1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU14

U14

U-14(2005 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(როინ კვასხვაძის სახელობის თასი)


II წრე

X ტური - 12 სექტემბერი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" ქუთაისი - „სულორი" ვანი 5-1
2.„დინამო" ბათუმი - „მეშახტე" ტყიბული 0-1
3.„ივერია" ხაშური - „მართვე" ქუთაისი 0-2
4.„სპორტ.სკოლა" ხარაგაული - „მარგვეთი–2006" ზესტაფონი 0-3
5.„იმერეთი" ხონი - „მართვე" საჩხერე 0-2
XI ტური – 20 სექტემბერი, პარასკევი

1.„იმერეთი" - „ტორპედო" 3-4
2.„მართვე" საჩხერე - „სპ.სკ." ხარაგაული 3-0
3.„მარგვეთი–2006" - „ივერია" 2-1
4.„მართვე" ქთ - „დინამო" 1-3
5.„მეშახტე" -„სულორი" 3-5
XV ტური – 17 ოქტომბერი, ხუთშაბათი

1.„ივერია" - „ტორპედო" 0-2
2.„სპ.სკ." ხარაგაული - „დინამო" 1-5
3.„იმერეთი" - „სულორი" 0-1
4.„მართვე" საჩხერე - „მეშახტე" 1-0
5.„მარგვეთი–2006" - „მართვე" ქთ. 1-4
XII ტური – 26 სექტემბერი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" - „მეშახტე" 3-1
2.„სულორი" - „მართვე" ქთ. 3-2
3.„დინამო" - „მარგვეთი–2006" 7-1
4.„ივერია" - „მართვე" საჩხერე 0-1
5.„სპ.სკ." ხარაგაული - „იმერეთი" 1-1
XVI ტური – 24 ოქტომბერი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" - „მარგვეთი–2006" 10-1

2.„მართვე" ქთ. - „მართვე" საჩხერე 1-0
3.„მეშახტე" - „იმერეთი" 4-1
4.„სულორი" - „სპ.სკ." ხარაგაული 1-0
5.„დინამო" - „ივერია" 2-0
XIII ტური – 2 ოქტომბერი, ოთხშაბათი

1.„სპ.სკ." ხარაგაული - „ტორპედო" 0-6
2.„იმერეთი" „ივერია" 3-0
3.„მართვე" საჩხერე - „დინამო" 0-4
4.„მარგვეთი–2006" - „სულორი" 0-3
5.„მართვე" ქთ. - „მეშახტე" 0-0
XVII ტური – 5 ნოემბერი, სამშაბათი

1.„დინამო" - „ტორპედო" 1-0
2.„ივერია" - „სულორი" 2-5
3.„სპ.სკ." ხარაგაული - „მეშახტე" 1-4
4.„იმერეთი" - „მართვე" ქთ. 2-2
5.„მართვე" საჩხერე - „მარგვეთი–2006" 3-1
XIV ტური – 10 ოქტომბერი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" - „მართვე" ქთ. 6-0
2.„მეშახტე" - „მარგვეთი–2006" 7-1
3.„სულორი" - „მართვე" საჩხერე 2-1
4.„დინამო" - „იმერეთი" 3-0
5.„ივერია" - „სპ.სკ"ხარაგაული 3-0
XVIII ტური – 13 ნოემბერი, ოთხშაბათი

1.„ტორპედო" - „მართვე" საჩხერე 4-1
2.„მარგვეთი–2006" - „იმერეთი" 2-1
3.„მართვე" ქთ. - „სპ.სკ." ხარაგაული 1-0
4.„მეშახტე" - „ივერია" 4-0
5.„სულორი" - „დინამო" 1-0
ტურნირის ცხრილი
-------------------------------------------------------------------

N გუნდი გატ. მიღ. +
1 „ტორპედო" ქუთაისი 18 16 1 1 79 13 +66 49
2 „სულორი" ვანი 18 13 2 3 44 23 +21 41
3 „მართვე" საჩხერე 18 10 3 5 27 20 +7 33
4 „მეშახტე" ტყიბული 18 10 3 5 43 27 +16 33
5 „მართვე" ქუთაისი 18 8 5 5 31 26 +5 29
6 „დინამო" ბათუმი 18 8 0 10 35 34 +1 24
7 „მარგვეთი–2006" ზესტაფონი 18 6 3 9 23 45 -22 21
8 „იმერეთი" ხონი 18 4 4 10 20 28 -8 16
9 „ივერია" ხაშური 18 2 2 14 17 48 -31
8
10 „სპორტ.სკოლა" ხარაგაული 18 1 1 16 8 63 -55 4




