1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU10

U10

U-10 (2009 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(ჯემალ ხერხაძის სახელობის თასი)

II წრე
XII ტური -14 სექტემბერი, შაბათი

1.„მართე-1" - „ივერია 7-1
2.„სამტრედია" - „კომპ.სპ.სკოლა" 4-2
3.„ტორპედო" - „მართვე-2" 13-1
4.„მარგვეთი 2006" - ისვენებს
XVII ტური - 19 ოქტომბერი, შაბათი

1.„მარგვეთი 2006" - „სამტრედია" 0-5
2.„ივერია" - „ტორპედო" 1-7
3.„კომპ.სპ.სკოლა" - „მართვე-2" 2-0
4.„მართვე-1" - ისვნებს

XIII ტური - 21 სექტემბერი, შაბათი


1.„მართვე-2" - „სამტრედია" 1-5
2.„კომპ.სპ.სკოლა" - „მართვე-1" 6-3
3.„ივერია" - „მარგვეთი-2006" 9-3
4.„ტორპედო" – ისვენებს


XVIII ტური - 26 ოქტომბერი, შაბათი

1.„ტორპედო" – „კომპ.სპ.სკოლა" 6-1
2.„ სამტრედია" – „ივერია" 7-2
3.„მარგვეთი-2006" - „მართვე-1" 2-8
4.„მართვე-2" – ისვენებს

XIV ტური - 28 სექტემბერი, შაბათი

1.„მარგვეთი-2006" - „კომპ.სპ.სკოლა" 1-4
2.„მართვე-1" - „მართვე-2" 5-0
3.„სამტრედია" - „ტორპედო" 0-1
4.„ივერია" - ისვენებს
XIX ტური - 2 ნოემბერი, შაბათი

1.„ივერია" – „მართვე-1" 3-6
2.„კომპ.სპ.სკოლა" – „სამტრედია" 2-0
3.„მართვე-2" - „ტორპედო" 0-6
4.„მარგვეთი-2006" – ისვენებს
III წრე

XV ტური - 5 ოქტომბერი, შაბათი

1.„მართვე-1" - „ტორპედო" 3-0 ტ.შ
2.„მარგვეთი-2006" - „მართვე-2" 2-1
3.„ივერია" - „კომპ.სპ.სკოლა" 4-8
4.„სამტრედია" - ისვენებს

XX ტური - 9 ნოემბერი, შაბათი

1.„სამტრედია" – „მართვე-2" 3-1
2.„მართვე-1" – „კომპ.სპ.სკოლა" 1-2
3.„მარგვეთი-2006" – „ივერია" 4-0
4.„ტორპედო" – ისვენებს

XVI ტური – 12 ოქტომბერი, შაბათი

1.„მართვე-2" – „ივერია" 3-1
2.„ტორპედო" – „მარგვეთი-2006" 1-1
3.„სამტრედია" – „მართვე-1" 4-0
4.„კომპ.სპ.სკოლა" – ისვენებს
XXI ტური - 16 ნოემბერი, შაბათი

1.„კომპ.სპ.სკოლა" - „მარგვეთი-2006" 1-1
2.„მართვე-2" - „მართვე-1" 1-2
3.„ტორპედო" - „სამტრედია" 0-1
4.„ივერია" - ისვენებს


U-10 (2009 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(ჯემალ ხერხაძის სახელობის თასი)


I წრე


Iტური - 7 აპრილი, კვირა

1.„მართვე-1" ქუთაისი - „ტორპედო" ქუთაისი 1-6
2.„მარგვეთი-2006" ზესტაფონი - „მართვე-2" ქუთაისი 1-4
3.„ივერია" ხაშური - „კომპ.სპ.სკოლა" სამტრედია 3-4
4.„სამტრედია" სამტრედია - ისვენებს


II ტური –14 აპრილი, კვირა


1.„მართვე-2" – „ივერია" 1-1
2.„ტორპედო" – „მარგვეთი-2006" 11-1
3.„სამტრედია" – „მართვე-1" 3-1
4.„კომპ.სპ.სკოლა" – ისვენებს


VII ტური – 19 მაისი, კვირა

1.„კომპ.სპ.სკოლა" - „მარგვეთი-2006" 1-3
2.„მართვე-2" - „მართვე-1" 0-1
3.„ტორპედო" -„სამტრედია" 0-4
4.„ივერია" - ისვენებს


III ტური – 21 აპრილი, კვირა


1.„მარგვეთი-2006" – „სამტრედია" 1-6
2.„ივერია"–„ტორპედო" 0-5
3.„კომპ.სპ.სკოლა"– „მართვე"-2 4-3
4.„მართვე-1" – ისვენებს
II წრე
VIII ტური – 26 მაისი, კვირა

1.„ტორპედო" – „მართვე-1" 6-2
2.„მართვე-2" – „მარგვეთი-2006" 2-2
3.„კომპ.სპ.სკოლა" – „ივერია" 6-1
4.„სამტრედია" – ისვენებს

IV ტური – 26 აპრილი, პარასკევი

1.„ტორპედო" – „კომპ.სპ.სკოლა" 10-1
2.„ სამტრედია" – „ივერია" 7-1
3.„მართვე-1" – „მარგვეთი-2006" 3-0
4.„მართვე-2" – ისვენებს

IX ტური – 1 ივნისი, შაბათი


1.„ივერია" – „მართვე-2" 3-6
2.„მარგვეთი-2006" –„ტორპედო" 0-6
3.„მართვე-1" – „სამტრედია" 1-5
4.„კომპ.სპ.სკოლა" – ისვენებს

V ტური – 4 მაისი, შაბათი


1.„ივერია" – „მართვე-1" 4-6
2.„კომპ.სპ.სკოლა" – „სამტრედია" 0-3
3.„მართვე-2" - „ტორპედო" 1-5
4.„მარგვეთი-2006" – ისვენებს


X ტური – 8 ივნისი, შაბათი


1.„სამტრედია" – „მარგვეთი-2006" 9-0
2.„ტორპედო" – „ივერია" 6-1
3.„მართვე-2" – „კომპ.სპ.სკოლა" 0-5
4.„მართვე-1"–ისვენებს


VI ტური – 13 მაისი, ორშაბათი


1.„სამტრედია" – „მართვე-2" 7-0
2.„მართვე-1" – „კომპ.სპ.სკოლა" 5-4
3.„მარგვეთი-2006" – „ივერია" 3-3
4."ტორპედო" – ისვენებს

XI ტური – 15 ივნისი, შაბათი


1.„კომპ.სპ.სკოლა"– „ტორპედო" 1-5
2.„ივერია" – „სამტრედია" 0-4
3.„მარგვეთი-2006" – „მართვე-1" 4-7
4.„მართვე-2"–ისვენებს

Free business joomla templates