1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

Homeრეგიონული ლიგა

..

სეზონი 2019
რეგიონული ლიგა „ქვედა ჯგუფი" დას.

I წრე

I ტური: 1 აგვისტო, ხუთშაბათი
1.,,სალხინო'' მარტვილი - ,,კორცხელი'' ზუგდიდ არ შედგა
2.,,მერცხალი"' ოზურგეთი - ,,ჩხერიმელა'' ხარაგაული 0-0
3.,,ბახმარო2'' ჩოხატაური - ,,ხიხანი'' ხულო 1-2
4.,,რაჭა'' ამბროლაური - ,,საირმე" ბაღდათი 3-0
5.,,იმერეთი2'' ხონი - ,,ივერია'' ხაშური 2-0
6.„მეტა" ბათუმი - ისვენებს

II ტური: 6 აგვისტო, სამშაბათი

1.„საირმე" - „იმერეთი2" 4-0
2.„ხიხანი" - „რაჭა" 0-1
3.„ჩხერიმელა" - „ბახმარო2" 1-0
4.„კორცხელი" - „მერცხალი" გადადებულია
5.„მეტა" - „სალხინო" 0-1
6.„ივერია" - ისვენებს
VII ტური: 3 სექტემბერი, სამშაბათი

1.„რაჭა" - „მერცხალი"
2.„იმერეთი2" - „სალხინო"
3.„ივერია" - „მეტა"
4.„საირმე" - „კორცხელი"
5.„ხიხანი" - „ჩხერიმელა"
6.„ბახმარო2" - ისვენებს
III ტური: 11 აგვისტო, კვირა

1.„მერცხალი" - „მეტა" 3-0
2.„ბახმარო2" - „კორცხელი" გადადებულია
3.„რაჭა" - „ჩხერიმელა" 0-1
4.„იმერეთი2" - „ხიხანი" 2-1
5.„ივერია" - „საირმე" 3-2
6.„სალხინო" - ისვენებს

VIII ტური: 8 სექტემბერი, კვირა

1.„კორცხელი" - „ხიხანი"
2.„მეტა" - „საირმე"
3.„სალხინო" - „ივერია"
4.„მერცხალი" - „იმერეთი2"
5.„ბახმარო2" - „რაჭა"
6.„ჩხერიმელა" - ისვენებს

IV ტური: 16 აგვისტო, პარასკევი

1.„ხიხანი" - „ივერია" გადადებულია
2.„ჩხერიმელა" - „იმერეთი2" 2-2
3.„კორცხელი" - „რაჭა" გადადებულია
4.„მეტა" - „ბახმარო2" 0-1
5.„სალხინო" - „მერცხალი" 4-0
6.„საირმე" - ისვნებს
IX ტური: 13 სექტემებრი, პარასკევი

1.„იმერეთი2" - „ბახმარო2"

2.„ივერია" - „მერცხალი"
3.„საირმე" -„სალხინო"
4.„ხიხანი" -„მეტა"
5.„ჩხერიმელა" - „კორცხელი"
6.„რაჭა" - ისვენებს
V ტური: 21 აგვისტო, ოთხშაბათი

1.„ბახმარო2" - „სალხინო" 2-6
2.„რაჭა" - „მეტა" 6-0
3.„იმერეთი2" - „კორცხელი" გადადებულია
4.„ივერია" - „ჩხერიმელა" 2-1
5.„საირმე" - „ხიხანი" 2-5
6.„მერცხალი" - ისვენებს

X ტური: 18 სექტემებრი, ოთხშაბათი

1.„ბახმარო2" - „ივერია"
2.„რაჭა" - „იმერეთი2"
19 სექტემებრი, ხუთშაბათი
1.„მეტა" - „ჩხერიმელა"
2.„სალხინო" - „ხიხანი"
3.„მერცხალი" - „საირმე"
4.„კორცხელი" - ისვენებს
VI ტური: 27 აგვისტო, სამშაბათი

1.„ჩხერიმელა" - „საირმე"

2.„კორცხელი" - „ივერია"
3.„მეტა" - „იმერეთი2"
4.„სალხინო" - „რაჭა"
5.„მერცხალი" - „ბახმარო2"
6.„ხიხანი" - ისვენებს
XI ტური: 24 სექტემბერი, სამშაბათი

1.„ივერია" - „რაჭა"

2.„საირმე" - „ბახმარო2"
3.„ხიხანი" - „მერცხალი"
4.„ჩხერიმელა" - „სალხინო"
5.„კორცხელი" - „მეტა"
6.„იმერეთი2" - ისვენებს
II წრე

XII ტური: 29 სექტემბერი, კვირა

1.„კორცხელი" - „სალხინო"
2.„ჩხერიმელა" - „მერცხალი"
3.„ხიხანი" - „ბახმარო2"
4.„საირმე" - „რაჭა"
5.„ივერია" - „იმერეთი2"
6.„მეტა" ბათუმი - ისვენებს

