1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU14

U14

U-14(2005 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(როინ კვასხვაძის სახელობის თასი)


II წრე

X ტური - 12 სექტემბერი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" ქუთაისი - „სულორი" ვანი 5-1
2.„დინამო" ბათუმი - „მეშახტე" ტყიბული გად.
3.„ივერია" ხაშური - „მართვე" ქუთაისი 0-2
4.„სპორტ.სკოლა" ხარაგაული - „მარგვეთი–2006" ზესტაფონი 0-3
5.„იმერეთი" ხონი - „მართვე" საჩხერე 0-2
XI ტური – 20 სექტემბერი, პარასკევი

1.„იმერეთი" - „ტორპედო" 3-4
2.„მართვე" საჩხერე - „სპ.სკ." ხარაგაული 3-0
3.„მარგვეთი–2006" - „ივერია" 2-1
4.„მართვე" ქთ - „დინამო" 1-3
5.„მეშახტე" -„სულორი" 3-5
XV ტური – 17 ოქტომბერი, ხუთშაბათი

1.„ივერია" - „ტორპედო" 0-2
2.„სპ.სკ." ხარაგაული - „დინამო" 1-5
3.„იმერეთი" - „სულორი" 0-1
4.„მართვე" საჩხერე - „მეშახტე" 1-0
5.„მარგვეთი–2006" - „მართვე" ქთ. 1-4
XII ტური – 26 სექტემბერი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" - „მეშახტე" 3-1
2.„სულორი" - „მართვე" ქთ. 3-2
3.„დინამო" - „მარგვეთი–2006" 7-1
4.„ივერია" - „მართვე" საჩხერე 0-1
5.„სპ.სკ." ხარაგაული - „იმერეთი" 1-1
XVI ტური – 24 ოქტომბერი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" - „მარგვეთი–2006"

2.„მართვე" ქთ. - „მართვე" საჩხერე
3.„მეშახტე" - „იმერეთი"
4.„სულორი" - „სპ.სკ." ხარაგაული
5.„დინამო" - „ივერია"
XIII ტური – 2 ოქტომბერი, ოთხშაბათი

1.„სპ.სკ." ხარაგაული - „ტორპედო" 0-6
2.„იმერეთი" „ივერია" 3-0
3.„მართვე" საჩხერე - „დინამო" 0-4
4.„მარგვეთი–2006" - „სულორი" 0-3
5.„მართვე" ქთ. - „მეშახტე" 0-0
XVII ტური – 5 ნოემბერი, სამშაბათი

1.„დინამო" - „ტორპედო"
2.„ივერია" - „სულორი"
3.„სპ.სკ." ხარაგაული - „მეშახტე"
4.„იმერეთი" - „მართვე" ქთ.
5.„მართვე" საჩხერე - „მარგვეთი–2006"
XIV ტური – 10 ოქტომბერი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" - „მართვე" ქთ. 6-0
2.„მეშახტე" - „მარგვეთი–2006" 7-1
3.„სულორი" - „მართვე" საჩხერე 2-1
4.„დინამო" - „იმერეთი" გად.
5.„ივერია" - „სპ.სკ"ხარაგაული 3-0
XVIII ტური – 13 ნოემბერი, ოთხშაბათი

1.„ტორპედო" - „მართვე" საჩხერე
2.„მარგვეთი–2006" - „იმერეთი"
3.„მართვე" ქთ. - „სპ.სკ." ხარაგაული
4.„მეშახტე" - „ივერია"
5.„სულორი" - „დინამო"
ტურნირის ცხრილი
-------------------------------------------------------------------

N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ტორპედო" ქუთაისი 15 14 1 0 65 10 +55 43
2 „სულორი" ვანი 15 10 2 3 37 21 +16 32
3 „მართვე" საჩხერე 15 9 3 3 23 14 +9 30
4 „მართვე" ქუთაისი 15 6 4 5 27 24 +3 22
5 „მეშახტე" ტყიბული 14 6 3 5 30 25 +5 21
6 „მარგვეთი–2006" ზესტაფონი 15 5 3 7 19 31 -12 18
7 „იმერეთი" ხონი 14 4 3 7 16 17 -1 15
8 „დინამო" ბათუმი 13 5 0 8 29 32 -3 15
9 „ივერია" ხაშური 15 2 2 11 15 37 -22
8
10 „სპორტ.სკოლა" ხარაგაული 15 1 1 13 7 57 -50 4




