საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3

U11

U-11 (2010 წ.დ) იმერეთის 2021 წ. ღია ჩემპიონატი
(მერაბ მეგრელაძის სახელობის თასი)
გათამაშების კალენდარი


II წრე
XII ტური - 11 სექტემბერი, შაბათი
1.„სპორტ.სკოლა" ჭიათურა - „სულორი" ვანი
2.„შუქურა" ქობულეთი - „ქუთაისი" ქუთაისი
3.„სამტრედია 2" სამტრედია - „ჩიხურა'' საჩხერე
4.„სამტრედია 1" სამტრედია - „მართვე 1" ქუთაისი
5.„ტორპედო" ქუთაისი - „მართვე 2" ქუთაისი
6.„ბორჯომი 2013" ბორჯომი -„სამგურალი" წყალტუბო
XIII ტური - 18 სექტემბერი, შაბათი
1.„მართვე 2" - „სამტრედია 1"
2.„მართვე 1" - „სამტრედია 2"
3.„ჩიხურა" - „შუქურა"
4.„ქუთაისი" - „ჭიათურა"
5.„სულორი" - „სამგურალი"
6.„ტორპედო" - „ბორჯომი 2013"

XVIII ტური - 23 ოქტომბერი, შაბათი
1.„ქუთაისი" - „მართვე 1"
2.„სულორი" - „მართვე 2"
3.„სამგურალი" - „ტორპედო"
4.„ჭიათურა" - „სამტრედია 1"
5.„შუქურა" - „სამტრედია 2"
6.„ბორჯომი 2013" -„ჩიხურა"
XIV ტური -25 სექტემბერი, შაბათი XIX ტური - 30 ოქტომბერი, შაბათი
1.„სამგურალი" - „ქუთაისი"
2.„ჭიათურა" - „ჩიხურა"
3.„შუქურა" - „მართვე 1"
4.„სამტრედია 2" - „მართვე 2"
5.„სამტრედია 1" - „ტორპედო"
6.„ბორჯომი 2013" - „სულორი"

1.„სამტრედია 2" - „ჭიათურა"
2.„სამტრედია 1" - „სამგურალი"
3.„ტორპედო" - „სულორი
"
4.„მართვე 2" - „ქუთაისი"
5.„მართვე 1" - „ჩიხურა"
6.„შუქურა" - „ბორჯომი 2013"

XV ტური - 2 ოქტომბერი, შაბათი XX ტური - 6 ნოემბერი, შაბათი
1.„ტორპედო" - „სამტრედია 2"
2.„მართვე 2" - „შუქურა"
3.„მართვე 1"- „ჭიათურა"
4.„ჩიხურა" - „სამგურალი"
5.„ქუთაისი" - „სულორი"
6.„სამტრედია 1" - „ბორჯომი 2013"
ÂÂÂÂ
1.„ჩიხურა" - „მართვე 2"
2.„ქუთაისი" - „ტორპედო"
3.„სულორი" - „სამტრედია 1"
4.„სამგურალი" - „სამტრედია 2"
5.„ჭიათურა"- „შუქურა"
6.„ბორჯომი 2013" -„მართვე 1"
ÂÂÂÂÂÂ
XVI ტური - 9 ოქტომბერი, შაბათი XXI ტური - 13 ნოემბერი, შაბათი
1.„სულორი" - „ჩიხურა"
2.„სამგურალი" - „მართვე 1"
3.„ჭიათურა" - „მართვე 2"
4.„შუქურა" - „ტორპედო"
5.„სამტრედია 2" - „სამტრედია 1''
6.„ბორჯომი 2013" - „ქუთაისი"
1.„შუქურა" - „სამგურალი"
2.„სამტრედია 2" - „სულორი"
3.„სამტრედია 1" - „ქუთაისი"
4.„ტორპედო" - „ჩიხურა"
5.„მართვე 2" - „მართვე 1"
6.„ჭიათურა" - „ბორჯომი 2013"
XVII ტური - 16 ოქტომბერი, შაბათი XXII ტური - 20 ნოემბერი, შაბათი
1.„სამტრედია 1" - „შუქურა"
2.„ტორპედო" - „ჭიათურა"
3.„მართვე 2" - „სამგურალი"
4.„მართვე 1" - „სულორი"
5.„ჩიხურა" - „ქუთაისი"
6.„სამტრედია 2" - „ბორჯომი 2013"

1.„მართვე 1" - „ტორპედო"
2.„ჩიხურა" - „სამტრედია 1"
3.„ქუთაისი" - „სამტრედია 2"
4.„სულორი" - „შუქურა"
5.„სამგურალი" - „ჭიათურა"
6.„მართვე 2" -„ბორჯომი 2013"

