საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3

„ჯუმბერ ჯალაღანიას" ხსოვნისადმი მიძღვნილი ტურნირი 2022

 


დღეს, 2 დეკემბერს დაიწყო ჯუმბერ ჯალაღანიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი ტურნირი  U-11 (2011წ.დ) შორის.

 

იმერეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაციის პრეზიდენტმა ბატონმა, დავით რუხაძემ, მოკლედ მიმართა მოპაექრე ბავშვთა ფეხბურთელებს და დამსწრე საზოგადოებას, თუ ვინ იყო ჯუმბერ ჯალაღანია,  მადლობა გადაუხადა ტურნირში მონაწილეობისათვის და წარმატებები უსურვა მათ. 
ტურნირის გახსნას და I ტურის თამაშებს დაესწრო ჯუმბერ ჯალაღანიას ვაჟი ირაკლი ჯალაღანია.

ჯუმბერ ჯალაღანიას სახელობის ტურნირს ორგანიზებას უწევს იმერეთის რეგიონალური ფეხბურთის ფედერაცია,  საქართველოს ფეხბურთის ფედერაციამ და ქართული ფეხბურთის განვითარების ფონდმა კი  სრულიად დააფინანსა.

ტურნირში მონაწილეობს იმერეთის რეგიონის 8(რვა) გუნდი, რომლებიც გაყოფილნი არიან ორ ქვეჯგუფად.

„ა" ჯგუფი 

I ტური  -  2 დეკემბერი, პარასკევი             
1.„სამტრედია“სამტრედია – „იმერეთი“ქუთაისი 3-0 (1-0)       
„სამტრედია" - ბებეია, ტაბიძე, ლ. ვაშაკიძე, ა. ჩომახიძე, კაცაძე, ჟაბინსკი, ნ. ჩომახიძე, თოფურიძე, ქაროსანიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: ეფრემიძე, მიქაშავიძე, ბასკანჩალაძე, ნ. ვაშაკიძე, გეგელია, გეგუჩაძე.         
მთავარი მწვრთნელი:
ოთარი ზაქარეიშვილი
მწვრთნელი: 
ლერი მეგენეიშვილი

„იმერეთი" -
 ხურციძე, ხეცურიანი, დ. გიორგაძე, ხუციძე, ბურჯალიანი, გოლეთიანი, ხუჭავა, მ. გიორგაძე, შენგელია.     
შეცვლაზე შევიდნენ: ბერაძე, ჩიხლაძე, დარჯანია, გიორხელიძე, ხუჭუა.
მთავარი მწვრთნელი: ადამია ალექსანდრე

მსაჯი: ბ. ბრეგაძე
გოლები: 1-0 ქაროსანიძე (9'), 2-0 ნ. ჩომახიძე (35'), 3-0 კაცაძე (43')     


2.„ქუთაისი“ქუთაისი – „მარგეთი 2006“
 ზესტაფონი 1-1 (1-0)   
„ქუთაისი" -
 გაგნიძე, ენდელაძე, კილაძე, კორძაძე, იობიძე, კერვალიშვილი, ლიპარტელიანი, მამასახლისი, დოლაძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: ჩეჩელაშვილი, ფრუიძე, ლ. ქუთათელაძე, ზ. ქუთათელაძე, ტუღუში, ბაღათურია.
მთავარი მწვრთნელი: როლანდი ცუცქირიძე
მწვრთნელი:
თემური გოჩოლეიშვილი

„მარგვეთი 2006" -
აბულაძე, ჭიტაძე, ნეფარიძე, აბაშიძე, ცერცვაძე, მახათაძე, კორტი, პირველაშვილი, პერანიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ:
კიკნაველიძე, ნემსაძე, თავაძე, ხუსკივაძე, კურტანიძე.
მთავარი მწვრთნელი:
ირაკლი მესხი.
მწვრთნელი:
ალექსანდრე კიკნაძე.