U-14(2005 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(როინ კვასხვაძის სახელობის თასი)


I წრე

I ტური - 9 აპრილი, სამშაბათი

1.„სულორი" ვანი - „ტორპედო" ქუთაისი 0-2
2.„სპორტული ცენტრი" ტყიბული - „დინამო" ბათუმი 1-0
3.„მართვე" ქუთაისი - „ივერია" ხაშური 4-1
4.„მარგვეთი–2006" ზესტაფონი - „სპორტ.სკოლა" ხარაგაული 3-0
5.„მართვე" საჩხერე - „იმერეთი" ხონი 1-0

II ტური –16 აპრილი, სამშაბათი

1.„ტორპედო" – „იმერეთი" 1-0
2.„სპ.სკ." ხარაგაული – „მართვე" საჩხერე 0-3
3.„ივერია" – „მარგვეთი–2006" 1-1
4.„დინამო" – „მართვე" ქთ. 1-6
5.„სულორი" –„სპ. ც." ტყიბული 2-2
VI ტური – 18 მაისი, შაბათი

1.„ტორპედო" – „ივერია" 7-2
2.„დინამო" – „სპ.სკ." ხარაგაული 5-0
3.„სულორი" – „იმერეთი" 2-1
4.„სპ. ც." ტყიბული– „მართვე" საჩხერე 2-2
5.„მართვე" ქთ. – „მარგვეთი–2006" 1-1
III ტური – 22 აპრილი, ორშაბათი

1.„სპ. ც." ტყიბული – „ტორპედო" 2-7
2.„მართვე" ქთ. – „სულორი" 1-0
3.„მარგვეთი–2006" – „დინამო" 4-0
4.„მართვე" საჩხერე – „ივერია" 3-0
5.„იმერეთი" – "სპ.სკ." ხარაგაული 3-0
VII ტური – 25 მაისი, შაბათი

1.„მარგვეთი–2006" – „ტორპედო" 0-0
2.„მართვე" საჩხერე –„მართვე" ქთ. 1-1
3.„იმერეთი" – „სპ. ც." ტყიბული 0-2
4.„სპ.სკ." ხარაგაული – „სულორი" 1-5
5.„ივერია" – „დინამო" 3-1
IV ტური – 2 მაისი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" – „სპ.სკ." ხარაგაული 9-0
2.„ივერია" – „იმერეთი" 0-0
3.„დინამო" – „მართვე" საჩხერე 0-3
4.„სულორი" – „მარგვეთი–2006" 4-0
5.„სპ. ც." ტყიბული– „მართვე" ქთ. 3-1

VIII ტური – 3 ივნისი, ორშაბათი

1.„ტორპედო" – „დინამო" 6-1
2.„სულორი" – „ივერია" 4-1
3.„სპ. ც." ტყიბული– „სპ.სკ." ხარაგაული 3-1
4.„მართვე" ქთ. – „იმერეთი" 1-1
5.„მარგვეთი–2006" – „მართვე" საჩხერე 0-1
V ტური – 9 მაისი, ხუთშაბათი

1.„მართვე" ქთ.– „ტორპედო" 0-3
2.„მარგვეთი–2006" – „სპ. ც." ტყიბული 1-0
3.„მართვე" საჩხერე - „სულორი" 1-1
4.„იმერეთი" – „დინამო" 2-1
5.„სპ.სკ." ხარაგაული – „ივერია" 3-2
IX ტური – 11 ივნისი, სამშაბათი

1.„მართვე" საჩხერე – „ტორპედო" 0-4
2.„იმერეთი" – „მარგვეთი–2006" 2-1
3.„სპ.სკ." ხარაგაული – „მართვე" ქთ. 0-3
4.„ივერია"– „სპ. ც." ტყიბული 1-4
5.„დინამო" – „სულორი" 1-4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Free business joomla templates