საქართველო. ქუთაისი, პუშკინის №3

U-12 (2009 წ.დ) იმერეთის 2021 წ. ღია ჩემპიონატი
(გარი სორდიას სახელობის თასი)
გათამაშების კალენდარი
„ა'' ჯგუფი

I წრე
I ტური - 8 მაისი, შაბათი
1.„ჩიხურა" საჩხერე - „სპ.სკოლა" სამტრედია 0-3
2.„მართვე 1" ქუთაისი - „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 0-1
3.„ტორპედო 2" ქუთაისი - „ჩხერიმელა" ხარაგაული 4-2
4.„შუქურა"ქობულეთი - „ივერია" ხაშური 3-1
II ტური - 15 მაისი,შაბათი IX ტური - 24 ივნისი, ხუთშაბათი

1.„სპ.სკ" სამტრედია - „ივერია" 3-0
2.„ჩხერიმელა" - „შუქურა" 0-5
3.„მარგვეთი 2006" - „ტორპედო 2" 3-0
4.„ჩიხურა" - „მართვე 1" 3-1

1.„ივერია" - „სპ.სკ" სამტრედია 3-5
2.„შუქურა" -„ჩხერიმელა" 2-0
3.„ტორპედო 2" - „მარგვეთი 2006" 2-2
4.„მართვე 1" - „ჩიხურა" 8-0

III ტური - 22 მაისი, შაბათი
1.„მართვე 1" - „სპ.სკ" სამტრედია 1-2

2.„ტორპედო 2" - „ჩიხურა" 1-2
3.„შუქურა" -„მარგვეთი 2006" 1-1
4.„ივერია" - „ჩხერიმელა" 7-0

X ტური - 28 ივნისი, ორშაბათი
1.„სპ.სკ" სამტრედია - „მართვე 1" 3-1

2.„ჩიხურა" - „ტორპედო 2" 1-1
3.„მარგვეთი 2006"- „შუქურა" 0-1
4.„ჩხერიმელა' - „ივერია" 0-4

IV ტური - 29 მაისი, შაბათი
1.„სპ.სკ" სამტრედია - „ჩხერიმელა" 9-3
2.„მარგვეთი 2006" - „ივერია" 4-1
3.„ჩიხურა" - „შუქურა" 1-3
4.„მართვე 1" - „ტორპედო 2" 5-0

XI ტური - 2 ივლისი, პარასკევი
1.„ჩხერიმელა" - „სპ.სკ" სამტრედია 1-5

2.„ივერია' - „მარგვეთი 2006" 5-0
3.„შუქურა" - „ჩიხურა" 6-0
4.„ტორპედო 2" -„მართვე 1" 2-2

V ტური - 5 ივნისი, შაბათი
1.„ტორპედო 2- „სპ.სკ." სამტრედია 0-3

2.„შუქურა" - „მართვე 1" 2-3
3.„ივერია" - „ჩიხურა" 4-1
4.„ჩხერიმელა" - „მარგვეთი 2006" 0-6

XII ტური - 7 ივლისი, ოთხშაბათი
1.„სპ.სკ.' სამტრედია - „ტორპედო 2" 3-2
2.„მართვე 1" - „შუქურა" 2-1
3.„ჩიხურა" - „ივერია" 2-5
4.„მარგვეთი 2006" - „ჩხერიმელა" 4-0

VI ტური - 12 ივნისი, შაბათი
1.„სპ.სკ" სამტრედია - „მარგვეთი 2006" 3-0
2.„ჩიხურა" - „ჩხერიმელა" 6-1
3.„მართვე 1" - „ივერია" 0-1
4.„ტორპედო 2" - „შუქურა" 0-4

XIII ტური - 5 სექტემბერი, კვირა
1.„მარგვეთი 2006" - „სპ.სკ." სამტრედია

2.„ჩხერიმელა" - „ჩიხურა"
3.„ივერია" - „მართვე 1"
4.„შუქურა' - „ტორპედო 2"

VII ტური - 16 ივნისი, ოთხშაბათი
1.„შუქურა" - „სპ.სკ" სამტრედია 3-3

2.„ივერია" - „ტორპედო 2" 4-1
3.„ჩხერიმელა" - „მართვე 1" 0-6
4.„მარგვეთი 2006" - „ჩიხურა" 5-1

XIV ტური - 10 სექტემბერი, პარასკევი
1.„სპ.სკ." სამტრედია - „შუქურა"

2.„ტორპედო 2" - „ივერია"
3.„მართვე 1" - „ჩხერიმელა"
4.„ჩიხურა" - „მარგვეთი 2006"

II წრე

Â

VIII ტური - 20 ივნისი, კვირა
1.„სპ.სკ" სამტრედია - „ჩიხურა" 5-0

2.„მარგვეთი 2006" - „მართვე 1" 4-3
3.„ჩხერიმელა" - „ტორპედო 2" 2-1
4.„ივერია" - „შუქურა" 4-2