მსაჯი:
ბ. კუნჭულია
გოლები:
1-0 დოლიძე (1'), 1-1 პერანიძე (44')             

II ტური  - 3 დეკემბერი, შაბათი
1.„იმერეთი“ქუთაისი – „მარგვეთი 2006“ზესტაფონი 2-3 (0-3) 
„იმერეთი" -
 ხურციძე, დ. გიორგაძე, ხეცურიანი, გოლეთიანი, მ. გიორგაძე, ბურჯალიანი, ლეჟავა, ხუციძე, შენგელია.
შეცვლაზე შევიდნენ: ჩიხლაძე, ხუჭავა.
მთავარი მწვრთნელი: ადამია ალექსანდრე

„მარგვეთი 2006" - აბულაძე, ჭიტაძე, ნეფარიძე, აბაშიძე, ცერცვაძე, კურტანიძე, მახათაძე, პირველაშვილი, პერანიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: ნემსაძე, კიკნაველიძე, თავაძე, კაპანაძე, ჭიტაძე.
მთავარი მწვრთნელი: ირაკლი მესხი
მწვრთნელი: ალექსანდრე კიკნაძე

მსაჯი: ბ. ბრეგაძე
გოლები: 0-1 კურტანიძე (10'), 0-2 პირველაშვილი (12'), 0-3 პირველაშვილი (24'), 1-3 ბურჯალიანი (36'), 2-3 ბურჯალიანი (46')     

2.„სამტრედია“ სამტრედია – „ქუთაისი“ ქუთაისი 1-1 (0-0) 
„სამტრედია" -
 ბებია, ტაბიძე, ლ. ვაშაკიძე, ა. ჩომახიძე, ნ. ჩომახიძე, კაცაძე, ჟაბინსკი, თოფურიძე, ქაროსანიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: გეგუჩაძე, ეფრემიძე, მიქაშავიძე, ბასკანჩალაძე, ნ. ვაშაკიძე, გეგელია.
მთავარი მწვრთნელი: ოთარი ზაქარეიშვილი
მწვრთნელი: ლერი მეგენეიშვილი

„ქუთაისი" - გაგნიძე, ენდელაძე, კილაძე, კორძაძე, ფრუიძე, კერვალიშვილი, ლიპარტელიანი, მამასახლისი, დოლიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: ჩეჩელაშვილი, ლ. ქუთათელაძე, იობიძე, ზ. ქუთათელაძე, ტუღუში, ბაღათურია.
მთავარი მწვრთნელი: როლანდი ცუცქირიძე
მწვრთნელი: თემური გოჩოლეიშვილი           

მსაჯი:
ბ. კუნჭულია
გოლები:
1-0 ვაშაკიძე (36'), 1-1 დოლიძე (47')

III ტური  - 4 დეკემბერი, კვირა
1.„ქუთაისი“ქუთაისი – „იმერეთი“ქუთიასი 8-0 (2-0)       
„ქუთაისი" - გეგენიძე, ენდელაძე, კილაძე, კორძაძე, იობიძე, კერვალიშვილი, ლიპარტელიანი, მამასახლისი, დოლიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: ჩეჩელაშვილი, ფრუიძე, ლ. ქუთათელაძე, ტუღუში, ზ. ქუთათელაძე, ბაღათურია. 
მთავარი მწვრთნელი: როლანდი ცუცქირიძე
მწვრთნელი: თემური გოჩოლეიშვილი

„იმერეთი" - ხურციძე, ხეცურიანი, გიორგაძე, ხუციძე, ბურჯალიანი, გიორგაძე, გოლეთიანი, ლეჟავა, შენგელია.
შეცვლაზე შევიდნენ: ჩიხლაძე, ხუჭავა.
მთავარი მწვრთნელი: ადამია ალექსანდრე

მსაჯი: ი. კაკაბაძე
გოლები: 1-0  დოლიძე (9') 2-0 კორძაძე (20'), 3-0  მამასახლისი (37'), 4-0 მამასახლისი (40'), 5-0 მამასახლისი (41'), 6-0 ზ. ქუთათელაძე (47'), 7-0 მამასახლისი (49'), 8-0 ფრუიძე (55')     

2.„მარგვეთი 2006“ზესტაფონი – „სამტრედია“სამტრედია  3-8 (0-6) 
„მარგვეთი 2006"
- აბულაძე, ჭილაძე, ნეფარიძე, აბაშიძე, მახათაძე, კორტი, პირველაშვილი, პერანიძე, ცერცვაძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: ნემსაძე, თავაძე, კიკნაველიძე, ხუსკივაძე, ჭიტაძე.
მთავარი მწვრთნელი: ირაკლი მესხი
მწვრთნელი: კიკნაძე ალექსანდრე

