1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU17

U17

U-17(2002-2003 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(რამაზ შენგელიას სახელობის თასი)


II წრე

X ტური - 17 სექტემბერი, სამშაბათი

1.„იმერეთი" ხონი - „სამგურალი" წყალტუბო 1-2

2.„სამეგრელო" ჩხოროწყუ - „მართვე" ქუთაისი 0-1
3.„ენგური-88" ჯვარი - „მარგვეთი–2006" ზესტაფონი 1-3
4.„სპორტ.სკოლა" ჭიათურა - „სულორი" ვანი 3-0 ტ.შ
5.„ქუთაისი"ქუთაისი - „კოლხეთი" ხობი 1-1
XI ტური – 24 სექტემბერი, სამშაბათი

1.„ქუთაისი" - „იმერეთი" 2-0

2.„კოლხეთი" - „სულორი" 3-0 ტ.შ
3.„სპორტ.სკოლა" - „ენგური-88" 1-2
4.„მარგვეთი–2006" - „სამეგრელო" 1-1
5.„მართვე" - „სამგურალი" 2-2
XV ტური – 22 ოქტომბერი, სამშაბათი

1.„ენგური-88" - „იმერეთი"
2.„სულორი" - „სამეგრელო"
3.„სამგურალი" - „ქუთაისი"
4.„კოლხეთი" - „მართვე"
5.„სპორტ.სკოლა" - „მარგვეთი–2006"
XII ტური – 1 ოქტომბერი. სამშაბათი

1.„იმერეთი" - „მართვე" 2-3

2.„სამგურალი" - „მარგვეთი 2006" 1-0
3.„სამეგრელო" - „სპორტ.სკოლა" 4-0
4.„ენგური-88" - „კოლხეთი" 1-0
5.„ქუთაისი" – „სულორი" 3-0 ტ.შ
XVI ტური – 30 ოქტომბერი, ოთხშაბათი

1.„იმერეთი" - „სპორტ.სკოლა"
2.„მარგვეთი–2006" - „კოლხეთი"
3.„მართვე" - „ქუთაისი"
4.„სამგურალი" - „სულორი"
5.„სამეგრელო" - „ენგური-88"
XIII ტური – 7 ოქტომბერი, ორშაბათი

1.„სულორი" - „იმერეთი" 0-3 ტ.შ
2.„ქუთაისი" - „ენგური-88" 1-2
8 ოქტომბერი, სამშაბათი
3.„კოლხეთი" - „სამეგრელო" 1-0
4.„სპორტ.სკოლა" - „სამგურალი" 1-2
5.„მარგვეთი–2006" - „მართვე" 2-1

XVII ტური – 6 ნოემბერი, ოთხშაბათი

1.„სამეგრელო" - „იმერეთი"

2.„ენგური-88" - „სამგურალი"
3.„სულორი" - „მართვე"
4.„ქუთაისი" - „მარგვეთი–2006"
5.„კოლხეთი" - „სპორტ.სკოლა"


XIV ტური – 15 ოქტომბერი, სამშაბათი

1.„იმერეთი" - „მარგვეთი 2006" 1-4
2.„მართვე" - „სპორტ.სკოლა" 2-1
3.„სამგურალი" - „კოლხეთი" 5-0
4.„სამეგრელო" - „ქუთაისი" 0-1
5.„ენგური-88" - „სულორი" 3-0 ტ.შ
XVIII ტური – 14 ნოემბერი, ხუთშაბათი

1.„იმერეთი" - „კოლხეთი"

2.„სპორტ.სკოლა" - „ქუთაისი"
3.„მარგვეთი–2006" - „სულორი"
4.„მართვე" - „ენგური-88"
5.„სამგურალი" - „სამეგრელო"

ტურნირის ცხრილი
------------------------------------------------------------------

N გუნდი გატ.
მიღ. +
1 „სამგურალი" წყალტუბო 14 13 1 0 42 10 +32 40
2 „ენგური-88" ჯვარი 14 12 0 2 32 17 +15 36
3 „მარგვეთი–2006" ზესტაფონი 14 8 2 4 29 18 +11 26
4 „მართვე" ქუთაისი 14 8 1 5 26 24 +2 25
5 „იმერეთი" ხონი 14 5 2 7 20 24 -4 17
6 „ქუთაისი"ქუთაისი 14 5 2 7 15 23 -8 17
7 „სპორტ.სკოლა'' ჭიათურა 14 4 3 7 24 25 -1 15
8 „სამეგრელო" ჩხოროწყუ 14 4 2 8 18 19 -1 14
9 „კოლხეთი" ხობი 14 2 2 10 10 30 -20 8
10 „სულორი" ვანი 14 1 1 12 5 31 -26 4

.

