1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU11

U11

U-11 (2008 წ.დ) იმერეთის 2019 წ. ღია ჩემპიონატი
(მერაბ მეგრელაძის სახელობის თასი)

,,ა" ჯგუფი


III წრე IV წრე
XI ტური - 15 სექტემბერი, კვირა XVI ტური - 20 ოქტომბერი, კვირა
1.„ტორპედო" ქუთაისი - „ივერია" ხაშური
2.„ქუჯი" სენაკი - „ქუთაისი" ქუთაისი
3.„შუქურა" ქობულეთი - „სამტრედია-1" სამტრედია
1.„ივერია" - „ტორპედო"
2.„ქუთაისი" - „ქუჯი"
3.„სამტრედია-1" - „შუქურა"
XII ტური – 22 სექტემბერი, კვირა XVII ტური – 27 ოქტომბერი, კვირა
1.„შუქურა" - „ტორპედო"
2.„სამტრედია-1" - „ქუჯი"
3.„ქუთაისი" - „ივერია"
1.„ტორპედო" - „შუქურა"
2.„ქუჯი" - „სამტრედია-1"
3.„ივერია" - „ქუთაისი"
XIII ტური – 29 სექტემბერი, კვირა
XVIII ტური – 3 ნოემბერი, კვირა
1.„ტორპედო" - „ქუთაისი"
2.„ივერია" - „სამტრედია-1"
3.„ქუჯი" - „შუქურა"
1.„ქუთაისი" - „ტორპედო"
2.„სამტრედია-1" - „ივერია"
3.„შუქურა" - „ქუჯი"
XIV ტური – 6 ოქტომბერი, კვირა
1.„ქუჯი" - „ტორპედო"
2.„შუქურა" - „ივერია"
3.„სამტრედია-1" - „ქუთაისი"
XIX ტური – 10 ნოემბერი, კვირა
1.„ტორპედო" - „ქუჯი"
2.„ივერია" - „შუქურა"
3.„ქუთაისი" - „სამტრედია-1"
XV ტური – 13 ოქტომბერი, კვირა
XX ტური – 17 ნოემბერი, კვირა
1.„ტორპედო" - „სამტრედია-1“
2.„ ქუთაისი" - „შუქურა
3.„ივერია" - „ქუჯი"

1.„სამტრედია-1" - „ტორპედო"
2.„შუქურა" - „ქუთაისი"
3.„ქუჯი" - „ივერია"


,,ბ" ჯგუფი

III წრე IV წრე
XI ტური - 15 სექტემბერი, კვირა XVI ტური - 20 ოქტპმბერი, კვირა
1.„საპოვნელა" თერჯოლა - „მართვე"ქუთაისი
2.„ჩიხურა" საჩხერე - „ქუთაისი-2011" ქუთაისი
3.„სპ.სკოლა" ჭიათურა - „სამტრედია-2" სამტრედია
1.„მართვე" - „საპოვნელა"
2.„ქუთაისი-2011" - „ჩიხურა"
3.„სამტრედია-2" - „სპ.სკოლა" ჭიათურა
XII ტური – 22 სექტემბერი, კვირა XVII ტური – 27 ოქტპმბერი, კვირა
1.„სპ.სკოლა" ჭიათურა - „საპოვნელა"
2.„სამტრედია-2" - „ჩიხურა"
3.„ქუთაისი-2011"- „მართვე"
1.„საპოვნელა" - „სპ.სკოლა" ჭიათურა
2.„ჩიხურა" - „სამტრედია-2"
3.„მართვე" - „ქუთაისი-2011"
XIII ტური – 29 სექტემბერი, კვირა
XVIII ტური – 3 ნოემბერი, კვირა
1.„საპოვნელა" - „ქუთაისი-2011"
2.„მართვე - „სამტრედია-2"
3.„ჩიხურა" - „სპ.სკოლა" ჭიათურა
1.„ქუთაისი-2011" - „საპოვნელა"
2.„სამტრედია-2" - „მართვე"
3.„სპ.სკოლა" ჭიათურა - „ჩიხურა"
XIV ტური – 6 ოქტპმბერი, კვირა

1.„ჩიხურა" - „საპოვნელა"
2.„სპ.სკოლა" ჭიათურა - „მართვე"
3.„სამტრედია-2" - „ქუთაისი-2011"
XIX ტური – 10 ნოემბერი, კვირა

1.„საპოვნელა" - „ჩიხურა"
2.„მართვე" - „სპ.სკოლა" ჭიათურა
3.„ქუთაისი-2011" - ,,სამტრედია-2"
XV ტური – 13 ოქტპმბერი, კვირა XX ტური – 17 ნოემბერი, კვირა
1.„საპოვნელა" - „სამტრედია-2"
2.„ქუთაისი-2011" - „სპ.სკოლა" ჭიათურა
3.„მართვე" - „ჩიხურა"
1.„სამტრედია-2" - „საპოვნელა"
2.„სპ.სკოლა" ჭიათურა - „ქუთაისი-2011"
3.„ჩიხურა" - „მართვე"



U-11 (2008 წ.დ) იმერეთის 2019 წ. ღია ჩემპიონატი

(მერაბ მეგრელაძის სახელობის თასი)

