საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3

რეგიონული ლიგა (დასავლეთი)
„გ" ჯგუფი 

2024 წ.

I ტური: 1 აპრილი, ორშაბათი
1.„ბსუ" ბათუმი - „ჩელე აკადემია" ქობულეთი 3-0
2.„ეგრისი" სენაკი - „საირმე" ბაღდათი 3-0
3.„იმერეთი" ხონი - „ჯვარი" ჯვარი 0-2
4.„ჩიბათი" ლანჩხუთი - „ტორპედო 2"ქუთაისი 3-6
5.„მართვე" ქუთაისი - „საპოვნელა 2023" თერჯოლა 4-1
6.„მეშახტე 2" ტყიბული - „მაღაროელი" ჭიათურა 3-1
7.„კოლხეთი 2" ფოთი - ისვენებს
 
II ტური: 8 აპრილი, ორშაბათი
1.„საპოვნელა 2023" - „მეშახტე 2" 4-1
2.„ტორპედო 2" - „მართვე" 2-0
3.„ჯვარი" - „ჩიბათი" 3-0
4.„საირმე" - „იმერეთი" 0-1 
5.„ჩელე აკადემია" - „ეგრისი" 2-6
6.„კოლხეთი 2" - „ბსუ" 2-2
7.„მაღაროელი" - „ისვენებს  
              VIII ტური: 27 მაისი, ორშაბათი
1.„საირმე" - „ტორპედო 2" 0-6

2.„ჩელე აკადემია" - „საპოვნელა 2023" 4-1
3.„კოლხეთი 2"- „მაღაროელი" 3-0
4.„ბსუ" - „მეშახტე 2" 5-0
5.„ეგრისი" - „მართვე" 4-0
6.„იმერეთი" - „ჩიბათი" 1-1 
7.„ჯვარი" - ისვენებს 
                 
III ტური: 15 აპრილი, ორშაბათი
1.„ეგრისი" - „კოლხეთი 2" 1-1

2.„იმერეთი" - „ჩელე აკადემია" 2-1
3.„ჩიბათი" - „საირმე" 4-1
4.„მართვე" - „ჯვარი" 1-1
5.„მეშახტე 2" - „ტორპედო 2" 1-1
6.„მაღაროელი" - „საპოვნელა 2023" 2-2
7.„ბსუ"- ისვენებს 
              IX ტური: 3 ივნისი, ორშაბათი
1.„მართვე" - „იმერეთი"

2.„მეშახტე 2" - „ეგრისი"
3.„მაღაროელი" - „ბსუ" 
4.„საპოვნელა 2023" - „კოლხეთი 2"
5.„ტორპედო 2" - „ჩელე აკადემია"
6.„ჯვარი" - „საირმე"
7.„ჩიბათი" - ისვენებს 
                 
IV ტური: 22 აპრილი, ორშაბათი
1.„ტორპედო 2" - „მაღაროელი" 5-0

2.„ჯვარი" - „მეშახტე 2" 0-0
3.„საირმე" - „მართვე" 1-0
4.„ჩელე აკადემია" - „ჩიბათი" 2-3
5.„კოლხეთი 2" - „იმერეთი" 2-0
6.„ბსუ" - „ეგრისი" 0-1
7.„საპოვნელა 2023" - ისვენებს
              X ტური: 10 ივნისი, ორშაბათი
1.„ჩელე აკადემია" - „ჯვარი" 
2.„კოლხეთი 2" - „ტორპედო 2"
3.„ბსუ" - „საპოვნელა 2023"
4.„ეგრისი" - „მაღაროელი"
5.„იმერეთი" - „მეშახტე 2"
6.„ჩიბათი" - „მართვე"
7.„საირმე" - ისვენებს
                 
V ტური: 29 აპრილი, ორშაბათი
1.„იმერეთი" - „ბსუ" 0-3 

2.„ჩიბათი" - „კოლხეთი 2" 0-6
3.„მართვე" - „ჩელე აკადემია" 3-3
4.„მეშახტე 2" - „საირმე"  1-0 
5.„მაღაროელი" - „ჯვარი" 0-0
6.„საპოვნელა 2023" - „ტორპედო 2" 1-2
7.„ეგრისი" - ისვენებს
              XI ტური: 18 ივნისი, სამშაბათი
1.„მეშახტე 2" - „ჩიბათი"
2.„მაღაროელი" - „იმერეთი"
3.„საპოვნელა 2023" - „ეგრისი"
4.„ტორპედო 2" - „ბსუ" 
5.„ჯვარი" - „კოლხეთი 2" 
6.„საირმე" - „ჩელე აკადემია"
7.„მართვე" - ისვენებს 
                 
VI ტური: 13 მაისი, ორშაბათი
1.„ჯვარი" - „საპოვნელა 2023" 4-2
2.„საირმე" - „მაღაროელი" 2-2
3.„ჩელე აკადემია" - „მეშახტე 2" 2-1
4.„კოლხეთი 2" - „მართვე" 2-1
5.„ბსუ" - „ჩიბათი" 4-1
6.„ეგრისი" - „იმერეთი" 2-6
7.„ტორპედო 2" - ისვნებს 
              XII ტური: 24 ივნისი, ორშაბათი
1.„კოლხეთი 2" - „საირმე" 
2.„ბსუ" - „ჯვარი"
3.„ეგრისი" - „ტორპედო 2"
4.„იმერეთი" - „საპოვნელა 2023" 
5.„ჩიბათი" - „მაღაროელი" 
6.„მართვე" - „მეშახტე 2" 
7.„ჩელე აკადემია" - ისვენებს 
                 
VII ტური: 20 მაისი, ორშაბათი
1.„ჩიბათი" - „ეგრისი" 0-1
2.„მართვე" - „ბსუ"  0-4
3.„მეშახტე 2" - „კოლხეთი 2" 1-3 
4.„მაღაროელი" - „ჩელე აკადემია" 3-1
5.„საპოვნელა 2023" - „საირმე" 0-0
6.„ტორპედო 2" - „ჯვარი" 0-2
7.„იმერეთი" - ისვენებს
              XIII ტური: 29 ივნისი, შაბათი
1.„მაღაროელი" - „მართვე"
2.„საპოვნელა 2023" - „ჩიბათი"
3.„ტორპედო 2" - „იმერეთი"
4.„ჯვარი" - „ეგრისი"
5.„საირმე" - „ბსუ" 
6.„ჩელე აკადემია" - „კოლხეთი 2"
7.„მეშახტე 2" - ისვენებს

 

ტურნირის ცხრილი
-------------------------------------------

N გუნდი  თ  გ.  მ.   +  ქ.
1. „კოლხეთი 2" ფოთი 7 19 5 14 17 
2. „ბსუ" ბათუმი 7 21 4 17 16 
3. „ტორპედო 2" ქუთაისი 7 22 7 15 16 
4. „ეგრისი" სენაკი 7 18 9 9 16 
5. „ჯვარი" ჯვარი 7 12 3 9 15 
6. „იმერეთი" ხონი 7 10 11 -1 10 
7. „მეშახტე 2" ტყიბული 8 8 16 -8
8. „ჩელე აკადემია" ქობულეთი 8 15 22 -7
9. „ჩიბათი" ლანჩხუთი 8 12 24 -12
10. „მაღაროელი" ჭიათურა 7 8 16 -8
11. „საპოვნელა 2023" თერჯოლა 7 11 17 -6
12. „მართვე" ქუთაისი 8 9 18 -9
13. „საირმე" ბაღდათი 8 4 17 -13