U-14(2005 წ.დ) იმერეთის ღია ჩემპიონატი 2019
(როინ კვასხვაძის სახელობის თასი)


I წრე

I ტური - 9 აპრილი, სამშაბათი

1.„სულორი" ვანი - „ტორპედო" ქუთაისი 0-2
2.„სპორტული ცენტრი" ტყიბული - „დინამო" ბათუმი 1-0
3.„მართვე" ქუთაისი - „ივერია" ხაშური 4-1
4.„მარგვეთი–2006" ზესტაფონი - „სპორტ.სკოლა" ხარაგაული 3-0
5.„მართვე" საჩხერე - „იმერეთი" ხონი 1-0

II ტური –16 აპრილი, სამშაბათი

1.„ტორპედო" – „იმერეთი" 1-0
2.„სპ.სკ." ხარაგაული – „მართვე" საჩხერე 0-3
3.„ივერია" – „მარგვეთი–2006" 1-1
4.„დინამო" – „მართვე" ქთ. 1-6
5.„სულორი" –„სპ. ც." ტყიბული 2-2
VI ტური – 18 მაისი, შაბათი

1.„ტორპედო" – „ივერია" 7-2
2.„დინამო" – „სპ.სკ." ხარაგაული 5-0
3.„სულორი" – „იმერეთი" 2-1
4.„სპ. ც." ტყიბული– „მართვე" საჩხერე 2-2
5.„მართვე" ქთ. – „მარგვეთი–2006" 1-1
III ტური – 22 აპრილი, ორშაბათი

1.„სპ. ც." ტყიბული – „ტორპედო" 2-7
2.„მართვე" ქთ. – „სულორი" 1-0
3.„მარგვეთი–2006" – „დინამო" 4-0
4.„მართვე" საჩხერე – „ივერია" 3-0
5.„იმერეთი" – "სპ.სკ." ხარაგაული 3-0
VII ტური – 25 მაისი, შაბათი

1.„მარგვეთი–2006" – „ტორპედო" 0-0
2.„მართვე" საჩხერე –„მართვე" ქთ. 1-1
3.„იმერეთი" – „სპ. ც." ტყიბული 0-2
4.„სპ.სკ." ხარაგაული – „სულორი" 1-5
5.„ივერია" – „დინამო" 3-1
IV ტური – 2 მაისი, ხუთშაბათი

1.„ტორპედო" – „სპ.სკ." ხარაგაული 9-0
2.„ივერია" – „იმერეთი" 0-0
3.„დინამო" – „მართვე" საჩხერე 0-3
4.„სულორი" – „მარგვეთი–2006" 4-0
5.„სპ. ც." ტყიბული– „მართვე" ქთ. 3-1

VIII ტური – 3 ივნისი, ორშაბათი

1.„ტორპედო" – „დინამო" 6-1
2.„სულორი" – „ივერია" 4-1
3.„სპ. ც." ტყიბული– „სპ.სკ." ხარაგაული 3-1
4.„მართვე" ქთ. – „იმერეთი" 1-1
5.„მარგვეთი–2006" – „მართვე" საჩხერე 0-1
V ტური – 9 მაისი, ხუთშაბათი

1.„მართვე" ქთ.– „ტორპედო" 0-3
2.„მარგვეთი–2006" – „სპ. ც." ტყიბული 1-0
3.„მართვე" საჩხერე - „სულორი" 1-1
4.„იმერეთი" – „დინამო" 2-1
5.„სპ.სკ." ხარაგაული – „ივერია" 3-2
IX ტური – 11 ივნისი, სამშაბათი

1.„მართვე" საჩხერე – „ტორპედო" 0-4
2.„იმერეთი" – „მარგვეთი–2006" 2-1
3.„სპ.სკ." ხარაგაული – „მართვე" ქთ. 0-3
4.„ივერია"– „სპ. ც." ტყიბული 1-4
5.„დინამო" – „სულორი" 1-4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Free business joomla templates