,,ა" ჯგუფი

I წრე II წრე
I ტური - 7 აპრილი, კვირა

1.ივერია" ხაშური - „ტორპედო" ქუთაისი 2-3
2.„ქუთაისი" ქუთაისი - „ქუჯი" სენაკი 7-2
3.„სამტრედია-1" სამტრედია - „შუქურა" ქობულეთი 4-0
VI ტური - 10 მაისი, პარასკევი

1.„ტორპედო" - „ივერია" 8-0
2.„ქუჯი" - „ქუთაისი" 0-3
3.„შუქურა"- „სამტრედია-1" 2-0
II ტური – 13 აპრილი, შაბათი

1.„ტორპედო" – „შუქურა" 2-3
2.„ქუჯი“-„სამტრედია-1“ 3-3
3.„ივერია" – „ქუთაისი" 0-3

VII ტური – 17 მაისი, პარასკევი

1.„შუქურა" – „ტორპედო" 1-2
2.„სამტრედია-1" – „ქუჯი" 7-2
3.„ქუთაისი" – „ივერია" 4-0

III ტური – 19 აპრილი, პარასკევი

1.„ქუთაისი" – „ტორპედო" 0-2
2.„სამტრედია-1" –„ივერია" 7-1

3.„შუქურა" – „ქუჯი" 0-0
VIII ტური – 26 მაისი, კვირა

1.„ტორპედო" – „ქუთაისი" 3-0
2.„ივერია" – „სამტრედია-1" 0-5
3.„ქუჯი" – „შუქურა" 1-2
IV ტური – 23 აპრილი, სამშაბათი

1.„ტორპედო" – „ქუჯი" 4-3
2.„ივერია" – „შუქურა" 1-0
3.„ქუთაისი" – „სამტრედია-1" 0-1
IX ტური – 2 ივნისი, კვირა

1.„ქუჯი" – „ტორპედო" 1-3
2.„შუქურა" – „ივერია" 4-1
3.„სამტრედია-1" – „ქუთაისი" 1-1
V ტური – 1 მაისი, ოთხშაბათი

1.„სამტრედია-1" – „ტორპედო" 0-4
2.„შუქურა" – „ქუთაისი" 1-2
3.„ქუჯი" - „ივერია" 0-2
X ტური – 10 ივნისი, ორშაბათი

1.„ტორპედო" – „სამტრედია-1" 6-1
2.„ქუთაისი" – „შუქურა" 3-0 ტ.შ.
3.„ივერია"–„ქუჯი" 5-0

,,ბ" ჯგუფი

I წრე
I ტური - 6 აპრილი, შაბათი


1.„მართვე"ქუთაისი - „საპოვნელა" თერჯოლა 0-0

2.„ქუთაისი-2011" ქუთაისი - „ჩიხურა" საჩხერე 2-2
3.„სამტრედია-2" სამტრედია - „სპ.სკოლა" ჭიათურა 6-2

II წრე
VI ტური -- 11 მაისი, შაბათი

1.„საპოვნელა" - „მართვე" 2-0
2.„ჩიხურა" - „ქუთაისი-2011" 1-1
3.„სპ.სკოლა" ჭიათურა - „სამტრედია-2" 1-3

II ტური – 14 აპრილი, კვირა

1.„საპოვნელა" – „სპ.სკოლა" ჭიათურა 8-0
2.„ჩიხურა" – „სამტრედია-2" 8-1
3.„მართვე" – „ქუთაისი-2011" 0-1
VII ტური – 19 მაისი, კვირა

1.„სპ.სკოლა" ჭიათურა – „საპოვნელა" 0-6
2.„სამტრედია-2" – „ჩიხურა" 2-3
3.„ქუთაისი-2011" – „მართვე" 1-0
III ტური – 20 აპრილი, შაბათი

1.„ქუთაისი-2011" – „საპოვნელა" 1-4
2.„სამტრედია-2" –„მართვე" 0-6
3.„სპ.სკოლა" ჭიათურა – „ჩიხურა" 1-8
VIII ტური – 28 მაისი, სამშაბათი

1.„საპოვნელა" – „ქუთაისი-2011" 2-3
2.„მართვე" – „სამტრედია-2" 5-0
3.„ჩიხურა" – „სპ.სკოლა" ჭიათურა 7-1
IV ტური – 30 აპრილი, სამშაბათი

1.„საპოვნელა" – „ჩიხურა" 6-3
2.„მართვე" – ,,სპ.სკოლა" ჭიათურა 8-0
3.„ქუთაისი-2011" – ,,სამტრედია-2" 7-3
IX ტური – 5 ივნისი, ოთხშაბათი

1.„ჩიხურა" – „საპოვნელა" 3-5
2.„სპ.სკოლა" ჭიათურა – „მართვე" 0-6
3.„სამტრედია-2" – „ქუთაისი-2011" 1-3
V ტური – 3 მაისი, პარასკევი

1.„სამტრედია-2" – „საპოვნელა" 0-4
2.„სპ.სკოლა" ჭიათურა– „ქუთაისი-2011" 2-10
3.„ჩიხურა" - „მართვე" 3-0
X ტური – 11 ივნისი, სამშაბათი

1.„საპოვნელა" – „სამტრედია-2" 7-1
2."ქუთაისი-2011" – "სპ.სკოლა" ჭიათურა 1-1
3."მართვე" - "ჩიხურა" 2-1

Free business joomla templates