „საფეხბ.ცენტრი" 6-2

ტურნირის ცხრილი
------------------------------------------------------------

N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „სამტრედია" სამტრედია 10 9 1 0 29 8 +21 28
2 „ტორპედო-3" ქუთაისი„ 10 7 1 2 30 12 +18 22
3 „მარგვეთი-2006" ზესტაფონი 10 4 2 4 15 18 -3 14
4 „სამგურალი" წყალტუბო 10 3 3 4 11 13 -2 12
5 „საფეხბ.ცენტრი“ ტყიბული 10 2 1 7 10 21 -11 7
6 „ბორჯომი-2013" ბორჯომი 10 1 0 9 10 33 -23 3

Free business joomla templates