„სამტრედია" - ბებია, ტაბიძე, ვაშაკიძე, ა. ჩომახიძე, ნ. ჩომახიძე, კაცაძე, თოფურიძე, ქაროსანიძე, გეგუჩაძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: გეგელია, ვაშაკიძე, ბასკანჩალაძე, მიქაშავიძე, ეფრემიძე.
მთავარი მწვრთნელი: ოთარ ზაქარეიშვილი
მწვრთნელი: ლერი მეგენეიშვილი

მსაჯი:ი. კაკაბაძე
გოლები: 0-1 გეგუჩაძე (4') 0-2  ნ. ჩომახიძე (3'), 0-3 ჩომახიძე (8'), 0-4 ქაროსანიძე (12'), 0-5 ქაროსანიძე (14'), 0-6 მიქაშავიძე (25'), 1-6 ნეფარიძე (30'), 2-6 ნეფარიძე (32'), 3-6 მახათაზე (32'), 3-7 ვაშაკიძე (36'), 3-8 თოფურიძე (40')

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------

N გუნდი       გ.მ
+
1 „სამტრედია" სამტრედია        3 2  1  0  12-4  8  7
2 „ქუთაისი" ქუთაისი          3 1  2  0  10-2  8  5
3 „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი        3 1  1  1  7-11  -4  4
4 „იმერეთი" ქუთაისი          3 0  0  3  2-14  -12  0


ბ" ჯგუფი 

I ტური  - 2 დეკემბერი, პარასკევი                 
1.„ტორპედო“ქუთაისი  – „სამგურალი“წყალტუბო 4-0 (2-0)
„ტორპედო" - ჩალაძე, ბენდელიანი, ჯანელიძე, მორჩაძე, ბონდარენკო, მელაძე, კაპანაძე, სადილიანი, დათიაშვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ: სოფრომაძე, თვალთვაძე, ალფაიძე, გუბელაძე, ფხაკაძე, გურეშიძე, კვერნაძე, გუმბერიძე. 
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა მანაგაძე
მწვრთნელი: დიმიტრი ჯანელიძე 


„სამგურალი" - ჩავლეიშვილი, ახვლედიანი, ბენიძე, შალამბერიძე, ხანთაძე, აფაქიძე, კუტივაძე, კუხიანიძე, ჩიხლაძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: მიქაბერიძე, მიქაძე, ჟორჟოლიანი, მამარდაშვილი, ჯიმშელეიშვილი, სურმავა.
მთავარი მწვრთნელი: შოთა ჩოგოვაძე
მეკ. მწვრთნელი: ალექსანდრე ღონღაძე

მსაჯი: ბ. კუნჭულია
გოლები: 1-0 კაპანაძე (12'), 2-0 კაპანაძე (24'), 3-0 კაპანაძე (26'), 4-0 დათიაშვილი (43').

2.„მართვე“ქუთაისი  – „ჩიხურა“საჩხერე 3-2 (1-1)   
„მართვე"
- თელია, სოხაძე, ქიმუცაძე, კოსტავა, ჟვანია, ხანთაძე, ჯიხვაშვილი, ზირაქაძე, რუსიშვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ: მუქერია, ჩაკვეტაძე, ბუცხრიკიძე, გ. კუბლაშვილი, ბ. კუბლაშვილი, ლომთაძე.
მთავარი მწვრთნელი: ბესიკი დოლაბერიძე

„ჩიხურა" - ჩხიტუნიძე, გოგესაშვილი, ბახტურიძე, გოჩიაშვილი, ჭიღლაძე, ყიფიანი, ვ. აბრამიშვილი, დავაძე, გ. აბრამიშვილი.   
შეცვლაზე შევიდნენ: ქველაძე, ჯუღელი, შუკაკიძე, ზაბახიძე, ხვედელიძე.
მთავარი მწვრთნელი: ავთანდილი ყაველაშვილი 

