1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU13

U13

U-13(2006 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(გივი ნოდიას სახელობის თასი)


„ზედა ჯგუფი"

I წრე II წრე
I ტური - 10 სექტემბერი, სამშაბათი VI ტური - 12 ოქტომბერი, შაბათი

1.„ზესტაფონი" ზესტაფონი - „მართვე" ქუთაისი 0-0

1.„მართვე" - „ზესტაფონი" 1-0
2.„ქუთაისი" ქუთაისი - „სამტრედია" სამტრედია 1-0 2.„სამტრედია" - „ქუთაისი" 1-4
3.„ტორპედო" ქუთაისი - „შუქურა" ქობულეთი 0-0
3.„შუქურა" - „ტორპედო" 2-1
-
II ტური – 15 სექტემბერი, კვირა VII ტური – 19 ოქტომბერი, შაბათი
1.„მართვე"– „შუქურა" 1-0
1.„შუქურა" - „მართვე" 1-1
2.„სამტრედია" – „ტორპედო" 0-1
2.„ტორპედო" - „სამტრედია" 4-0
3.„ზესტაფონი" – „ქუთაისი" 1-0
3.„ქუთაისი" - „ზესტაფონი" 0-0
III ტური – 21 სექტემბერი, შაბათი VIII ტური – 27 ოქტომბერი, კვირა

1.„ქუთაისი" – „მართვე" 1-0

1.„მართვე" - „ქუთაისი" 1-0
2.„ტორპედო" – „ზესტაფონი" 1-0 2.„ზესტაფონი" - „ტორპედო" 2-1
3.„შუქურა" – „სამტრედია" 0-0
3.„სამტრედია" - „შუქურა" 2-5
IV ტური – 27 სექტემბერი, პარასკევი IX ტური – 3 ნოემბერი, კვირა
1.„მართვე" – „სამტრედია" 4-3
1.„სამტრედია" - „მართვე" 2-5
2.„ზესტაფონი" – „შუქურა" 0-0
2.„შუქურა" - „ზესტაფონი" 0-1
3.„ქუთაისი" – „ტორპედო" 1-2
3.„ტორპედო" - „ქუთაისი" 0-1
V ტური – 3 ოქტომბერი, ხუთშაბათი X ტური – 11 ნოემბერი, ორშაბათი
1.„ტორპედო" – „მართვე" 2-0
1.„მართვე" - „ტორპედო" 1-2
2.„შუქურა" – „ქუთაისი" 1-3
2.„ქუთაისი" - „შუქურა" 1-1
3.„სამტრედია" - „ზესტაფონი" 0-5
3.„ზესტაფონი" - „სამტრედია" 10-0

ტურნირის ცხრილი
------------------------------------------------------------

N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ტორპედო“ ქუთაისი 10 6 1 3 14 7 +7 19
2 „ზესტაფონი" ზესტაფონი 10 5 3 2 19 3 +16 18
3 „ქუთაისი" ქუთაისი 10 5 2 3 12 7 +5 17
4 „მართვე" ქუთაისი 10 5 2 3 14 11 +3 17
5 „შუქურა" ქობულეთი 10 2 5 3 10 10 0 11
6 „სამტრედია" სამტრედია 10 0 1 9 8 39 -31 1