U-17(2002-2003 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(რამაზ შენგელიას სახელობის თასი)

I წრე

I ტური -5 აპრილი, პარასკევი

1.„სამგურალი" წყალტუბო - „იმერეთი" ხონი 3-2
2.„მართვე" ქუთაისი - „სამეგრელო" ჩხოროწყუ 1-3
3.„მარგვეთი–2006" ზესტაფონი - „ენგური-88" ჯვარი 1-2

4.„სულორი" ვანი - „სპორტ.სკოლა'' ჭიათურა 0-0
5.„კოლხეთი" ხობი - „ქუთაისი"ქუთაისი 1-1

II ტური – 12 აპრილი, პარასკევი

1.„იმერეთი"–„ქუთაისი" 1-0
2.„სულორი" – „კოლხეთი" 2-1
3.„ენგური-88" – „სპორტ.სკოლა" 5-1
4.„სამეგრელო" – „მარგვეთი–2006" 2-3
5.„სამგურალი"–„მართვე" 3-1
VI ტური – 17 მაისი, პარასკევი

1.„იმერეთი" – „ენგური-88" 2-4
2.„სამეგრელო" – „სულორი" 1-0
3.„სამგურალი" – „ქუთაისი" 4-0
4.„მართვე"– „კოლხეთი" 3-1
5.„მარგვეთი–2006" – „სპორტ.სკოლა" 3-1

III ტური – 18 აპრილი, ხუთშაბათი


1.„მართვე" – „იმერეთი" 3-0
2.„მარგვეთი 2006" – „სამგურალი" 1-2
3.„სპორტ.სკოლა" – „სამეგრელო" 1-1
4.„კოლხეთი" – „ენგური-88" 1-4
5.„სულორი" -„ქუთაისი" 2-3

VII ტური – 24 მაისი, პარასკევი


1.„სპორტ.სკოლა" – „იმერეთი" 0-0
2.„კოლხეთი"– „მარგვეთი–2006" 0-1
3.„ქუთაისი" – „მართვე" 1-2
4.„სულორი" – „სამგურალი" 0-3
5.„ენგური-88" – „სამეგრელო" 2-1
IV ტური – 24 აპრილი, ოთხშაბათი

1.„იმერეთი" – „სულორი" 2-1
2.„ენგური-88" – „ქუთაისი" 1-0
3.„სამეგრელო" – „კოლხეთი" 3-0
4.„სამგურალი" – „სპორტ.სკოლა" 4-1
5.„მართვე"– „მარგვეთი–2006" 4-2
VIII ტური – 31 მაისი, პარასკევი

1.„იმერეთი" – „სამეგრელო" 3-0
2.„სამგურალი" – „ენგური-88" 5-0
3.„მართვე"– „სულორი" 1-0
4.„მარგვეთი–2006" – „ქუთაისი" 3-0
5.„სპორტ.სკოლა"– „კოლხეთი" 5-1
V ტური – 7 მაისი, სამშაბათი

1.„მარგვეთი 2006" – „იმერეთი" 2-2
2.„სპორტ.სკოლა" – „მართვე" 4-1
3.„კოლხეთი" - „სამგურალი" 0-3
4.„ქუთაისი" – „სამეგრელო" 2-1
5.„სულორი" –„ენგური-88" 0-2
IX ტური – 7 ივნისი, პარასკევი

1.„კოლხეთი" – „იმერეთი" 0-1
2.„ქუთაისი" – „სპორტ.სკოლა" 0-5
3.„სულორი"–„მარგვეთი–2006" 0-3
4.„ენგური-88" – „მართვე" 3-1
5.„სამეგრელო" – „სამგურალი" 1-3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Free business joomla templates