მსაჯი: ბ. ბრეგაძე
გოლები: 0-1 გოგესაშვილი (10'), 1-1 რუსიშვილი (11'), 2-1 ლომთაძე (30'), 3-1 რუსიშვილი (37'), 3-2 ყიფიანი (47')                                                                      

II ტური - 3 დეკემბერი, შაბათი
1.„სამგურალი“წყალტუბო  – „ჩიხურა“საჩხერე 2-0 (1-0) 
„სამგურალი"
 - ჩავლეიშვილი, ახვლედიანი, აფაქიძე, ბენიძე, ხანთაძე, შალამბერიძე, კუტივაძე, კუხიანიძე, ჩიხლაძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: მიქაბერიძე, მიქაძე, ჟორჟოალიანი, მამარდაშვილი, ჯიმშელეიშვილი, სურმავა. 
მთავარი მწვრთნელი: შოთა ჩოგოვაძე
მეკ. მწვრთნელი: ალექსანდრე ღონღაძე

„ჩიხურა" - ჩხიტუნიძე, გოგესაშვილი, ბახტურიძე, გოჩიაშვილი, ჭიღლაძე, ყიფიანი, ვ. აბრამიშვილი, ხარშილაძე, დავაძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: გ. აბრამიშვილი, ქველაძე, ჯუღელი, ბუზალაძე, ზაბახიძე.
მთავარი მწვრთნელი: ავთანდილი ყაველაშვილი

მსაჯი: ბ. ბრეგაძე
გოლები: 1-0 კუტივაძე (14'), 2-0 კუტივაძე (46') 
    

2.„ტორპედო“ქუთაისი  – „მართვე“ ქუთიასი 1-1 (0-1) 
„ტორპედო" -
 ჩალაძე, მორჩაძე, ჯანელიძე, ბენდელიანი, ბონდარენკო, მელაძე, სადილიანი, კაპანაძე, დათიაშვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ: გუმბერიძე, თვალთვაძე, კვერნაძე, სოფრომაძე, გუბელაძე, ალფაიძე, ფხაკაძე, გურეშიძე.
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა მანაგაძე
მწვრთნელი:
დიმიტრი ჯანელიძე

„მართვე" -
თელია, სოხაძე, ქიმუცაძე, კოსტავა, ჟვანია, გ. კუბლაშვილი, ჯიხვაშვილი, ზირაქაძე, რუსიშვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ:
მუქერია, ჩაკვეტაძე, ბუცხრიკიძე, ხანთაძე, ბ. კუბლაშვილი, ლომთაძე.    
მთავარი მწვრთნელი:
ბესიკი დოლაბერიძე 

მსაჯი:
ბ. კუნჭულია
გოლები:
0-1 კოსტავა (6'), 1-1 სადილიანი (44')  

III ტური  - 4 დეკემბერი, კვირა  
1.„მართვე“ქუთაისი – „სამგურალი“წყალტუბო 7-0 (2-0)       
„მართვე" - თელია, სოხაძე, ქიმუცაძე, კოსტავა, ჟვანია, ხანთაძე, ჯიხვაშვილი, ზირაქაძე, რუსიშვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ: მუქერია, ჩაკვეტაძე, ბუცხრიკიძე, გ. კუბლაშვილი, ბ. კუბლაშვილი, ლომთაძე.
მთავარი მწვრთნელი:ბესიკი დოლაბერიძე

„სამგურალი" - ჩავლეიშვილი, სურმავა, ჯიმშელეიშვილი, მამარდაშვილი, ჟორჟოლიანი, მიქაძე, მიქაბერიძე, ჩიხლაძე, კუხიანიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: კუტივაძე, შალამბერიძე, ხანთაძე, ბენიძე, აფაქიძე, ახვლედიანი.
მთავარი მწვრთნელი: შოთა ჩოგოვაძე

მასჯი:  ბ. კუნჭულია
გოლები: 1-0 კოსტავა (19'), 2-0 ჯიხვაშვილი (25'), 3-0 კუბლაშვილი (27'), 4-0 ლომთაძე (30'), 5-0 ჯიხვაშვილი (38'), 6-0 ჩაკვეტაძე (50'), ლომთაძე (50')

