საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3

რეგიონული ლიგა ,, ა '' ჯგუფი

18 თებერვალს 13/00 სთ-ზე იმერეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაციაში შედგა შეხვედრა
დასავლეთ საქართველოს რეგიონული ლიგის "" ჯგუფის გუნდების წარმომადგენლებთან,
რის შემდეგ დადგინდა პირველი ეტაპის კალენდარი.

დასავლეთ საქართველოს რეგიონული ლიგის გათამაშება

" ჯგუფი

I ტური: 4 აპრილი, ხუთშაბათი

,,საირმე'' ბაღდათი - ,,იმერეთი''-2 ხონი
,,ჩხერიმელა'' ხარაგაული - ,,მარგვეთი2006'' ზესტაფონი
,,სულორი'' ვანი - ,,ივერია'' ხაშური
,,ტორპედო''-2 ქუთაისი - ,,რაჭა" ამბროლაური
,,სამგურალი''-2 წყალტუბო - ,,ზესტაფონი'' ზესტაფონი


II ტური: 13 აპრილი, შაბათი

                                                    VI ტური: 22 მაისი, ოთხშაბათი  
,,იმერეთი''-2 - ,,ზესტაფონი''                                                     ,,იმერეთი''-2 - ,,ივერია''  
,,რაჭა'' - ,,სამგურალი''-2                                                     ,,მარგვეთი2006'' - ,,რაჭა''  
,,ივერია'' - ,,ტორპედო''-2                                                     ,,საირმე'' - ,,ზესტაფონი''  
,,მარგვეთი2006'' - ,,სულორი''                                                     ,,ჩხერიმელა'' - ,,სამგურალი''-2  
,,საირმე'' - ,,ჩხერიმელა''                                                     ,,სულორი'' - ,,ტერპედო''-2  
                                                         
III ტური: 23 აპრილი, სამშაბათი                                                     VII ტური: 29 მაისი, ოთხშაბათი  
,,ჩხერიმელა'' - ,,იმერეთი''-2                                                     ,,ტორპედო''-2 - ,,იმერეთ''-2  
,,სულორი'' - ,,საირმე''                                                     ,,სამგურალი''-2 - ,,სულორი''  
,,ტორპედო''-2 - ,,მარგვეთი2006''                                                     ,,ზესტაფონი'' - ,,ჩხერიმელა''  
,,სამგურალი''-2 - ,,ივერია''                                                     ,,რაჭა'' - ,,საირმე''  
,,ზესტაფონი'' - ,,რაჭა''                                                     ,,ივერია'' - ,,მარგვეთი2006''  
                                                         
IV ტური: 8 მაისი, ოთხშაბათი                                                     VIII ტური: 5 ივნისი, ოთხშაბათი  
,,იმერეთი''-2 - ,,რაჭა''
                                                    ,,იმერეთი''-2 - ,,მარგვეთი2006''  
,,ივერია'' - ,,ზესტაფონი''                                                     ,,საირმე'' - ,,ივერია''  
,,მარგვეთი2006'' - ,,სამგურალი''-2                                                     ,,ჩხერიმელა'' - ,,რაჭა''  
,,საირმე'' - ,,ტორპედო''-2                                                     ,,სულორი'' - ,,ზესტაფონი''  
,,ჩხერიმელა'' - ,,სულორი''                                                     ,,ტორპედო''-2 - ,,სამგურალი''-2  
                                                         
V ტური: 15 მაისი, ოთხშაბათი                                                     IX ტური: 12 ივნისი, ოთხშაბათი  
,,სულორი'' - ,,იმერეთი''-2                                                     ,,სამგურალი''-2 - ,,იმერეთი''-2  
,,ტორპედო''-2 - ,,ჩხერიმელა''                                                     ,,ზესტაფონი'' - ,,ტორპედო''-2  
,,სამგურალი''-2 - ,,საირმე''                                                     ,,რაჭა'' - ,,სულორი''  
,,ზესტაფონი'' - ,,მარგვეთი2006''                                                     ,,ივერია'' - ,,ჩხერიმელა''  
,,რაჭა'' - ,,ივერია''                                                     ,,მარგვეთი2006'' - ,,საირმე''