„ქვედა ჯგუფი“

I წრე II წრე
I ტური - 3 სექტემბერი, სამშაბათი VIII ტური – 9 ოქტომბერი, ოთხშაბათი
1.„ხვამლი" ცაგერი - „მერცხალი" ოზურგეთი 2-1
2.„ბახმარო აკად." ჩოხატაური - „დინამო" ბათუმი 0-4
1.„რაჭა" - „ივერია" 1-7
2.„მერცხალი" - „ხვამლი" 3-0 ტ.შ
4 სექტემბერი, ოთხშაბათი
3.„დინამო" - „ბახმარო აკად." 3-0
3.„ივერია" ხაშური - „რაჭა" ამბროლაური 4-3 4.„ჩიხურა" საჩხერე - ისვენებს
4.„ჩიხურა" საჩხერე - ისვენებს
-
II ტური – 7 სექტემბერი, შაბათი IX ტური – 15 ოქტომბერი, სამშაბათი
1.„მერცხალი" – „ბახმარო აკად." 4-1 1.„ბახმარო აკად." - „მერცხალი" 1-5
2.„რაჭა" – „ხვამლი" 6-2 2.„ხვამლი" - „რაჭა" 6-2
3.„ჩიხურა" – „ივერია" 4-0 3.„ივერია" - „ჩიხურა" 0-3
4.„დინამო" – ისვენებს 4.„დინამო" – ისვენებს
III ტური – 11 სექტემბერი, ოთხშაბათი X ტური – 20 ოქტომბერი, კვირა
1.„ხვამლი" – „ჩიხურა" 1-4 1.„ჩიხურა" - „ხვამლი" 6-0
2.„ბახმარო აკად." –„რაჭა" 3-1
2.„რაჭა" - „ბახმარო აკად." 7-0
3.„დინამო"– „მერცხალი" 2-1 3.„მერცხალი" - „დინამო" 0-0
4.„ივერია" – ისვენებს 4.„ივერია" – ისვენებს
IV ტური – 15 სექტემბერი, კვირა XI ტური – 26 ოქტომბერი, შაბათი
1.„რაჭა" – „დინამო" 1-5 1.„დინამო" - „რაჭა" 1-0
2.„ჩიხურა" – „ბახმარო აკად." 8-0
2.„ბახმარო აკად." - „ჩიხურა" 1-2
3.„ივერია" – „ხვამლი" 3-0
3.„ხვამლი" - „ივერია" 3-0
4.„მერცხალი" – ისვენებს 4.„მერცხალი" – ისვენებს
.
V ტური – 22 სექტემბერი, კვირა XII ტური – 1 ნოემბერი, პარასკევი
1.„ბახმარო აკად." – „ივერია" 0-4
2.„დინამო" – „ჩიხურა" 2-0
1.„ივერია" - „ბახმარო აკად." 3-0 ტ.შ
2.„ჩიხურა" - „დინამო" 3-0
3.„მერცხალი" - „რაჭა" 4-0
2 ნოემბერი, შაბათი
4.„ხვამლი" – ისვენებს 3.„რაჭა" - „მერცხალი" 1-1
4.„ხვამლი" – ისვენებს
VI ტური – 28 სექტემბერი, შაბათი XIII ტური – 10 ნოემბერი, კვირა
1.„ჩიხურა" – „მერცხალი" 3-1 1.„მერცხალი" - „ჩიხურა" 3-2
2.„ივერია"– „დინამო" 2-1
2.„დინამო" - „ივერია" 3-0 ტ.შ
3.„ხვამლი" – „ბახმარო აკად." 3-0 ტ.შ
3.„ბახმარო აკად." - „ხვამლი" 2-1
4.„რაჭა" – ისვენებს 4.„რაჭა" – ისვენებს
VII ტური – 4 ოქტომბერი, პარასკევი XIV ტური – 17 ნოემბერი, კვირა
1.„დინამო" - „ხვამლი" 2-1
2.„მერცხალი" - „ივერია" 1-0
1.„ხვამლი" - „დინამო" 1-4
2.„ივერია" - „მერცხალი" 0-3
5 ოქტომბერი, შაბათი
3.„ჩიხურა" - „რაჭა" 8-0
3.„რაჭა" - „ჩიხურა" 0-5
4.„ბახმარო აკად." - ისვენებს
4.„ბახმარო აკად." - ისვენებს
ტურნირის ცხრილი
---------------------------------------------------------------
N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ჩიხურა“ საჩხერე 12 10 0 2 48 8 +40 30
2 „დინამო" ბათუმი 12 9 1 2 27 9 +18 28
3 „მერცხალი“ ოზურგეთი 12 7 2 3 27 12 +15 23
4 „ივერია" ხაშური 12 6 0 6 23 22 +1 18
5 „ხვამლი“ ცაგერი 12 4 0 8 20 33 -13 12
6 „რაჭა“ ამბროლაური 12 2 1 9 22 46 -24 7
7 „ბახმარო აკად“ ჩოხატაური 12 2 0 10 8 45 -37 6