I წრე
I ტური - 9 მაისი, კვირა
1.„სულორი" ვანი - „სპორტ.სკოლა" ჭიათურა 7-4
2.„ქუთაისი" ქუთაისი - „შუქურა'' ქობულეთი 5-1
3.„ჩიხურა" საჩხერე - „სამტრედია 2'' სამტრედია 0-8
4.„მართვე 1" ქუთაისი - „სამტრედია 1" სამტრედია 2-4
5.„მართვე 2" ქუთაისი - „ტორპედო" ქუთაისი 4-0
6.„სამგურალი" წყალტუბო - ისვენებს
II ტური - 16 მაისი, კვირა
1.„სამტრედია 1" - „მართვე 2" 1-0
2.„სამტრედია 2" - „მართვე 1"5-0
3.„შუქურა" - „ჩიხურა" 2-0
4.„ჭიათურა" - „ქუთაისი" 0-9
5.„სამგურალი" - „სულორი" 5-2
6.„ტორპედო" - ისვენებს

VII ტური - 20 ივნისი, კვირა
1.„მართვე 1" - „ქუთაისი" 0-1

2.„მართვე 2" - „სულორი" 2-0
3.„ტორპედო" - „სამგურალი" 1-1
4.„სამტრედია 1" - „ჭიათურა" 2-0
5.„სამტრედია 2" - „შუქურა"4-0
6.„ჩიხურა" - ისვენებს
III ტური - 23 მაისი, კვირა VIII ტური - 25 ივნისი, პარასკევი
1.„ქუთაისი" - „სამგურალი" 6-0
2.„ჩიხურა" - „ჭიათურა" 1-2
3.„მართვე 1" - „შუქურა" 2-0
4.„მართვე 2" - „სამტრედია 2" 3-2
5.„ტორპედო" - „სამტრედია 1" 1-2
6.„სულორი" - ისვენებს
1.„ჭიათურა" - „სამტრედია 2" 0-4
2.„სამგურალი" - „სამტრედია 1" 1-2
3.„სულორი" - „ტორპედო" 4-0
4.„ქუთაისი" - „მართვე 2" 2-1
5.„ჩიხურა" - „მართვე 1" 1-1
6.„შუქურა" - ისვენებს
IV ტური - 30 მაისი, კვირა IX ტური - 30 ივნისი, ოთხშაბათი
1.„სამტრედია 2" - „ტორპედო" 6-1
2.„შუქურა" - „მართვე 2" 1-2
3.„ჭიათურა"- „მართვე 1" 2-1
4.„სამგურალი" - „ჩიხურა" 0-3
5.„სულორი" - „ქუთაისი" 1-7
6.„სამტრედია 1" - ისვენებს
ÂÂÂÂÂ
1.„მართვე 2" - „ჩიხურა" 4-1
2.„ტორპედო" - „ქუთაისი" 0-3
3.„სამტრედია 1" - „სულორი" 5-0
4.„სამტრედია 2" - „სამგურალი" 6-1
5.„შუქურა"- „ჭიათურა" 3-0 ტ.შ
6.„მართვე 1" - ისვენებს
ÂÂÂÂÂÂÂÂÂ
V ტური - 6 ივნისი, კვირა X ტური 4 ივლისი, კვირა
1.„ჩიხურა" - „სულორი" 1-3
2.„მართვე 1" - „სამგურალი" 5-0
3.„მართვე 2" - „ჭიათურა" 6-1
4.„ტორპედო" - „შუქურა" 0-0
5.„სამტრედია 1" - „სამტრედია 2" 2-4
6.„ქუთაისი" - ისვენებს
1.„სამგურალი" - „შუქურა" 0-2
2.„სულორი" - „სამტრედია 2" 2-6
3.„ქუთაისი" - „სამტრედია 1" 4-0
4.„ჩიხურა" - „ტორპედო" 2-5
5.„მართვე 1" - „მართვე 2" 0-1
6.„ჭიათურა" - ისვენებს
VI ტური - 13 ივნისი, კვირა XI ტური - 8 ივლისი, ხუთშაბათი
1.„შუქურა" - „სამტრედია 1" 0-3
2.„ჭიათურა" - „ტორპედო" 0-1
3.„სამგურალი" - „მართვე 2" 0-2
4.„სულორი" - „მართვე 1"1-3
5.„ქუთაისი" - „ჩიხურა" 6-0
6.„სამტრედია 2" - ისვენებს

1.„ტორპედო" - „მართვე 1" 0-2
2.„სამტრედია 1" - „ჩიხურა" 2-1
3.„სამტრედია 2" - „ქუთაისი" 3-1
4.„შუქურა" - „სულორი" 4-1
5.„ჭიათურა" - „სამგურალი" 0-2
6.„მართვე 2" ისვენებს

  • გადასვლები: 64234