საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3
დიმიტრი გოგოლაძის სახელობის ტურნირი U-11
10 დეკემბერს დასრულდა  „დიმიტრი გოგოლაძის"  სახელობის  ტურნირი  U-11 (2013 .შორის.
დაჯილდოვების ცერემონიალს ესწრებოდნენ : ირფფ-ს პრეზიდენტი დავით რუხაძე, ირფფ-ს გენერალური მდივანი გივი ბაბუნიძე, ირფფ-ს საშეჯიბრო მენეჯერი ნუგზარ რუსიშვილი, ირფფ-ს სამსაჯო მენეჯერი გიორგი კიკაჩეიშვილი, ირფფ-ს PR - მენეჯერი ლაშა ბანძალაძე, დიმიტრის ვაჟი გოდერძი გოგოლაძე  და დიმიტრის დისშვილები მაქსიმე გოგლიჩიძე, მარკოზი გოგლიჩიძე და იოანა გოგლიჩიძე, ასევე ვეტერანი ფეხბურთელები: ვასილ გიგიაძე, იასონ ბზიკაძე, სოსო ფრუიძე, სოსო გიგიაძე, ზურაბ იონანიძე, გია იმედაძე, ბესო ხაჭაპურიძე, რომლებმაც მიიღეს მონაწილეობა ტურნირის პრიზიორების და გამორჩეული ფეხბურთლების დაჯილდოვებაში.
ირფფ-ს პრეზიდენტმა დავით რუხაძემ, მადლობა გადაუხადა ყველა მონაწილე გუნდებს, სკოლებისა და კლუბების ხელმძღვანელებს, მწვრთნელებს, მსაჯებს, ირფფ-ს თანამშრომლებს და განსაკუთრებული მადლობა ყველა მონაწილე ფეხბურთელებს, და წარმატებები უსურვა მათ.
„დიმიტრი გოგოლაძის" სახელობის ტურნირის U-11 (2013 წ.დ) შორის პრიზიორები:
I ადგილი - „ლოკომოტივი" სამტრედია (მწვრთნელი - ვლადიმერ ქანთარია)
II ადგილი - „ქუთაისი“ ქუთაისი (მწვრთნელი - თემური გოჩოლეიშვილი)
III ადგილი - „სერვალი" ქუთაისი (მწვრთნელები: ბექა ჩხეტიანი )
ტურნირის გამორჩეული ფეხბურთელები :
1. საუკეთესო მეკარე - კახაბერი თევზაძე (მთ. მწვრთნელი ვ. ქანთარია „ლოკომოტივი“ სამტრედია)
2.საუკეთესო მცველი - დემეტრე არაბიძე (მთ. მწვრთნელი ვ. ქანთარია, „ლოკომოტივი'' სამტრეიდია)
3.საუკეთესო ნახევარმცველი - გაბრიელი ფცქიალაძე (მთ. მწვრთნელი თ. გოჩოლეიშვილი „ქუთაისი" ქუთაისი)
4.საუკეთესო თავდამსხმელი - მაქსიმე მანაგაძე (მთ. მწვრთნელი ბ. ჩხეტიანი „სერვალი" ქუთაისი)
5.საუკეთესო ბომბარდირი - პავლიკა თათეიშვილი (მთ. მწვრთნელი ვ. ქანთარია, „ლოკომოტივი" სამტრედია )