U-13 (2006 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(გივი ნოდიას სახელობის თასი)


,,ა" ჯგუფი

I წრე II წრე
Iტური - 3 აპრილი, ოთხშაბათი VIII ტური – 10 მაისი, პარასკევი

1.„ზესტაფონი" ზესტაფონი - „ივერია" ხაშური 2-0

1.„ივერია" – „ზესტაფონი" 2-3
2.„ქუთაისი" ქუთაისი -„ბახმარო აკად." ჩოხატაური 8-0
2.„ბახმარო აკად." – „ქუთაისი" 1-7
3.„ჩიხურა" საჩხერე - „ხვამლი" ცაგერი 2-0
3.„ხვამლი" – „ჩიხურა" 0-1
4.„შუქურა" ქობულეთი - ისვენებს 4.„შუქურა"– ისვენებს
-
II ტური – 9 აპრილი, სამშაბათი IX ტური – 15 მაისი, ოთხშაბათი

1.„ბახმარო აკად." – „ჩიხურა" 0-5

1.„ჩიხურა" – „ბახმარო აკად." 6-0
2.„ივერია" – „ქუთაისი" 2-1
2.„ქუთაისი" –„ივერია" 4-1
3.„შუქურა" – „ზესტაფონი" 0-2
3.„ზესტაფონი" – „შუქურა" 1-0
4.,,ხვამლი" – ისვენებს 4.„ხვამლი"– ისვენებს
III ტური – 14 აპრილი, კვირა X ტური – 21 მაისი, სამშაბათი

1.„ქუთაისი" – „შუქურა" 2-1

1.„შუქურა" – „ქუთაისი" 0-3
2.„ჩიხურა"–„ივერია" 1-0
2.„ივერია" – „ჩიხურა" 2-0
3.„ხვამლი"– „ბახმარო აკად." 5-1
3.„ბახმარო აკად." – „ხვამლი" 0-2
4.„ზესტაფონი" – ისვენებს 4.„ზესტაფონი"–ისვენებს
IV ტური – 19 აპრილი, პარასკევი XI ტური – 27 მაისი, ორშაბათი

1.„ივერია" – ,,ხვამლი" 2-2

1.„ხვამლი"– „ივერია" 1-2
2.„შუქურა" – „ჩიხურა" 1-0 2.„ჩიხურა" – „შუქურა" 4-0
3.„ზესტაფონი" – „ქუთაისი" 1-1 3.„ქუთაისი"– „ზესტაფონი" 1-1
4.„ბახმარო აკად." – ისვენებს 4.„ბახმარო აკად." –ისვენებს
.
V ტური – 25 აპრილი, ხუთშაბათი XII ტური – 1 ივნისი, შაბათი

1.„ჩიხურა" – „ზესტაფონი" 1-1

1.„ზესტაფონი" – „ჩიხურა" 4-0
2.„ხვამლი" – „შუქურა" 0-3 2.„შუქურა" – „ხვამლი" 1-0
3.„ბახმარო აკად." - „ივერია" 0-6 3.„ივერია" – „ბახმარო აკად." 8-0
4.„ქუთაისი" – ისვენებს 4.„ქუთაისი"– ისვენებს
VI ტური – 1 მაისი, ოთხშაბათი XIII ტური – 8 ივნისი, შაბათი