ტურნირის ცხრილი
------------------------------------------------------------------------------------
N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „სპ.სკოლა" სამტრედია 12 11 1 0 47 14 33 34
2. „ივერია" ხაშური
12 8 0 4 39 21 18 24
3. „შუქურა" ქობულეთი 12 7 2 3 33 15 18 23
4. „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 12 7 2 3 30 17 13 23
5. „მართვე 1" ქუთაისი 12 5 1 6 32 19 13 16
6. „ჩიხურა" საჩხერე 12 3 1 8 17 43 -26 10
7. „ტორპედო 2" ქუთაისი 12 1 3 8 14 33 -19 6
8. „ჩხერიმელა" ხარაგაული 12 1 0 11 9 59 -50 3

„ბ" ჯგუფი

I წრე

I ტური - 9 მაისი, კვირა
1.„დინამო" ბათუმი - „იმერი" ქუთაისი 0-14
2.„ტორპედო 1" ქუთაისი - „იმერეთი" ხონი 4-1
3.„სამტრედია"სამტრედია - „ლომები''(ბომბორას აკადემია, ქობულეთი) 5-2
4.„სპ.სკ." ჭიათურა - „მართვე 2" ქუთაისი 0-0

II ტური -16 მაისი, კვირა IX ტური -25 ივნისი, პარასკევი

1.იმერი" - „მართვე 2" 11-0
2.„ლომები" - „ჭიათურა" 5-4
3.„იმერეთი" - „სამტრედია'' 0-3 ტ.შ
4.„დინამო' - „ტორპედო 1" 2-1

1.„მართვე 2" - „იმერი" 1-2
2.„ჭიათურა" - „ლომები" 1-0
3.„სამტრედია" - „იმერეთი" 9-0
4.„ტორპედო 1" - „დინამო" 3-1

III ტური -23 მაისი, კვირა
1.„ტორპედო 1" - „იმერი" 1-11

2.„სამტრედია" - „დინამო" 7-2
3.„ჭიათურა" - „იმერეთი" 3-1
4.„მართვე 2" - „ლომები" 1-0

X ტური -29 ივნისი, სამშაბათი
1.„იმერი" - „ტორპედო 1" 6-2

2.„დინამო" - „სამტრედია" 2-5
3.„იმერეთი" - „ჭიათურა" 1-4
4.„ლომები" - „მართვე 2" 0-1

IV ტური - 30 მაისი, კვირა
1.„იმერი" - „ლომები" 7-0

2.„იმერეთი" - „მართვე 2" 2-3
3.„დინამო" - „ჭიათურა" 1-2
4.„ტორპედო 1" - „სამტრედია" 0-5

XI ტური -3 ივლისი, შაბათი
1.„ლომები" - „იმერი" 1-7

2.„მართვე 2" - „იმერეთი" 2-0
3.„ჭიათურა" - „დინამო" 0-0
4.„სამტრედია" - „ტორპედო 1" 4-1

V ტური -6 ივნისი, კვირა
1.„სამტრედია" - „იმერი'' 0-2

2.„ჭიათურა" - „ტორპედო 1" 2-0
3.„მართვე 2" - „დინამო" 4-3

4.„ლომები" - „იმერეთი" 12-4

XII ტური -7 ივლისი, ოთხშაბათი
1.„იმერი" - „სამტრედია" 1-1

2.„ტორპედო 1" - „ჭიათურა" 1-1
3.„დინამო" - „მართვე 2" 4-0
4.„იმერეთი" - „ლომები" 3-0 ტ.შ

VI ტური -13 ივნისი, კვირა
1.„იმერი" - „იმერეთი" 9-1

2.„დინამო" - „ლომები" 1-1
3.„ტორპედო 1" - „მართვე 2" 9-2
4.„სამტრედია" - „ჭიათურა" 2-1

XIII ტური - 6 სექტემბერი, ორშაბათი
1.„იმერეთი" - „იმერი"

2.„ლომები"- „დინამო"
3.„მართვე 2" - „ტორპედო 1"
4.„ჭიათურა" - „სამტრედია"

VII ტური - 17 ივნისი, ხუთშაბათი
1.„ჭიათურა" - „იმერი" 1-2

2.„მართვე 2" - „სამტრედია" 0-2
3.„ლომები" - „ტორპედო 1" 6-3
4.„იმერეთი" - „დინამო" 0-4

XIV ტური - 11 სექტემბერი, შაბათი
1.„იმერი" - „ჭიათურა"

2.„სამტრედია" - „მართვე 2"
3.„ტორპედო 1" - „ლომები"
4.„დინამო" - „იმერეთი"

II წრე

 

VIII ტური -21 ივნისი, ორშაბათი
1.„იმერი" - „დინამო" 5-0

2.„იმერეთი" - „ტორპედო 1" 0-4
3.„ლომები" - „სამტრედია" 1-1
4.„მართვე 2" - „ჭიათურა" 0-2

ÂÂÂÂ

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „იმერი" ქუთაისი 12 11 1 0 77 8 69 34
2. „სამტრედია" სამტრედია 12 9 2 1 44 12 32 29
3. „სპ.სკ." ჭიათურა 12 6 3 3 21 13 8 21
4. „მართვე 2" ქუთაისი 12 5 1 6 14 35 -21 16
5. „ტორპედო 1" ქუთაისი 12 4 1 7 29 41 -12 13
6. „ლომები ბომბორას აკადემია"ქობულეთი 12 3 2 7 28 38 -10 11
7. „დინამო" ბათუმი 12 3 2 7 20 42 -22 11
8. „იმერეთი" ხონი 12 1 0 11 13 57 -44 3