2.„ჩიხურა“საჩხერე – „ტორპედო“ქუთაისი 0-5 (0-0)     
„ჩიხურა" -
 ბახტურიძე, გოჩიაშვილი, ჭიღლაძე, ყიფიანი, დავაძე, ფოფხაძე, ჯუღელი, ქველაძე, ხარშილაძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: ვ. აბრამიშვილი, გოგესაშვილი, ჩხიტუნიძე, ვ. აბრამიშვილი, ცქიტიშვილი.     
მთავარი მწვრთნელი:
ავთანდილი ყვაელაშვილი

„ტორპედო" - ჩალაძე, გუმბერიძე, ჯანელიძე, მორჩაძე, ბონდარენკო, სადილიანი, ბენდელიანი, დათიაშვილი, მელაძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: სოფრომაძე, თვალთვაძე, გურეშიძე, კვერნაძე, გუბელაძე, ფხაკაძე, ალფაიძე.
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა მანაგაძე
მწვრთნელი: დიმიტრი ჯანელიძე

მსაჯი: ბ. კუნჭულია
გოლები: 0-1 მელაძე (27'), 0-2 მელაძე (36'), 0-3 დათიაშვილი (38'), 0-4გუბელაძე (39') 0-5 დათიაშვილი (42')

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------

N გუნდი       გ.მ
+
1 „ტორპედო" ქუთაისი        3  2  1  0  10-1  9  7
2 „მართვე" ქუთაისი        3  2  1  0  11-3  8  7
3 „სამგურალი" წყალტუბო         3  1  0  2  2-11  -9  3
4 „ჩიხურა" საჩხერე        3  0  0  3  2-10  -8  0

 
ბომბარდირები
----------------------------------------------
1.ნუგზარი რუსიშვილი - 4 („მართვე")
2.დათო მამასახლისი - 4 („ქუთაისი")
3.ნიკოლოზ ჩომახიძე - 4 („სამტრედია")
4.ანდრეა ლომთაძე - 4 („მართვე")
5.გაბრიელი ქაროსანიძე - 3 („სამტრედია")
6.ტიმოთე კაპანაძე -3 („ტორპედო")
7.სერგო დათიაშვილი -3 („ტორპედო")
8.მათე დოლიძე - 3 („ქუთაისი")
9.ლუკა ვაშაკიძე -3 („სამტრედია")
10.საბა თოფურიძე -3 („სამტრედია")
11.ნიკა კაცაძე - 3 („სამტრედია")
12.ანდრეა ჯიხვაშვილი -3 („მართვე")
13.გიორგი გეგუჩაძე -2 („სამტრედია")
14.ანდრია მელაძე -2 („ტორპედო")
15.ვახო პირველაშვილი -2 („მარგვეთი 2006")
16.გიორგი ნეფარიძე -2 („მარგვეთი 2006")
17.საბა კუტივაძე - 2 („სამგურალი")
18.გიორგი ბურჯალიანი -2  („იმერეთი")
19.ირაკლი კოსტავა - 2(„მართვე")


1/2 ფინალი

5 დეკემბერი, ორშაბათი 
1.„სამტრედია" სამტრედია – „მართვე" ქუთაისი 3-0 (2-0) 
„სამტრედია" -
 ბებია, ტაბიძე, ვაშაკიძე, ა. ჩომახიძე, ნ. ჩომახიძე, ქაროსანიძე, კაცაძე, გეგუჩაძე, თოფურიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: გეგელია, ვაშაკიძე, ბასკანჩალაძე, ეფრემიძე, მიქაშავიძე.
მთავარი მწვრთნელი: ოთარი ზაქარეიშვილი
მწვრთნელი: ლერი მეგენეიშვილი

„მართვე" - თელია, სოხაძე, ქიმუცაძე, კოსტავა, ჟვანია, ხანთაძე, ჯიხვაშვილი, ზირაქაძე, რუსიშვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ: მუქერია, ჩაკვეტაძე, ბუცხრიკიძე, გ. კუბლაშვილი, ბ. კუბლაშვილი, ლომთაძე.
მთავარი მწვრთნელი: ბესიკი დოლაბერიძე