1.„შუქურა" – „ბახმარო აკად." 3-0

1.„ბახმარო აკად." – „შუქურა" 0-3
2.„ზესტაფონი"– ,,ხვამლი" 5-0 2.„ხვამლი"– „ზესტაფონი" 0-1
3.„ქუთაისი" – „ჩიხურა" 1-1
3.„ჩიხურა" – „ქუთაისი" 2-3
4.„ივერია" – ისვენებს 4.„ივერია" – ისვენებს
VII ტური – 5 მაისი, კვირა XIV ტური – 15 ივნისი, შაბათი
1.„ხვამლი" - „ქუთაისი" 0-1 1.„ქუთაისი" – „ხვამლი" 5-1
2.„ბახმარო აკად." - „ზესტაფონი" 1-6 2.„ზესტაფონი" – „ბახმარო აკად." 9-0
3.„ივერია" - „შუქურა" 1-3 3.„შუქურა" – „ივერია" 3-0
4.„ჩიხურა" - ისვენებს 4.„ჩიხურა"– ისვენებს
ტურნირის ცხრილი
--------------------------------------------------------------
N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ზესტაფონი" ზესტაფონი 12 9 3 0 36 6 +30 30
2 „ქუთაისი" ქუთაისი 12 8 3 1 37 11 +26 27
3 „შუქურა" ქობულეთი 12 7 0 5 18 13 +5 21
4 „ჩიხურა" საჩხერე 12 6 2 4 23 12 +11 20
5 „ივერია" ხაშური 12 5 1 6 26 20 +6 16
6 „ხვამლი" ცაგერი 12 2 1 9 11 24 -13 7
7 „ბახმარო აკად"ჩოხატაური 12 0
0
12 3
68 -65 0

,,ბ" ჯგუფი

I წრე II წრე
I ტური - 7 აპრილი, კვირა VI ტური - 12 მაისი, კვირა

1.„მართვე" ქუთაისი - „რაჭა" ამბროლაური 8-0

1.„რაჭა" - „მართვე" 1-6
2.„მერცხალი" ოზურგეთი - „ტორპედო" ქუთაისი 2-1 2„ტორპედო"- „მერცხალი" 7-0
3.„სამტრედია" სამტრედია - „დინამო" ბათუმი 4-1
3.„დინამო" - „სამტრედია" 2-0
II ტური – 14 აპრილი, კვირა VII ტური – 19 მაისი, კვირა

1.„რაჭა"– „დინამო" 3-6

1.„დინამო" – „რაჭა" 5-0
2.„მერცხალი" –„სამტრედია" 0-0
2.„სამტრედია" – „მერცხალი" 1-0
3.„მართვე" – „ტორპედო" 1-1
3.„ტორპედო" – „მართვე" 0-0
III ტური – 21 აპრილი, კვირა VIII ტური – 25 მაისი, შაბათი

1.„ტორპედო" – „რაჭა" 3-0

1.„რაჭა" – „ტორპედო" 1-4
2.„სამტრედია"–„მართვე" 1-1 2.„მართვე" – „სამტრედია" 0-2
3.„დინამო" – „მერცხალი" 1-0
3.„მერცხალი" – „დინამო" 0-3
IV ტური – 1 მაისი, ოთხშაბათი IX ტური – 2 ივნისი, კვირა

1.„რაჭა" – „მერცხალი" 1-4

1.„მერცხალი" – „რაჭა" 2-0
2.„მართვე" – „დინამო" 1-1
2.„დინამო" – „მართვე" 0-1
3.„ტორპედო" – „სამტრედია" 2-1
3.„სამტრედია" – „ტორპედო" 0-0
V ტური – 6 მაისი, ორშაბათი X ტური – 9 ივნისი, კვირა

1.„სამტრედია" – „რაჭა" 7-1

1.„რაჭა" – „სამტრედია" 1-3
2.„დინამო" – „ტორპედო" 2-5
2.„ტორპედო" – „დინამო" 8-0
3.„მერცხალი" - „მართვე" 1-1
3.„მართვე"– „მერცხალი" 2-1
ტურნირის ცხრილი
-------------------------------------------------------------
N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ტორპედო" ქუთაისი
10 6 3 1 31 7 +24 21
2 „სამტრედია" სამტრედია
10 5 3 2 19 8 +11 18
3 „მართვე" ქუთაისი 10 4 5 1 21 8 +13 17
4 „დინამო" ბათუმი 10 5 1 4 21 22 -1 16
5 „მერცხალი" ოზურგეთი 10 3 2 5 10 17 -7 11
6 „რაჭა" ამბროლაური 10 0 0 10 8 48 -40 0

Free business joomla templates