XVIII ტური: 1 ნოემბერი , პარასკევი

1.„მერცხალი" - „რაჭა"
2.„სალხინო" - „იმერეთი2"
3.„მეტა" - „ივერია"
4.„კორცხელი" - „საირმე"
5.„ჩხერიმელა" - „ხიხანი"
6.„ბახმარო2" - ისვენებს
XIII ტური: 4 ოქტომბერი, პარასკევი

1.„იმერეთი2" - „საირმე"
2.„რაჭა" - „ხიხანი"
3.„ბახმარო2" - „ჩხერიმელა"
4.„მერცხალი" - „კორცხელი"
5.„სალხინო" - „მეტა"
6.„ივერია" - ისვენებს
XIX ტური: 8 ნოემბერი, პარასკევი

1.„ხიხანი" - „კორცხელი"
2.„საირმე" - „მეტა"
3.„ივერია" - „სალხინო"
4.„იმერეთი2" - „მერცხალი"
5.„რაჭა" - „ბახმარო2"
6.„ჩხერიმელა" - ისვენებს

XIV ტური: 8 ოქტომბერი, სამშაბათი

1.„მეტა" - „მერცხალი"
2.„კორცხელი" - „ბახმარო2"
3.„ჩხერიმელა" - „რაჭა"
4.„ხიხანი" - „იმერეთი2"
5.„საირმე" - „ივერია"
6.„სალხინო" - ისვენებს
XX ტური: 15 ნოემბერი, პარასკევი

1.„ბახმარო2" - „იმერეთი2"
2.„მერცხალი" - „ივერია"
3.„სალხინო" - „საირმე"
4.„მეტა" - „ხიხანი"
5.„კორცხელი" - „ჩხერიმელა"
6.„რაჭა" - ისვენებს
XV ტური: 13 სექტემბერი, კვირა

1.„ივერია" - „ხიხანი"
2.„იმერეთი2" - „ჩხერიმელა"
3.„რაჭა" - „კორცხელი"
4.„ბახმარო2" - „მეტა"
5.„მერცხალი" - „სალხინო"
6.„საირმე" - ისვნებს
XXI ტური: 22 ნოემბერი, პარასკევი

1.„ჩხერიმელა" - „მეტა"
2.„ხიხანი" - „სალხინო"
3.„საირმე" - „მერცხალი"
4.„ივერია" - „ბახმარო2"
5.„იმერეთი2" - „რაჭა"
6.„კორცხელი" - ისვენებს
XVI ტური: 18 ოქტომბერი, პარასკევი

1.„სალხინო" - „ბახმარო2"
2.„მეტა" - „რაჭა"
3.„კორცხელი" - „იმერეთი2"
4.„ჩხერიმელა" - „ივერია"
5.„ხიხანი" - „საირმე"
6.„მერცხალი" - ისვენებს
XXII ტური: 29 ნოემბერი, პარასკევი

1.„რაჭა" - „ივერია"
2.„ბახმარო2" - „საირმე"
3.„მერცხალი" - „ხიხანი"
4.„სალხინო" - „ჩხერიმელა"
5.„მეტა" - „კორცხელი"
6.„იმერეთი2" - ისვენებს
XVII ტური: 25 ოქტომბერი, პარასკევი

1.„საირმე" - „ჩხერიმელა"
2.„ივერია" - „კორცხელი"
3.„იმერეთი2" - „მეტა"
4.„რაჭა" - „სალხინო"
5.„ბახმარო2“ - „მერცხალი"
6.„ხიხანი" - ისვენებს
ტურნირის ცხრილი
--------------------------------------------------------

N გუნდი გატ. მიღ +
1 „სალხინო" მარტვილი 3
3 0 0
11 2 9 9
2 „რაჭა" ამბროლაური 4
3
0 1 10 1 9 9
3 „ჩხერიმელა" ხარაგაული 5
2 2 1 5 4 1 8
4 „იმერეთი2" ხონი 4
2 1 1 6 7 -1 7
5 „ხიხანი" ხულო 4 2 0 2 8 6 2 6
6 „ივერია" ხაშური 3 2 0 1 5 5 0 6
7 „მერცხალი" ოზურგეთი 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 „საირმე" ბაღდათი 4 1 0 3 8 11 -3 3
9 „ბახმარო2" ჩოხატაური 4 1 0 3 4 9 -5 3
10 „კორცხელი" ზუგდიდი 0 0 0 0 0 0 0 0
11 „მეტა" ბათუმი 4 0 0 4 0 11 -11 0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

სეზონი 2019
რეგიონული ლიგა „ა" ჯგუფი დას.