მსაჯი: ი. კაკაბაძე
გოლები: 1-0 კაცაძე (10'), 2-0 თოფურიძე (21'), 3-0 ვაშაკიძე (41')         

2.„ტორპედო" ქუთაისი – „ქუთაისი" ქუთაისი 1-0 (1-0) 
„ტორპედო" - ჩალაძე, ბენდელიანი, გუმბერიძე, ჯანელიძე, მორჩაძე, ბონდარენკო, სადილიანი, მელაძე, დათიაშვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ: კვერნაძე, სოფრომაძე, თვალთვაძე, ალფაიძე, გურეშიძე, გუბელაძე, ფხაკაძე.
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა მანაგაძე
მწვრთნელი: იმედა ჯანელიძე

„ქუთაისი" - გაგნიძე, კილაძე, კორძაძე, ლიპარტელიანი, ქუთათელაძე, კერვალიშვილი, ფრუიძე, მამასახლისი, დოლიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: ჩეჩელაშვილი, იობიძე, ტუღუში, ბაღათურია.
მთავარი მწვრთნელი: როლანდი ცუცქირიძე
მწვრთნელი: თემური გოჩოლეიშვილი

მსაჯი: ბ. კუნჭულია 
გოლები: 1-0 გურეშიძე (15')       

6 დეკემბერი, სამშაბათი

III ადგილი   „მართვე" ქუთაისი - „ქუთაისი" ქუთაისი 4-0 (3-0)  
„მართვე" -
თელია, სოხაძე, ქიმუცაძე, კოსტავა, ჟვანია, ხანთაძე, ჯიხვაშვილი, ზირაქაძე, რუსისვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ:
მუქერია, ჩაკვეტაძე, ბუცხრიკიძე, გ. კუბლაშვილი, ბ. კუბლაშვილი, ლომთაძე.
მთავარი მწვრთნელი:
ბესიკი დოლაბერიძე

„ქუთაისი" -
გაგნიძე, კილაძე, კორძაძე, იობიძე, ლიპარტელიანი, ქუთათელაძე, კერვალიშვილი, მამასახლისი, დოლიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ:
ფრუიძე, ჩეჩელაშვილი, ტუღუში, ბაღათურია.
მთავარი მწვრთნელი:
როლანდი ცუცქირიძე
მწვრთნელი:
თემური გოჩეოლეიშვილი

მსაჯი:
ი. კაკაბაძე
გოლები:
1-0 რუსიშვილი (7'), 2-0 ჯიხვაშვილი (19'), 3-0 რუსიშვილი (22'), 4-0 ლომთაძე (33')                                      

                      
ფინალი:  „სამტრედია" სამტრედია - „ტორპედო" ქუთაისი   6-0 (3-0)  

„სამტრედია" - ბებია, ტაბიძე, ლ. ვაშაკიძე, ა. ჩომახიძე, ქაროსანიძე, ნ. ჩომახიძე, კაცაძე,გეგუჩაძე, თოფურიძე.
შეცვლაზე შევიდნენ: გეგელია, ნ. ვაშაკიძე, ბასკანჩალაძე, ეფრემიძე, უაბისნკი, მიქაშავიძე.
მთავარი მწვრთნელი: ოთარი ზაქარეიშვილი
მწვრთნელი: ლერი მეგენეიშვილი

„ტორპედო" - ჩალაძე, მორჩაძე, გუმბერიძე, ჯანელიძე, მელაძე, გურეშიძე, ბონდარენკო, სადილიანი, დათიაშვილი.
შეცვლაზე შევიდნენ: ბენდელიანი, სოფრომაძე, თვალთვაძე, გუბელაძე, ალფაიძე, კვერნაძე, ფხაკაძე.
მთავარი მწვრთნელი: მამუკა მანაგაძე
მწვრთნელი: დიმიტრი ჯანელიძე

მსაჯი: ბ. კუნჭულია
გოლები: 0-1 კაცაძე (4'), 0-2 გეგუჩაძე (11'), 0-3 ტაბიძე (15'), 0-4 ა. ჩომახიძე (28'), 0-5 თოფურიძე (34'), 0-6 ნ. ჩომახიძე (37')

  • გადასვლები: 876