I ტური: 4 აპრილი, ხუთშაბათი

1.,,საირმე'' ბაღდათი - ,,იმერეთი-2'' ხონი
0-1

2.,,ჩხერიმელა'' ხარაგაული - ,,მარგვეთი2006'' ზესტაფონი 2-4
3.,,სულორი'' ვანი - ,,ივერია'' ხაშური 6-0

4.,,ტორპედო-2'' ქუთაისი - ,,რაჭა" ამბროლაური 6-1
5.,,სამგურალი-2'' წყალტუბო - ,,ზესტაფონი'' ზესტაფონი 1-2


II ტური: 13 აპრილი, შაბათი

1.,,იმერეთი-2'' - ,,ზესტაფონი'' 1-3
2.,,რაჭა'' - ,,სამგურალი-2'' 0-9
3.,,ივერია'' - ,,ტორპედო-2'' 0-2
4.,,მარგვეთი2006'' - ,,სულორი'' 0-3
5.,,საირმე'' - ,,ჩხერიმელა'' 3-3
VI ტური: 22 მაისი, ოთხშაბათი

1.,,იმერეთი-2'' - ,,ივერია'' 2-2
2.,,მარგვეთი2006'' - ,,რაჭა'' 2-1
3,,საირმე'' - ,,ზესტაფონი'' 3-3
4.,,ჩხერიმელა'' - ,,სამგურალი-2'' 0-2
5.,,სულორი'' - ,,ტორპედო-2'' 0-1
III ტური: 23 აპრილი, სამშაბათი

1.,,ჩხერიმელა'' - ,,იმერეთი-2'' 2-1
2.,,სულორი'' - ,,საირმე'' 3-1
3.,,ტორპედო-2'' - ,,მარგვეთი2006'' 3-0
4.,,სამგურალი-2'' - ,,ივერია'' 7-0
5.,,ზესტაფონი'' - ,,რაჭა'' 8-0
VII ტური: 29 მაისი, ოთხშაბათი

1.,,ტორპედო-2'' - ,,იმერეთი-2'' 6-0
2.,,სამგურალი-2'' - ,,სულორი'' 1-1
3.,,ზესტაფონი'' - ,,ჩხერიმელა'' 9-0
4.,,რაჭა'' - ,,საირმე'' 3-6
5.,,ივერია'' - ,,მარგვეთი2006'' 1-1
IV ტური: 8 მაისი, ოთხშაბათი

1.,,იმერეთი-2'' - ,,რაჭა'' 3-0
2.,,ივერია'' - ,,ზესტაფონი'' 0-4
3.,,მარგვეთი2006'' - ,,სამგურალი-2'' 0-2
4.,,საირმე'' - ,,ტორპედო-2'' 0-0
5.,,ჩხერიმელა'' - ,,სულორი'' 0-3
VIII ტური: 5 ივნისი, ოთხშაბათი

1.,,იმერეთი-2'' - ,,მარგვეთი2006'' 0-2
2.,,საირმე'' - ,,ივერია'' 1-0
3.,,ჩხერიმელა'' - ,,რაჭა'' 3-0
4.,,სულორი'' - ,,ზესტაფონი'' 1-2
5.,,ტორპედო-2'' - ,,სამგურალი-2' '9-0
V ტური: 15 მაისი, ოთხშაბათი

1.,,სულორი'' - ,,იმერეთი-2'' 5-0
2.,,ტორპედო-2'' - ,,ჩხერიმელა'' 6-1
3.,,სამგურალი-2'' - ,,საირმე'' 5-2
4.,,ზესტაფონი'' - ,,მარგვეთი2006'' 7-2
5.,,რაჭა'' - ,,ივერია'' 0-6
IX ტური: 12 ივნისი, ოთხშაბათი

1.„სამგურალი-2'' - „იმერეთი-2'' 7-1
2.„ზესტაფონი'' - „ტორპედო-2' '5-5
3.„რაჭა'' - „სულორი'' 1-6
4.„ივერია'' - „ჩხერიმელა'' 3-0
5.„მარგვეთი2006'' - „საირმე'' 3-2
ტურნირის ცხრილი
-------------------------------------------------------------
N გუნდი გატ. მიღ +
1 „ტორპედო''-2 ქუთაისი 9 7 2 0 38 7 31 23
2 „ზესტაფონი'' ზესტაფონი 9 7 2 0 43 13 30 23
3 „სულორი'' ვანი 9 6 1 2 28 6 22 19
4 „სამგურალი''-2 წყალტუბო 9 6 1 2 34 15 19 19
5 „მარგვეთი2006'' ზესტაფონი 9 4 1 4 14 21 -7 13
6 „საირმე'' ბაღდათი 9 2 3 4 18 21 -3 9
7 „ივერია'' ხაშური 9 2 2 5 12 23 -11 8
8 „იმერეთი''-2 ხონი 9 2 1 6 9 27 -18 7
9 „ჩხერიმელა'' ხარაგაული 9 2 1 6 11 31 -20 7
10 „რაჭა" ამბროლაური 9 0 0 9 6 49 -43 0

Free business joomla templates